Kisalföld logö

2016. 12. 04. vasárnap - Borbála, Barbara -5°C | 3°C

Megyei magyar kupa - itt az első kör sorsolása

Augusztus 9-én szombaton és 10-én vasárnap 67 mérkőzést rendeznek a Keglovich Megyei Kupában.

A Keglovich Megyei Kupa 1. fordulójának párosításai az MLSZ adatbankja szerint:

2014.08.09 szombat
15:00
Mecsér KSE-Dunaszeg SE,
17:00 MITE-Dunakiliti KSE,
Kóny SE-Öttevény TC,
Farádi SE-Egyed SE,
Ásványráró KSE-Nyúl SC,
Bőny SE-Győrújfalu SE.

2014.08.10 vasárnap
17:00
Bakonyszentlászló KSE-Pannonhalma SE,
Váralja SE Bakonyszentkirály-DAC 1912 SE,
Markotabödöge SE-Rajka SE,
Rábacsanak KSE-Babót SE,
Mosonszentmiklós SE-Jánossomorja,
Himod SE-Mihályi SE,
Jobaháza KSE-Agyagosszergény SE,
Magyarkeresztúr SE-Iván KSE,
Balf SE-Ágfalva KSK,
Csapod SC-Újkér FC,
Fertőd SE-Met-Na SE Veszkény,
Fertőrákos SE-Pannónia Üzletház Vitnyéd,
Harka KSE-FSC Hegykő,
Nagylózs SK-Tercia-Fertőendréd SE,
Pereszteg SE-Osli SE,
Répcevis FC-Szany SE,
Sarródi Ászok SE-Kópháza SE,
Sopronhorpácsi SE-Kapuvári SE,
SFAC-Lövő SE,
Undi LE-Sopronkövesd LC,
Zsira TSK-Egyházasfalu SE,
Barbacs SE-Börcs KSE,
Rábatamási SK-Petőházi SE,
Szárföld SE-Nagycenk SE,
Mezőörs KSE-Rábapatona SE,
Szil TSE-Beledi SE,
Sport 36 Lipót SE II.-Mosonszentmiklós SE II.,
Szilsárkány-Pásztori SE-Bősárkány KSE,
Vág SE-Répcementi SE,
Ikrény SE-Darnózseli SE,
Dunaszentpál SE-Intertec Ablak Bajcs SE,
Dunasziget KSE-Hédervár KSK,
Győrladamér LSE-Enese SC,
Halászi SE-Mosonszolnok SE,
Hotel Lajta Park-Bezenye SE,
Kimle KSE-Lébény SE,
Levél KSE-Máriakálnok SE,
Mosonudvar SE-Püski SE,
Újrónafő SK-Károlyházi SKE,
Várbalog KSK-Hegyeshalmi SC 1931,
Bezi KSE-Abda SC,
Bodonhelyi SE-Csikvánd SE,
Bágyogszovát KSE-Rábapordány KSK,
Felpéc SE-Gönyű SE,
Győri AC-Győrszentiván SE II.,
Gyarmat SE-Pér LSE,
Gyömöre SK-Kajárpéc SE,
Bácsa FC SE II.-Győrasszonyfa SE,
Rábacsécsény SE-Rábaszentandrás SE,
Rábaszentmihály KSE-Écs KSE,
Veszprémvarsány LSE-Töltéstava SE,
Sokorópátka SE-Győrújbarát SE,
Szerecseny SE-Téti Sokoró FC,
Nyalka SK-Koroncó SE,
Tényő SE-FC Táp,
Vámosszabadi SE-Lipót SE Pékség,
Nagyszentjános SC-Ménfőcsanak ESK,
DAC 1912 SE II.-Kunsziget SE,
Mindszentpuszta SE-Győrzámoly SE,
Pázmándfalu KSE-Győrszentiván SE,
Győrság KSE-Bácsa FC SE.

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Az Audi ETO a szuperkupával kezd a Fradi ellen

Audi ETO-FTC női és Veszprém-Szeged férfi szuperkupa-mérkőzésekkel indul augusztus 31-én a magyar… Tovább olvasom