Kisalföld logö

2017. 08. 19. szombat - Huba 19°C | 31°C Még több cikk.

Megyei Magyar Kupa - az 1. forduló párosításai - foci minden szinten

Sorsoltak a Keglovich László Megyei Magyar Kupában.
A párosítások:

Mecsér KSE - Dunakiliti KSE
Mezőörs KSE - Vámosszabadi SE
Mindszentpuszta SE - Abda SC
MITE - Hegyeshalmi SC 1931
Mosonudvar SE - Barbacs SE
Rábacsécsény SE - Mosonszentmiklós SE II.
Nagylózs SK - Rábatamási SK
Nagyszentjános SC - Enese SC
Nyalka SK - Győrzámoly SE
Rajka SE II. - Károlyházi SKe II.
Rábapatona SE - Egyed SE
Rábapordány KSK - Győrszemere KSK
Pereszteg SE - Szany SE
Rábacsanak KSE - Rábaszentmihály KSE
Répcevis FC - Osli SE
Sarródi Ászok SE - Rábakecöl SE
Szerecseny SE - Vág SE
Szil SE - Babót SE
Szilsárkány-Pásztori SE - Beled SE
Undi LE - Nagycenk SE
Zsira TSK - Sopronkövesd LC
Sopronhorpácsi SE - Petőházi SE
Újkér FC - Kapuvári SE
Koroncó SE II. - Tényő SE
Újrónafő SK - Máriakálnok SE
Veszprémvarsány LSE - Nyúl SC
Csikvánd SE - Kajárpéc SE
DAC 1912 SE II. - Bácsa FC SE
Darnózseli SE - Püski SE
Dunaszentpál SE - Dunaszeg SE
Dunasziget KSE - Bezenye SE
Fertőrákos SE - Egyházasfalu SE
Écs KSE - Börcs KSE
Farádi SE - Rábaszentandrás SE
Fertőd SE - Fertőendréd SE
Győri AC - Nádorváros SC
Gyarmat SE - Felpéc SE
Gyömöre SK - Téti Sokoró FC
Győrasszonyfa SE - Győrszentiván SE
Győrság KSE - Bajcs SE
Győrladamér LSE - Mosonszentmiklós SE
Győrszentiván SE II. - Sokorópátka SE
Halászi SE - Károlyházi SKe
Harka KSE - Ágfalva KSK
Hédervár KSK - Rajka SE
Himod SE - SFAC
Ikrény SE - Bágyogszovát KSE
Jobaháza KSE - Mihályi SE
Kimle KSE - Jánossomorjai SE
Kisfalud SK - Iván KSE
Kóny SE - Koroncó SE
Kópháza SE - Fertőszentmiklós SE
Kunsziget SE - Gönyű SE
Pázmándfalu KSE - Töltéstava SE
Levél KSE - Mosonszolnok SE
Magyarkeresztúr SE - Vitnyéd SE
Markotabödöge SE - Győrsövényház SE
Abda SC II. - DAC 1912 SE
Acsalagi SE - Bősárkány SE
Agyagosszergény SE - FSC Hegykő
Ásványráró KSE - Lébény SE
Bakonyszentlászló KSE - Győrújbarát SE
Váralja SE Bakonyszentkirály - FC Táp
Balf SE - Lövő SE
Bezi KSE - Győrújfalu SE
Bodonhelyi SE - MET-NA SE Veszkény
Bőny SE - Pér LSE
Csapod SC - Répcementi SE Dénesfa
Szabadnapos: Várbalog

A meccseket augusztus 10-én, szombaton 17 órától rendezik (ha mindkét csapat beleegyezik, augusztus 11-én, vasárnap 17 órától is rendezhetik a találkozót - a Csapod - Répcementi mérkőzést például biztosan vasárnap rendezik).

Az országos táblán játszik: Csornai SE, Lipót SE, MTE 1904, Pannonhalma SE, Öttevényi TC, ESK Ménfőcsanak

Olvasóink írták

  • 1. Legs 2013. július 29. 16:38
    „Sorsoltak az ovi- ban?Kiscsoport rendben.”

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Kisalfold.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

F1: a nemzetközi sajtó szerint Hamilton győzelme óriási meglepetés

A nemzetközi sajtó szerint Lewis Hamilton Hungaroringen aratott győzelme meglepetés volt. Tovább olvasom