NB II foci - Kikapott a Gyirmót, döntetlent játszott az ETO - fotók Győrből

A Mosonmagyaróvár ezúttal a Budaörs vendégeként maradt alul 3-0-ra.
WKW-ETO FC Győr–Duna Aszfalt-Tiszakécske 1–1 (0–0)

ETO: Horváth T. – Tóth D., Tar, Vadász, Völgyi – Vukasovic – Szimcso (Szánthó, 60.), Jakab (Baracskai, 75.), Koltai (Erdélyi, 60.), Andrics – Magasföldi. Megbízott edző: Stark Péter.

Tiszakécske: Molnár M. – Benkó, Ludánszki, Csáki, Sváb – Horváth A. – Tölgyesi, Puskás (Gréczi G., 54.), Stoiacovici (Gréczi M., 65.), Kocsis G. (Mihály, 84.) – Batizi-Pócsi. Vezetőedző: Szabó István.

Gsz.: Magasföldi (62.), ill. Ludánszki (56.).
56. p: Bal oldali szöglet után Ludánszki 8 méterről fejelt a léc alá. 0–1.
62. p: Völgyi bal oldali beadása után Magasföldi fejelt a kapu jobb oldalába. 1–1.
Izgalmak nélküli első félidőt követően a hajrára ugyan megélénkült a hazaiak játéka, voltak is lehetőségeik, de nem sikerült a győzelmet megszerezniük.

Stark Péter: – Nem akarok mellébeszélni, szégyellem magam, a játékosok helyett is. Profi labdarúgóktól ez a hozzáállás kevés, alázat és klub- hűség mellett a fizetésért is meg kell küzdeni.

Szabó István: – A vezető gólunkig taktikailag az történt, amit elterveztünk, utána visszaálltunk, védekeztünk, ezért van némi hiányérzetem, viszont köszönjük szurkolóink támogatását.

NB II foci - Döntetlent játszott az ETO a Tiszakécskével. Fotók: Mészáros Mátyás

ZTE FC–Gyirmót FC Győr 1–0 (0–0)
Zalaegerszeg, 2700 néző. V.: Szilasi.

ZTE: Zöldesi – Kónya, Lesjak, Devecseri, Gegényi – Kiss M., Bedi – Babati, Hudák, Madarász (Barczi, a szünetben) – Balázs Zs. (Horváth K., 66.). Vezetőedző: Dobos Barna.

Gyirmót: Rusák – Varga P., Szilvási, Villám, Széles – Lázár, Kontár – Herjeczki (Krebsz, 79.), Nagy P., Heffler (Sandal, 90.) – Strestík (Présinger, 85.). Vezetőedző: Szepessy László.
Gsz.: Babati (92.).

92. p: Babati lépett ki a gyirmóti védők között és 12 méterről, ballal, a kimozduló Rusák mellett a bal alsó sarokba gurított. 1–0.
Két ellentétes félidőt eredményező, magas színvonalú mérkőzésen amíg az egyik oldalon kimaradtak a helyzetek, addig a másikon egy villanás döntött.

Dobos Barna: – Igazi rangadó volt, örülünk a győzelemnek. A találkozó elején a Gyirmót akarata érvényesült, de jó mentalitással átvettük az irányítást, ennek köszönhetjük, hogy több helyzetünk is volt.

Szepessy László: – Átlag feletti színvonalú mérkőzésen sokáig mi irányítottunk, de sajnos támadójátékunkban nem volt meg az átütő erő. A szünet előtt megvoltak a lehetőségeink, hogy eldöntsük a találkozót, de ez később sajnos a hazaiaknak sikerült. Harcosan és erőszakosan futballozott a ZTE, gratulálok a győzelmükhöz. Céljaink nem változtak, tovább haladunk a megkezdett úton.

Budaörs–Credobus Mosonmagyaróvár 3–0 (1–0)
Tatabánya, Grosics-stadion, 100 néző. V.: Ducsai.

Budörs: Demjén – Menyhárt, Fényes, Tányéros, Vincze (Fodor, 68.) – Kesztyűs, Lengyel – Fejős (Csobánki, 57.), Sajbán Máté, Medgyes – Csiki (Czvitkovics, 57.). Szakmai igazgató: Bognár György.

Mosonmagyaróvár: Heinrich – Kovács B., Sziklási, Forgács, Katona (Jelena, 60.) – Bakos, Lőrincz (Stieber, 78.) – Kovács Á., Kapacina (Bartos, 78.), Eszlátyi – Szabó V. Vezetőedző: Várhidi Péter.

Gsz.: Lengyel (31.), Fodor (70.), Sajbán Máté (77.).
31. p: Katona esett nagyot a 16-oson belül, a játékvezető meglepetésre 11-est ítélt. A büntetőt Lengyel végezte el, aki a kapu bal oldalába lőtte a labdát. 1–0.
70. p: Bal oldali beadás után Fodor közelről lőtt a kapu bal oldalába. 2–0.
77. p: Fodor passzolt középre Sajbán Mátéhoz, aki a 11-es pontról lőtt kapura, s a labda Heinrichet érintve vágódott a kapuba. 3–0.
Hiába futballozott jobban és veszélyesebben a vendégcsapat, hiába dolgozott ki jóval több helyzetet, mint a tatabányai albérletben futballozó Budaörs, mégis Bognár György tanítványai szereztek vezetést az első félidőben. A folytatásban is a vendégek futballoztak fölényben, ám a budaörsi kontrákkal nem tudott mit kezdeni a kinyíló vendégvédelem.

Bognár György: – Azért szeretünk Budaörsön dolgozni, mert vereség és győzelem esetén is egymás szemébe tudunk nézni.

Várhidi Péter: – Hetven percig jól futballoztunk, annak ellenére is, hogy annyi védőnk maradt, amennyi a pályán volt. Aztán az érthetetlen ítéletek megpecsételték a sorsunkat.

Kézilabda - Továbbra is hibátlanul az NB II-ben a Mosonmagyaróvár

A Mosonmagyaróvári KC U22-es csapata a harmadik mérkőzését is megnyerte az NB II-ben. Tovább olvasom