2017. 04. 24. hétfő - György 3°C | 15°C Még több cikk.

Menetel a bajnok

A két csapat pár hete már találkozott egymással, s akkor a Graboplast-ETO 39–15-re győzött.

A győriek Bajnokok Ligája-kötelezettségei miatt januárról előrehozott találkozó első negyedórájában még tartotta magát a hazai csapat. Ekkor 6–6 volt az állás, ám a négy-kettes védekezésre átálló győriek a folytatásban fokozatosan elhúztak, s a pihenőig sikerült megnyugtató előnyt szerezniük.

A második félidőben tovább nőtt a különbség, már tizenhárom góllal is vezetett a címvédő. A sorozatos cserék sem törték meg igazán a csapat lendületét, így tovább menetel a győri gárda.

A találkozó krónikájához tartozik, hogy Bognár Barbara súlyosnak tűnő sérülést szenvedett, az első diagnózis szerint keresztszalag-szakadása van a fiatal játékosnak.

Buday Ferenc: – A nagyon jó győriek ellen a lányok tisztességesen küzdöttek. A munka, amit elvégeztünk, előbb-utóbb beérik.

Róth Kálmán: – Ebből a meccsből nem a csapatok csináltak pankrációt...

Európai labdarúgó világbajnoki selejtezők eredményei

Az angol labdarúgó-válogatott még megszerezheti az első helyet a 6. vb-selejtező csoportban, miután… Tovább olvasom