Továbbra is a Gyirmót vezeti a bajnokságot.
Soproni VSE-GYSEV–Csákvár 2–0 (0–0)
Sopron, 1300 néző. V.: Molnár A.

SVSE: Halasi – Csábi, Baranyai, Bobál, Pados – Pintér A. – Deme, Erdélyi (Horváth A., 57.) – Eszlátyi (Pető, 83.), Horváth P. (Szabó L., 57.), Kovács Á. Szakmai igazgató: Supka Attila.

Csákvár: Szabó B. – Ambrus, Sötét, Hajdú, Köntös – Domján – Kocsis G., Molnár Cs. (Dullo, a szünetben), Bakos Sz. – Mihály (Gajdos, 68.), Molnár T. (Horváth R., 77.). Edző: Toldi Gábor.

Gsz.: Deme (23.), Kovács Á. (44.).

Kiállítva: Hajdú (23.).

23. p: Hajdú a büntetőterületen belül lerántotta a gólra törő Horváth Pétert. Egyértelmű tizenegyes és kiállítás. Az ítélet-végrehajtó Deme higgadtan lőtt a hálóba. 1–0.

44. p: Formás soproni támadás végén Kovács Á. lefordult védőjéről és erőteljes lövéssel 10 méterről továbbított a jobb sarokba. 2–0.

Rendkívül nagy lendülettel kezdett a Supka-legénység. Szép hazai támadások futottak a pályán, s a gólszerzési lehetőségek sem maradtak el. Főleg Eszlátyi volt elemében, aki a vezető soproni találatig két alkalommal is eredményes lehetett volna. Aztán emberhátrányba került a vendégcsapat, amit a hazaiak rögtön ki is használtak, néhány perccel a félidő vége előtt pedig megduplázták az előnyüket. A térfélcserét követően nagyot változott a játék képe. Az addig rohamozó, ötletes támadójátékot egy jóval visszafogottabb stílus jellemezte a hazaiak részéről.

Eseménydús első félidő, valamint egy felejthető színvonalú második játékrész után teljesen megérdemelt a vasutasgyőzelem.

Jók: Kovács Á., Deme, Baranyai, Eszlátyi, ill. Molnár T., Kocsis G., Domján.

Supka Attila: – Az első félidőben rengeteg helyzetünk adódott, a további gólszerzési lehetőségeket azonban elszalasztottuk.

Toldi Gábor: – A kiállítás meghatározó volt, rányomta bélyegét a további játékunkra. A szünet után helyenként már jól futballoztunk, ekkor egyenlő partnerei voltunk a soproniaknak.
Erdélyi Géza

Gyirmót FC Győr–Ceglédi VSE 2–1 (0–0)
Gyirmót, 700 néző. V.: Zierkelbach.

Gyirmót: Somogyi – Nagy S., Graszl, Lengyel, Illés (Présinger, 58.) – Kiss M., Paku – Beliczky, Magasföldi (Balog Z., 90.), Cseri – Andorka (Oross, 55.). Edző: Sisa Tibor.

Cegléd: Tóth Z. – Oláh, Albert, Makrai, Pesti – Dóczi, Koncz – Markó (Szabó D., 71.), Majoros (Elek, 79.), Farkas I. – Koós. Edző: Szabó István.

Gsz.: Oross (62.), Magasföldi (69.), ill. Farkas I. (87.).

62. p: Paku jobb oldali szöglete után a középen érkező Oross 6 méterről a kapu közepébe fejelt. 1–0.

69. p: Beliczky adott mesteri labdát a jobb oldalon felfutó Oross elé, aki az alapvonal közeléből pontosan adott középre, az érkező Magasföldi pedig 4 méterről jobbal a kapu közepébe helyezett. 2–0.

87. p: Elek csúsztatta tovább a labdát, a bal oldalon érkező Farkas I. pedig ballal 16 méterről kapásból a kapu jobb oldalába lőtt. 2–1.

Már az első percben gólhelyzetbe került az éllovas Gyirmót az alsóházban tanyázó Cegléd kapujánál, de Cseri kitűnő beadása után Beliczky fejelt mellé nagy helyzetből. A vártnak megfelelően a folytatásban is a hazaiak irányították a játékot, de Majoros és Markó révén a vendégek előtt is adódott gólszerzési lehetőség. Szünet után Magasföldi került közel az ünnepléshez, de szabadrúgása után a léc volt a vendégek segítségére. Egyórai játék elteltével előnyhöz jutott a kék-sárga alakulat, amikor a néhány perce beállt Oross fejjel volt eredményes, majd egy látványos Beliczky–Oross–Magasföldi összjáték végén utóbbi növelte az előnyt. Az utolsó percekben Farkas I. kapáslövése utáni góljával szépített a vendéggárda, de a Gyirmót győzelme már nem forgott veszélyben. Ezzel a hazaiak továbbra is a tabella élén várhatják a folytatást.

Jók: Lengyel, Paku, Oross, ill. Farkas I., Majoros.

Sisa Tibor: – Az egycsoportos NB II kiegyensúlyozott bajnokságában jól látható, hogy senki ellen nem lehet biztosra menni. Köszönjük a Pápáról iderándult diósgyőri szurkolóknak, hogy olyan hangulatot teremtettek, ami segítette csapatunkat.

Szabó István: – A szünet után gyorsan kapott gól nagyon megnehezítette a dolgunkat.