NB II-es labdarúgó mérkőzések eredményei (11.19.)

Mosonmagyaróvár, 150 néző. V.: Pintér.
Gsz.: Bene, ill. Cseke (3), Szilágyi, Csörnyei.
Antal – Kompis, Fülöp, Szabados, Pálla, Régi, Szalai (Varga B.), Cseri, Horváth D., Kovac (Zentai), Bene. Megbízott edző: Kovács Attila.

Szép – Giron, Pákai, Lakatos, Béres, Kovács G. (Fehér), Szilágyi, Pothárn, Gunther (Fonnyadt), Cseke, Csörnyei (Németh J.). Edző: Szabó Imre.

Az első percben Cseke kilépett a védők közül és a kimozduló Antal mellett 10 méterről a jobb alsó sarokba lőtt. 0–1. A 11. percben Cseke szintén az asszisztáló védő kíséretében ezúttal 12 méterről a bal alsó sarokba helyezett. 0–2. A 39. percben Csörnyei az Antalról kipattanó labdát 10 méterről a rosszul helyezkedő védő kíséretében a hálóba lőtte.

0–3. A 49. percben Szilágyi 10 méteres lövésébe Antal beleütött és a labda felette a hálóba hullt. 0–4. A 65. percben Pálla jobb oldali szögletét Bene 5 méterről fejelte a léc alá. 1–4. A 77. percben Antal és Szabados a 16-os vonalánál egymásra vártak, a szemfüles Cseke elvitte közülük a labdát és az üres kapuba gurított. 1–5.

Az első félidőben szinte csak az Ajka volt a pályán és tetszés szerint lőtte a góljait az enervált MTE-védők mellett. Szünet után valamelyest aktívabb lett a hazaiak támadójátéka, de a védelem továbbra is megőrizte gólképességét. Közepes iramú, alacsony színvonalú mérkőzésen a vendégek ilyen arányban is megérdemelt győzelmet arattak a minden elképzelés és akarat nélkül játszó MTE ellen.

Jók: Bene, ill. Cseke, Pákai, Lakatos.

Kiss Zsolt elnök: – Nagyon sajnálom, hogy csapatunktól csak ennyire telt, még a becsületünkért sem tudunk harcolni. Nagyon sok munka vár ránk a tavaszi fordulókig.

Szabó Imre: – Végre eredményes játékkal nagyon fontos három ponttal stabilizáltuk a pozíciónkat.