Kisalföld logö

2016. 12. 04. vasárnap - Borbála, Barbara -5°C | 3°C

MK: Lipóton a Tatabánya

Labdarúgás - A Magyar Kupa második fordulójának sorsolását tartották tegnap az MLSZ székházában. Nehéz ellenfelet kapott a Lipót és a Győrszemere, a Gyirmót a vele egy osztályban szereplő Lombard Pápával játszik.
A megyei csapatok párosításai:

Várbalog–Celldömölk, Lipót–Tatabánya, SVSE-GYSEV–FC Ajka, Csabrendek–MTE 1904, Rum–Fertőszentmiklós, Győrszemere–Felcsút, Biatorbágy–Börcs, Gyirmót–Lombard Pápa, Bicske–Integrál-DAC.

A második forduló hivatalos játéknapja augusztus 20.
Hétvégén lejátszották a jövő évi sorozat megyei selejtezőit, eredmények:

Hegykő–Újkér 1–2, Kóny–Nyúl 4–1, Mosonszentmiklós II–Győrújbarát 1–0, Balf–Pereszteg 2–3, SFAC–Fertőendréd 2–3, Sopronkövesd–Fertőrákos 4–2, Nagylózs–Lövő 0–8, Répcevis–Beled 1–5, Nagycenk–Kópháza 7–2, Fertőszéplak–Ágfalva 4–5, Sopronhorpács–Osli 0–6, Sarród–Kapuvár 0–9, Harka–Mihályi 2–5, Sopron Boys–Veszkény 1–6, Und–Répcementi SE 0–14, Magyarkeresztúr–Győrsövényház 0–7, Iván–Petőháza 0–2, Rábakecöl–Kisfalud 2–1, Himod–Bősárkány 1–2, Vitnyéd–Enese 1–7, Csapod–Szárföld 1–4, Csáfordjánosfa–Rábatamási 3–1, Agyagosszergény–Jobaháza 5–5 (büntetőkkel a Jobaháza jutott tovább), Babót–Koroncó 0–7, Fertőd–Szany 1–8, Farád–Abda 0–7, Barbacs–Jánossomorja 1–6, Rábaszent-
andrás–Ménfőcsanak 3–7, Rábacsécsény–Győrladamér 2–5, Rábacsanak–Lébény 3–10, Vág–Csikvánd 2–5, Szil–Tét 2–1, Rábaszentmihály–Győri Dózsa 1–2, Bodonhely–Rábapatona 3–5, Bágyogszovát–Felpéc 0–7, Markotabödöge–Mosonszolnok 0–10, Bezi–Károlyháza 3–3 (büntetőkkel a Károlyháza jutott tovább), Szilsárkány–Egyed 3–1, Acsalag–Hegyeshalom 0–7, Abda II–Győrújfalu 8–1, Püski–Vámosszabadi 1–3, Újrónafő–Máriakálnok 1–3, Győrzámoly–Pér 2–1, Bezenye–Halászi 10–2, Dunaszentpál–Bácsa 1–5, Ásványráró–Gönyű 0–3, Levél–Hédervár 2–4, Lébény II–Dunasziget 3–5, Darnózseli–Rajka 0–3, Kimle–Dunaszeg 0–5, Mecsér–Győrszentiván 2–6, MITE–Dunakiliti 1–8, Győrasszonyfa–Mezőörs 1–6, Mindszentpuszta–Töltéstava 1–12, Szerecseny–Kajárpéc 2–3, Bakonyszentlászló–Pannonhalma 0–4, Nyalka–Győrság 2–4, Gyarmat–Nádorváros 1–1 (büntetőkkel a Gyarmat jutott tovább), Kunsziget–Nagyszentjános 4–1, Veszprémvarsány–Bőny 1–7, Pázmándfalu–Écs 1–3, Gyömöre–Tényő 0–2, Rábapordány–Öttevény 0–2, Mosonszentmiklós–Bajcs 2–4.

Olvasóink írták

  • 1. petyusz 2008. augusztus 14. 11:17
    „Hajrá GYESEV!!! Mindent bele fiúk!!!”
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Kisalfold.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Már túl a felkészülés felén a Győrhő-ETO

Kézilabda - Túl van a felkészülés felén a Győrhő-ETO férficsapata. Vura József, a gárda nyáron… Tovább olvasom