2018. 07. 16. hétfő - Valter 17°C | 27°C Még több cikk.

NB II foci - magabiztos zöld-fehér győri győzelem a Soroksár ellen - sok-sok fotó

A Sopron és a Mosonmagyaróvár is ikszelt a 32. fordulóban. A Gyirmót kikapott az MTK-tól.
Labdarúgó NB II, 32. forduló

A listavezető MTK házigazdaként 1-0-ra legyőzte a Gyirmót FC csapatát a labdarúgó NB II vasárnapi, 32. fordulóban, ezzel biztossá vált, hogy tavalyi kiesése után visszajut az élvonalba. A meccs egyetlen gólját Kulcsár Tamás szerezte a 25. percben.

A fővárosiak előnye hat fordulóval az idény vége előtt húsz pont a harmadik helyezett Békéscsabával szemben, vagyis a további eredményektől függetlenül biztosan az első két hely valamelyikén végez.

Végeredmények:

MTK Budapest–Gyirmót FC Győr 1–0 (Kulcsár Tamás)
Soproni VSE–Szeged 2011-GA 2–2 (Horváth P. 71., Batizi-Pócsi 72., ill. Zsivanovics 28., Szabó P. 48.) – vége
Mosonmagyaróvár–Kazincbarcika 0–0 – vége
ETO FC Győr–Soroksár 2–0 (Magasföldi 77., 85.) – vége

Fotók: Mészáros Mátyás