2016. 12. 09. péntek - Natália -4°C | 7°C

MTE 1904 - Dunakanyar Vác 0 - 2

Az első 20 percben a vendégek játszottak jobban, enyhe mezőnyfölényük után megérdemelt vezetést szereztek. Utána kiegyenlített lett a mérkőzés, mindkét oldalon adódtak helyzetek, de ezek kihasználatlanul maradtak.
Szünet után a minden elképzelés nélkül játszó hazaiak ellen a jól futballozó váciak tovább növelték előnyüket.
A mérkőzés hajrájában a gyenge teljesítményt nyújtó MTE-nek még a szépítésre sem volt esélye. A kulturáltan és jól játszó váciak megérdemelten nyertek a hullámvölgyben lévő MTE ellen.
Jók: Nagy A., Gordian, ill. Borszéki, Bari, Németh.

Dombai – Szabó, Nagy A., Hudák, Schafranek, Gordian, Tóth (Méry), Pálla, Cseke, Újhegyi (Kovács), Kertész. Edző: Menczeles Iván.
Borszéki – Koszara, Babá (Donkó), Ráki, Makrai, Bánfi, Rusvay, Németh, Andrási, Gasparik (Palásti), Bari. Edző: Gyimesi Róbert.
Gsz.: Bánfi, Németh.

6. p: Gordian 10 méterről jó helyzetben a kapusba lőtt.
7. p: Barit buktatták a kaputól 18 méterre, a megítélt szabadrúgást Bánfi a kapu bal oldalába lőtte. 0–1.
21. p: Kertész 14 méterről ollózva alig lőtt a jobb alsó sarok mellé.
25. p: Kertész 5 méteres erős lövését bravúrral védte Borszéki.
34. p: Cseke ment el a jobb oldalon és beadását Újhegyi hatalmas helyzetben a kapu fölé lőtte.
60. p: Bari meghúzta a jobb oldalon a hazai védelmet, lapos beadását Németh 5 méterről lőtte a kapuba. 0–2.
75. p: Cseke 15 méterről a kapu fölé lőtt.
79. p: Jobb oldali beadás után Makrai 5 méteres fejesét védte Dombai.

Női kapus véd az osztrák jégkorong bajnokságban

Női jégkorongkapus véd majd az osztrák harmadosztályú bajnokságban. Tovább olvasom