Mosonmagyaróvár, 250 néző. v.: Pintér Sz. MTE: Antal (Kormos T.), Burján (Winter), Császár, Méry, Varga B., Fehér B., Ékes (Kormos Z.), Németh B., Régi, Japa, Kiss R. Edző: Véber György.
DAC: Deli – Csikós, Pásztor, Töltősi, Fleischakker (Kalcsó), Czanik, Ludánszki, Müller (Vastag), Nagy T. (Gál B.), Bali, Laki B. Edző: Lengyel Ferenc.

Gsz.: Laki 2, Csikós.
Kiállítva: Császár.
16. p: Varga B. egyedül lépett ki a védők közül, lövése a kapus segítségével az oldalhálóban kötött ki. 20. p: Nagy T. kecsegtető helyzetben a kapu mellé lőtt. 39. p: Császár nagy hibája után Laki szerzett labdát és a kilépő Antal felett a hálóba emelt. 0–1. 43. p: Antal Balival való ütközés során sípcsonttörést szenvedett. 58. p. Varga B. nagy helyzetben 10 méterről a kapu fölé lőtt. 63. p: Méry buktatta a 16-osra betörő Balit, a játékvezető büntetőt ítélt, miközben a vétlen Császárt állította ki. A 11-est Laki biztosan lőtte a hálóba. 0–2. 70. p: Japa 16 méteres szabadrúgása a bal kapufán csattant. 92. p. Csikós tíz méterről az üres kapuba lőtt. 0–3.

A megyei „rangadó" az első félidőben unalmas játékot hozott, és a vendégek egy nagy egyéni hiba után vezetést szereztek a passzívan játszó MTE ellen. Szünet után a rendkívül durván játszó DAC megérdemelt győzelmet aratott a lelkes MTE ellen. A mérkőzés színvonalánál csak a játékvezető dirigálása volt gyengébb.
Jók: Méry, Japa, ill. Laki, Czanik, Csikós.

Véber György: – Jobb csapattól kaptunk ki, de túl sok volt a ránk ható negatívum, amit csapatom nem tudott korrigálni.
Lengyel Ferenc: – Nagy gólarányú győzelmet szalasztottunk el, a sérült játékosnak jobbulást kívánok a csapat nevében.

• 1. Gyurek 2008. május 25. 22:10
    „Ilyen teljesítményű játékvezetők teszik tönkre az amúgy is haldokló hazai focit...amit ma a spori produkált:00! ANTAL-nak mielőbbi felépülést!”

Kapuvár–Csesztreg 1–3 (1–0)

Kapuvár, 300 néző. V.: Nagy. Kapuvár: Licskai T. – Áder, Riedinger, Szücs, Végh (Kleizer),… Tovább olvasom