2017. 09. 25. hétfő - Eufrozina, Kende 10°C | 17°C Még több cikk.

MK: három csapatunk jutott tovább

A Magyar Kupa harmadik fordulójában megyebeli csapataink közül a Győri ETO bajnoki kötelezettsége miatt nem lépett pályára Jánoshalmán. Kemény küzdelemben maradt alul a kék mezes MTE.

CelIdömölki VSE - FC Sopron 0-3

Celldömölk, 200 néző. V.: Ferencz N.
Gsz.: Tchana (2), Belic
Tóth A. – Szalai K. (Baranyai, 8.), Kazári, Győrvári (Kis A., 70.), Györkös – Szilágyi, Manganelli Zs., Babics, Kocsis T. – Szalay T., Vánkos (Szele, 54.). Edző: Balhási István

Takács T. – Reinhardt (Ködöböcz, a szünetben), Sifter, Fehér Z., Farkas A. – Csontos, Pintér Z., Dancs, Gyömbér – Tchana (Aquino, a szünetben), Belic (Dlusztus, a szünetben). Edző: Détári Lajos

7. p: Gyömbér lövése kipattant a kapusról és az akciót kísérő Belic 6 méterről a kapuba gurított. 0–1. 11. p: Farkas lőtte a hazai kapu előterébe a labdát, amelyet Tchana 7 méterről helyezett a hazai kapuba. 0–2. 39. p: Dancs ugratta ki Tchanát, aki kicselezte a hazai kapust és az üres kapuba gurított. 0–3.

Az élvonalbeli csapat két gyors góljával eldöntötte a továbbjutást.

Jók: Tóth A., Győrvári, ill. Sifter, Pintér Z., Dancs, Tchana.
Balhási István: – Az első percek figyelmetlenségét jól használta ki a vendégcsapat, és megérdemelten győzött.

Détári Lajos: – Amit elterveztünk, azt végrehajtottuk.

Gyirmót - Haladás
1-1

Tizenegyesekkel: 4–2.
Gyirmót, 400 néző. V.: Kiss N.
Gsz.: Sipos, ill. Szabó Zs.
Molnár – Radics, Kozmér, Varga G., Horváth R., Pék (Tóth N., Szabó Cs.), Oross, Földes (Szabó Zs.), Németh L., Nagy L., Murányi T. Edző: Hannich Péter.

Rózsa – Baráth, Subicz, Balassa, Finta , Kaj (Kovács Zs.), Sipos, Hegyi, Mihalecz, Nagy G., Andorka. Edző: Csertői Aurél.

40. p: Sipos 12 méterről leadott bődületes erejű lövése a felső lécről a gólvonal mögé vágódott. 0–1. 77. p: Varga G. jobb oldali beadása átszállt a kimozduló Rózsa fölött, a hosszú saroknál Murányi okosan játszott vissza a második hullámban érkező Szabó Zsoltnak, aki jobb külsővel a kapu közepébe helyezett. 1–1.

Veszprém-Integrál-DAC 2-3

Veszprém, 100 néző. V.: Mészáros.
Gsz.: Bognár, Vas, ill. Kerekes, Gál B., Laki.
Varga – Németh, Foki, Iszlai, Bornemissza, Krén, Gersics, Garai, Tatai (Bognár), Czvetko (Nagy), Wágenhoffer (Vas). Edző: Kozma Csaba.
Deli – Lődör (Galántai), Varga F., Szabadfi (Czanik), Kalcsó, Töltösi, Vastag, Gál B., Nagy T., Kerekes, Bali (Laki). Edző: Szentes Lázár.
49. p: Bali lövését a kapus még hárította, de a jókor érkező Kerekes a léc alá lőtt. 0–1. 55. p. Gál B. egy igazítás után 28 méterről hatalmas gólt lőtt a jobb felső sarokba. 0–2. 85. p: Bognár lőtt a tehetetlen kapus mellett a hálóba. 1–2. 87. p: Veszprémi beadás után Vas fejelt a kapuba. 2–2. 89. p: Laki lőtt a kapu közepébe. 2–3.

Az Integrál-DAC saját magának tette nehézzé a biztosnak tűnő továbbjutást.

Jók: Gersics, Wágenhoffer, ill. Deli, Szabadfi.

Kozma Csaba: – Érdekes mérkőzés volt.

Szentes Lázár: – Tipikus kupamérkőzés, szükségtelen és elkerülhető izgalmakkal a végén.

A főtábláért játszanak

Labdarúgás - Csütörtökön 32 visszavágót rendeznek az UEFA-kupa selejtezőjének második fordulójában,… Tovább olvasom