2017. 12. 12. kedd - Gabriella 6°C | 14°C Még több cikk.

Megyei II. osztály: Beled-Szany online 1-0

Labdarúgás - A megyei II. osztály Soproni-csoportjában, a 13. fordulóban a 4. helyen álló Beled 1-0-ra győzte le a tabella 3. helyezettjét, a Szany együttesét.

BELED SE-SZANY SE 1-0 (0-0)

Megyei II., 13. forduló, Beled, 250 néző.

Vezette: Varga Z. (Németh Gy. L., Szabó G.)

Gólszerző: Fogl (87.)

Sárga lap: Homlok (27.), Bereczki (89.)

Kiállítva: Varga P. (51.)

A mérkőzés második felében szinte végig emberelőnyben játszott a hazai csapat, mégis nehezen bírt ellenfelével, kiegyenlítettebbé vált a játék. A sok kihagyott helyzet után a hajrában Fogl talált a kapuba, így a Beled nyerte a meccset.

90. perc: Véget vetett a találkozónak Varga Z. játékvezető.

89. perc: A mérkőzés második sárgáját a szintén hazai játékos, Bereczki kapta.

87. perc: Bereczki passzolt az érkező Foglnak, aki mértani pontossággal gurította be a bal alsó sarokba a labdát, 1-0.

85. perc: Fogl lőtt kapura 17 méterről, de a labda elsuhant a jobb kapfa mellett.

79. perc: Kihasználta utolsó cserelehetőságát a beledi csapat: Ivánkovics helyére Kovács L. érkezett.

75. perc: Újabb hazai csere: Nagy Z. le, Balassa R. pedig fel.

69. perc: Ivánkovics bravúrosan cselezte ki a védőket, majd Bereczki elé ívelt, de a csatár a bordó mezes szorításban elveszíttte a labdát.

65. perc: Cserélt Horváth G. edző is, Boros helyére, Fogl érkezett.

63. perc: Bödecs tette vissza Homlok elé a labdát, aki a tizenhatos sarkánál méterekkel lőtt mellé.

61. perc: Először cserélt a szanyi együttes, Eöry helyére Balázs érkezett.

59. perc: Újabb kapufa... ezúttal hazai oldalon. Bereczki lőtt 10 méterről a bal felső irányába, de csak a lécet találta el.

57. perc: Bereczki ívelt éles szögből a kapu előterébe Bödecs elé, de a védők kivágták a labdát a támadó elől.

51. perc: Varga Pétert egy csúnya becsúszást követően kiállította a játékvezető.

50. perc: Kiss T. kapta a labdát a tizenhatos vonalánál, majd kapura lőtt, de csak a bal kapufát találta el.

46. perc: Elkezdődött a második félidő, egyik oldalon sem történt csere.

A mérkőzés első felében a Beled birtokolta többet a labdát, rengeteg helyzetet alakítottak ki a hazaiak. A Szanynak szinte egy kapura lövése sem volt, képtelenek átbírkózni magukat a kék mezes védő falon.

45. perc: A bíró lefújta az első félidőt.

42. perc: A félidő hajrájában Szemeti próbálkozott egy távoli lövéssel. A labda méterekkel szállt el a felső léc felett.

34. perc: Balassa indította Borost, de a beledi játékos elől gyorsan tisztáztak a védők.

27. perc: A mérkőzés első sárga lapját a kék mezes Homlok kapta kezezésért.

23. perc: Egyenlőre nem tudja áttörni a hazai védelmet a szanyi gárda, még egyetlen kapra lövése sem volt a bordó-feketéknek.

16. perc: Ivánkovics lőtt kapura 18 méterről, a a vendég kapusnak nagyott kellett nyújtóznia, hogy védeni tudja a bal felső felé tartó távoli lövést.

14. perc: Helyzetek nélkül teltek el az elmúlt percek, jórészt a kék mezes hazaiak birtokolják a labdát.

7. perc: Bal oldali szögletet követően Nagy Z. fejelt a bal alsó arok felé 5 méterről, de Hegedűs I. T. még éppen elérte a labdát.

6. perc: Balassa passzolt a jobb szélen futó Bereczki elé, aki a védők szorításában elveszítette a labdát a tizenhatosn belül.

1. perc: A mérkőzést a fekete-bordóban játszó vendég együttes kezdte.

A Beled a Gerencsér - Nagy Cs., