Hét-egyes siker után mondott le a lébényi tréner. A bősárkányi edző is bosszankodott.

Bősárkány: Németh I. – Buti, Farkas G., Szabó A., Baán (Nagy Á.), Horváth R. (Varga P.), Fekete Z., Kajtár, Soós, Török, Major M. (Rácz A.). Edző: Kovács Róbert.

Beled: Gerencsér – Giczi, Nagy Z., Németh R., Szücs (Molnár Z.), Varga T., Molnár I., Balassa, Kiss D. (Horváth B.), Bödecs B., Bödecs D. (Takács D.). Edző: Kovács Béla.

Gsz.: Horváth R. (2), Kajtár.

Két olyan csapat találkozott egymással, amelynek egyaránt nagyon fontos lett volna a három pont megszerzése.

A 22. percben Kajtár lépett ki a védők közül, szorongatott helyzetben azonban a kapu mellé lőtt. A 27. percben Bödecs B. száguldott el a jobb oldalon, visszagurította a labdát, majd Varga T. nagy helyzetben fölélőtt. A 29. percben megszerezte a vezetést a Bősárkány: a védővonal mögé beívelt labdát Horváth R. lőtte a hálóba. 1–0.

A 32. percben Horváth R. futott el a bal oldalon, keresztbe gurított labdáját Kajtár Baán elé emelte, akinek beadását Horváth R. fejelte a kapuba 2–0.

A 34. percben Horváth R. egy kontratámadás végén nagy helyzetben a kapu mellé lőtt. A 35. percben Kajtár szintén óriási gólhelyzetben hibázott. A 40. percben a hazaiak gólját érvénytelenítette a játékvezető lesállás miatt. A 44. percben a belediek szabadrúgásból a kapufát találták el.

A második félidő nagy vendégrohamokkal kezdődött, a hazai csapat mintha az öltözőben maradt volna. Az 58. percben Horváth R. nagy helyzetben a kapusba lőtt. A 82. percben Nagy Á. jobb oldali beadása után szintén Horváth R. hibázta el a ziccert. A 84. percben Nagy Á. passza után Kajtár bizonyult eredményesnek. 3–0.

A második félidőben a beledi együttes meddő mezőnyfölényben játszott, gólhelyzetet viszont nem tudott kialakítani. Összességében a hazai csapat megérdemelten győzött.

Jók: Török, Soós, Buti, Horváth R., ill. senki.

Kovács Róbert: – Csak a sok kimaradt ziccer miatt lehetek bosszús, de így is biztosan nyertünk.

Kovács Béla: – Második félidei játékunkból csak a gól hiányzott. Gratulálok az ellenfélnek.
Lidi Attila

Csorna–Jánossomorja 4–1 (4–0)
Csorna, 250 néző. V.: Radasics Cs.

Csorna: Lőre – Szabó A., Németh Á., Tóth D., Nagy Sz., Véghelyi, Kiss M. (Jakab), Varga T., Lajtos, Kiss A. (Varga L.), Vörös Torma (Csonka). Edző: Varga Péter.

Jánossomorja: Bári – Szalai, Salamon, Cseri L., Fuhrmann, Hegedűs, Szalka, Tóth K. (Gaál), Cseri G., Winter (Sebők), Szabados (Pethő). Edző: Zalka Péter.

Gsz.: Cseri L. (öngól), Lajtos, Tóth D., Véghelyi, ill. Szalka.
Ilyen különbséggel is megérdemelten nyert a Csorna, amely ha a második félidőben nagyobb energiákat mozgósít, akár még több góllal is győzhetett volna.

Jók: Tóth D., Lajtos, Németh Á., Véghelyi, ill. Hegedűs, Cseri G., Gaál.
Varga Péter: – Több hiányzónk volt, mégis hamar eldöntöttük a mérkőzést. A második félidőben visszaesett a játékunk, de magabiztos győzelmet arattunk.

Zalka Péter: – Az első félidőben komoly egyéni hibákat követtünk el és ezzel jelentősen megkönnyítettük a hazai csapat dolgát.

Kapuvár–WHB-Ménfőcsanak 1–4 (0–2)
Kapuvár, 150 néző. V.: Baán A.

Kapuvár: Tüske – Markó (Paár D.), Licskai, Müller, Somogyi, Mentes (Horváth A.), Ősze, Bársony, Nagy R. (Szabadi), Mátics, Varga B. Edző: Bencsics Tamás.

Ménfőcsanak: Kormos – Mészáros Zs., Balás (Gajdos), Kun, Kövecses, Zách, Visy, Segovits, Kertész (Tóth Sz.), Polyák (Weiszdorn), Korsós A. Edző: Mayer János.

Gsz.: Ősze, ill. Tóth Sz. (2), Polyák, Korsós A. Kiállítva: Bársony.

Az alacsony színvonalú mérkőzésen a minden csapatrészében jobb vendégcsapat ilyen különbséggel is megérdemelten győzött.
Jók: senki, ill. Segovits, Tóth Sz., Polyák.

Bencsics Tamás: – Sajnos ilyen gyáva játékkal és ilyen gyenge teljesítménnyel nem is volt semmi esélyünk.

Mayer János: – Végre újra három pontot szereztünk.

DAC 1912–I. G. Gasket-Rajka 3–5 (2–4)
Győr, 150 néző. V.: Mogyorósi.

DAC 1912: Sokoray – Bugár (Nácz), Teidl, Korsós Gy., Horváth R., Tóth D., Kovács L., Baán (Hécz), Gál (Mednyánszky), Kurucz, Czetti. Edző: Póczik József.

Rajka: Csiffáry – Matuska (Mórocz), Baják, Kovasich, Molnár, Darázs, Derdák, Schmatovich, Máté, Régely, Novak (Krákornik). Edző: Cerovsky Péter.

Gsz.: Czetti (2), Baán Sz., ill. Régely (3), Novak, Matuska.
Mezőnyben és a labdabirtoklást tekintve jobban, szebben futballozott a DAC 1912, a Rajka azonban rendkívül jól kontrázott és kihasználta a hazai csapat hibáit.

Jók: Sokoray, Korsós Gy., Czetti, ill. Darázs, Régely, Novak.
Póczik József: – A lendületesebb csapat nyerte meg a mérkőzést.

Cerovsky Péter: – Az első félidőben kihasználtuk a helyzeteket, a hazai csapat nagy hibákat vétett. A második félidőben már csak az eredmény tartására törekedtünk.

Koroncó–Loland-Nyúl 3–2 (0–0)
Koroncó, 300 néző. V.: Skvaris Á.

Koroncó: Simon – Závori, Bodó N., Hegyi, Kovács Z. (Sütöri), Török, Hegedűs, Mészáros P., Dombi (Menyhárt), Deák, Lőrincz (Bodó M.). Edző: Makkos Tamás.

Nyúl: Varga I P. – Kapa Márkó, Gayer, Németh G., Kapa Martin, Varga II P. (Wolf), Kószás, Varga Zs., Cserháti, Forrás (Kiss Z.), Rigó. Edző: Horváth Dénes.

Gsz.: Dombi, Dávid, Gayer (öngól), ill. Gayer, Cserháti.

Az osztály színvonalát magasan meghaladó mérkőzésen, nagy taktikai csatában a hazaiak magabiztosan tartották otthon a három pontot. A koroncói szívet ezen a hétvégén lehetetlen volt legyőzni.

Jók: Simon, Bodó N., Hegedűs, Dávid, ill. Varga I P., Gayer, Németh G.

Makkos Tamás: – Nagy meccsen, nagy szívvel megérdemelt a győzelmünk egy eddig tiszteletre méltó eredménnyel büszkélkedő csapat ellen. További sok sikert kívánunk a nyúli együttesnek, akik ellen sokan megizzadnak még a mezőnyben.

Horváth Dénes: – Egyenlő erők küzdelmében a vehemensebb csapat győzött. Sajnos ezúttal nem volt szerencsénk, főleg a játékvezető-küldéssel. Gratulálok a Koroncónak.

