2017. 11. 19. vasárnap - Erzsébet 2°C | 7°C Még több cikk.

MK: a Gyirmót ment tovább

Egygólos sikert ért el Sopronban a Gyirmót Magyar Kupa-mérkőzésen, így az NB II-es együttes jutott tovább a sorozat legjobb 32 együttese közé.
SVSE–Gyirmót 0–1 (0–0)
Sopron, Magyar Kupa-mérkőzés a legjobb 32 közé jutásért, 200 néző. V.: Péter G.

SVSE: Fentős – Legoza, Szmiljanic, Tóth D., Horváth T., Török I. (Kun L.), Lazic, Planéta (Horváth D.), Dallos, Bausz, Bognár Gy.
Edző: Végh Tibor.

Gyirmót: Deli – Kiss Zs., Tóth B., Kozmér, Szabó Cs., Lajtos (Pirka), Horváth R., Varga L. (Laki), Pék, Polyák, Tóth N. (Weitner).
Edző: Kiprich József.

Gsz.: Tóth N.

Az első félidőben többnyire a vendégek kezdeményeztek. Szünet után már a hazaiak is bátrabban támadtak. Színvonalban és eseményekben a második félidő emelhető ki, s bár ekkor már az SVSE-nek is voltak lehetőségei, de egy szabadrúgás a 63. percben megpecsételte a sorsukat. Ekkor a gyorsan elvégzett pontrúgás után nem figyelt a soproni védelem Tóth N.-re, aki kihasználta a lehetőségét és biztosan lőtt a háló közepébe. 0–1. A továbbiakban is voltak mindkét kapunál helyzetek, de az eredmény már nem változott.

Jók: Fentős, Szmiljanic, Horváth T., ill. Tóth B., Szabó Cs., Polyák.

Végh Tibor: – Szünet után játszottunk jobban, ám ekkor sem sikerültek a támadásbefejezések.

Kiprich József: – Nagy küzdelemben elértük célunkat.

• 2. nonoka28 2010. október 07. 10:59
    „Ennyivel jobb a Gyirmót!”
  • 1. ggg 2010. október 06. 14:47
    „nagy küzdelemben és még nagyobb játékvezetői hátszéllel...”

Gremola, a legenda

A Sportlegendák mesélnek sorozat a nyári szünet után folytatódott. A győri sportigazgatóság… Tovább olvasom