2016. 09. 25. vasárnap - Eufrozina, Kende 11°C | 22°C

Mozaik

Tenisz, modellezés, sportlövészet, atlétika, darts, teke, csocsó.
Sikeres modellezők

Modellezés - A Kárpát-kupa Világkupa-fordulón eredményesen szerepelt Kalmár Sándor, a Soproni Mod SE versenyzője. A körrepülő gyorsasági modellek kategóriáját nyerte meg 300,4 km/h sebességgel, mely a világ idei leggyorsabb eredménye. A szabadon repülő modellek gumimotoros kategóriájában Kocsis István (Soproni Mod SE) második helyezést ért el az országos bajnokságon.

Verseny Győrzámolyon

Tenisz - A Győrzámolyi Tennis Club férfi egyéni és női, valamint serdülő fiú kategóriákban amatőr teniszversenyt rendez. Jelentkezni és érdeklődni a 20/4232-555-ös telefonszámon vagy az info@
teniszgyorzamoly.hu e-mail címen lehet.

Kisbakonyi az élen

Sportlövészet - Az országos sportlövőbajnokságon a 60 év felettiek mezőnyében nagy kaliberben Kisbakonyi János (Győri PLE) első lett. Sportpisztolyban Szabó M. Károly (Bázis SE Kapuvár) második helyen végzett.

Győri válogatott

Atlétika - A Győri VSE mindössze húszéves futója, Árpás Valentin meghívást kapott az U23-as válogatottba, ahol szeptember 19-én 200 méteres síkfutásban és a 4x100-as váltóban versenyez.

Bezzeg nyert

Darts - Bemutató mérkőzést játszott Magyarország két legjobb férfi dartsosa, Bezzeg Nándor (Gilde) és Rucska József (Győri Docugroup DC) Rábapatonán. A látványos találkozót a székesfehérvári Bezzeg nyerte 3–0-ra. Ugyanitt ezután rendezték meg a Tripla 1-kupa amatőrversenyt. A végeredmény, férfiak: 1. Kiss Zsolt (Csorna), 2. Rézmán János (Csorna), 3. Csala Róbert (Győr). Nők: 1. Pázler Márta (Csorna), 2. Balázs Márta (Csorna), 3. Katona Dolli (Győr).

Nyárzáró verseny

Teke - A közelmúltban rendezett nyárzáró megyei viadal győztesei. Férfi, igazolt: Kiss Norbert (Győrhő TC – képünkön), férfi, amatőr: Bakos István (Isoquant), női, igazolt: Koppányiné Simon Csilla (Pannon-Flax), női, amatőr: Csöregi Annamária (Markotabödöge).

Családi bajnokság

Csocsó - Ingyenes családi versennyel indult a csocsósok idei évadja. A végeredmény: 1. Szőnyi–Balázsi, 2. Lelkes–Füredi, 3. Vincze–Balogh.

Lövészsikerek

Sportlövészet - A bakonyszentlászlói Szent László Lövészklub által rendezett fiatalok céllövőfesztiválján a helyi versenyzők egyéniben 8 arany-, 9 ezüst- és 4 bronzérmet szereztek. Az első helyen végzett Komenda Zsófia, Eszlinger András, Szücs Alexandra, Makk Jennifer, Heszpuk József, közülük néhányan több számban is. A csapatversenyt ugyancsak a bakonyszentlászlóiak nyerték meg.

A felkészülésen nem múlik a jó szereplés

Asztalitenisz - Előrelépésre készülnek. A Turris SE csapata tavaly újoncként a hatodik helyen… Tovább olvasom