Lébény–Petőháza 7–1 (4–0)
Lébény, 250 néző. V.: dr. Egedy.

Lébény: Szabados – Hécz (Papp), Kopf, Karácsony, Sallai, Czeitler (Fehér), Nagy Sz., Nemes (Szabó P.), Horváth G., Sárközi, Nagy R. Edző: Horváth Norbert.

Petőháza: Bognár D. – Dominek, Dancsok, Kander, Hadarics, Böcskör, Kovács Galavics M. (Nagy K.), Farkas Cs., Szabó D., Bognár G. (Vécs), Horváth D. (Bognár S.). Edző: Takács Csaba.

Gsz.: Horváth G. (2), Sárközi (2), Nemes,

Czeitler, Böcskör (öngól), ill. Dancsok.

Eddig a vártnál gyengébben szereplő két csapat találkozójának első játékrészében a hazaiak jó játékkal, sok helyzetet kidolgozva négy gólt lőttek. A folytatásban a fölénybe kerülő petőházi együttes szépített, de a lébényiek az utolsó öt percben három gólt lőve végül fölényesen nyertek.
Jók: mindenki, ill. Farkas Cs., Hadarics.

Horváth Norbert: – Köszönöm az egyesület vezetőinek, játékosainak és a mentoromnak, hogy egy nagy múlttal bíró egyesülethez adhattam a nevem. Remélem, még nagyon sok sikert élhetnek meg a lébényi szurkolók, mert ez a klub és ők is megérdemlik. A győzelemhez gratulálok a srácoknak, nagyszerű teljesítmény volt. Én elbúcsúztam...

Takács Csaba: – Gratulálok a lébényieknek.

Lipót-Pékség–HG Logistic-Győrszemere 2–2 (2–0)
Lipót, 300 néző. V.: Juhász.

Lipót: Endrődy B. – Bella, Litresics, Ásványi, Kiss Á., Vojnisek, Tóth N., Németh B. (Endrődy I.), Sütöri (Ködmön), Magyar, Kalmár. Edző: Tiba Zoltán.

Győrszemere: Takács N. – Nagy G. (Szabó Cs.), Baracskai, Fajkusz, Töltősi, Kalcsó, Germán, Lappints, Horváth B., Nemes, Herold. Edző: Germán Ferenc.
Gsz.: Sütöri (2), ill. Fajkusz, Lappints. Kiállítva: Kiss Á.

Két jól felkészített csapat nagy iramú mérkőzésén a lipótiak kihagyták a helyzeteik nagy részét, így meg kellett elégedniük az egy ponttal.
Jók: Sütöri, Bella, Vojnisek, Kalmár, ill. Fajkusz, Kalcsó, Lappints.
Tiba Zoltán: – Megnyert mérkőzést engedtünk ki a kezünkből.

Germán Ferenc: – Nagyszerű mérkőzésen, remek ellenféllel szemben értékes pontot szereztünk.

Öttevény–Gönyű 1–0 (0–0)
Öttevény, 100 néző. V.: Németh Renáta.

Öttevény: Kollár N. – Wágenhoffer G. (Király), Bella, Benkő, Virág, Keszthelyi, Nagy L., Molnár B. (Rácz R.), Kovács S., Varga M., Ördög (Tóth G.). Edző: Ördög József.

Gönyű: Kolozsvári – Böcz B., Kovács G., Molnár T., Varga Cs., Kugler, Varga G., Pankovics, Romos, Mikli, Csákvári (Rigó). Edző: Botos Antal.
Gsz.: Varga M. Kiállítva: Varga M., ill. Kovács G.
Két jól felkészített csapat hajtós, küzdelmes mérkőzésén egy gól döntött a hazaiak javára.

Jók: Kovács S., Varga M., Molnár B., ill. mindenki.

Ördög József: – Jól szervezett csapat ellen sok helyzetet kihagyva sikerült győznünk. Ezzel a győzelemmel gratulálunk Kovács Sándor házasságkötéséhez.

Kertész Péter szakosztályvezető: – Ezen a mérkőzésen többet érdemeltünk volna.