2018. 02. 22. csütörtök - Gerzson -2°C | 3°C Még több cikk.

Mini WTA-vb: Szávay másodszor is kikapott és kiesett

Miután Szávay Ágnes második mérkőzését is elveszítette, mindkét magyar kiesett Balin a Bajnokok tornája elnevezésű, 600 ezer dollár összdíjazású fedettpályás teniszversenyen.
A világranglistán 42. magyar csütörtökön 4:6, 6:4, 6:0-ra kapott ki a spanyol Maria Jose Martinez Sancheztől - a torna honlapja szerint.

Szávay így a B csoport harmadik helyén végzett, és nem jutott tovább. A D csoportban korábban Czink Melinda kikapott a francia Aravane Rezai-tól , aki első összecsapását is nyerte, így már biztosan ott van a legjobb négy között.

Magyar szempontból Czink pénteken zárja a tornát a német Sabine Lisicki elleni találkozójával.