SVSE: Halasi – Fazakas, Sifter, Baranyai, Pados – Nyilasi (Németh L., 61.), Varga G., Deme – Gaál, Erdélyi (Czár, 66.), Szabó L. (Pető, 72.) Szakmai igazgató: Supka Attila.

Kisvárda: Nacsa – Farkas M., Hegedűs, Oláh., Molnár R. – Miskolczi – Kornutjak, Nagy B., Fodor – Bouard, Pavlov (Kapacina, 57.). Szakmai igazgató: Révész Attila.

Gsz.: Erdélyi (50.), Gaál (53.), Sifter (58.), ill. Hegedűs (73.).
Kiállítva: Kornutjak (21.).

21. p: Varga G. szabálytalankodott Kornutjakkal szemben, aki ezt követően fejelő mozdulatot tett a soproni játékos felé, amiért a játékvezető kiállította.

50. p: Fazakas jobb oldali beadására remek ütemben érkezett Erdélyi, aki 4 méterről fejelt a kapuba. 1–0.

53. p: Gaál a gyengébbik lábával vállalkozott lövésre, bal lábas „bombája" a jobb felső sarokban kötött ki. 2–0.

58. p: Varga G. ívelt be egy szabadrúgást balról, amit középen megcsúsztattak, Sifter pedig a hosszú kapufánál, 1 méterről a hálóba passzolta a labdát. 3–0.

73. p: Hegedüs távoli szabadrúgása talált utat a soproni kapuba. 3–1.
Emberelőnyét jól kihasználva, helyenként jól futballozva, megérdemelten nyert a Sopron.

Supka Attila: – Nem kezdtük jól a mérkőzést, az első félidőt elherdáltuk. A folytatásban azonban kihasználtuk létszámfölényünket, és volt jó húsz-huszonöt percünk, amikor egész jól futballozott a csapat. A lényeg a három pont megszerzése, amit teljesítettünk és jó sorozattal zártuk az idényt.

Révész Attila: – Gyorsan létszámhátrányba kerültünk és ez meghatározta játékunkat. A második félidőben a Sopron tíz perc alatt eldöntötte a mérkőzést annak ellenére, hogy a végjátékban nekünk is voltak lehetőségeink, helyzeteink, de sorra elhibáztuk azokat.

Gyirmót FC Győr–Szolnoki MÁV 3–4 (2–1)
Gyirmót, 300 néző. V.: Berke.

Gyirmót: Deli – Sós, Lengyel D., Kardos, Fejes – Egerszegi, Erős (Tóth N., 86.) – Magasföldi (Cseri, 71.), Papp K. (Lázár, 57.), Beliczky – Oross. Edző: Sisa Tibor.

Szolnok: Pokorni – Vári, Balaskó, Mile (Antal, 50.), Fritz – Grúz (Máté, 74.), Lengyel B. – Rokszin, Sipeki (Szepessy, 40.), Zvara – B. Tóth. Edző: Kis Károly.

Gsz.: Oross (4., 40.), Papp K. (49.), ill. Grúz (20.), B. Tóth (63.), Rokszin (82.), Szepessy (89.).

4. p: Lengyel B. rántotta le Papp K.-t, a szabadrúgást Erős végezte el, majd Oross lábáról a labda a kapu jobb oldalába pattant. 1–0.
20. p: Grúz kapott jó labdát, majd középről, 6 méterről a bal felső sarokba fejelt. 1–1.

40. p: Magasföldi szabadrúgása kipattant Pokorniról, az ismétlésnél Papp K. játszott Oross elé, ő pedig 6 méterről középről a kapu jobb oldalába lőtt. 2–1.

49. p: Magasföldi indította a bal oldalon felfutó Papp Kristófot, aki egy csellel becsapta védőjét, majd éles szögből 8 méterről jobbal a kapu jobb oldalába lőtt. 3–1.

63. p: Grúz T. mesteri labdát tálalt a középen kilépő B. Tóth elé, ő pedig 12 méterről jobbal a kimozduló Deli fölött a kapu közepébe emelt. 3–2.
82. p: Lengyel B. két szép cselt követően laposan adott a kapu elé, a hosszú saroknál érkező Rokszin pedig 8 méterről jobbal a bal alsó sarokba lőtt. 3–3.

89. p: B. Tóth tört előre, az alapvonal közeléből ívelt középre, a lendületből érkező Szepessy pedig 6 méterről a kapu jobb alsó sarkába fejelt. 3–4.

Mindkét játékrészt góllal nyitotta a hazai gárda, sőt, a Gyirmót szünet után kétgólos előnyre tett szert, amely talán túlságosan is megnyugtatta játékosait. A vendégek példaértékű játékkal nyitottak hajrát, és sorozatos helyzeteiknek és szép góljaiknak köszönhetően megfordították a találkozó eredményét, így értékes pontokat szereztek az esélyesebbnek vélt hazai Gyirmót otthonában.

Jók: Papp K., Oross, ill. Lengyel B., Rokszin, B. Tóth.

Sisa Tibor: – Nehezen hiszem el, hogy három-egyes vezetésünk után képesek voltunk elveszíteni a mérkőzést. Egy játékos sérülés miatti kiesését nem szabadna ennyire megéreznie egy csapatnak.

Kis Károly: – Nagy örömünkre szolgál, hogy huszáros hajrával legyőztük esélyesebb ellenfelünket, és győzelmünkkel máris megkezdtük tavaszi hadjáratunkat.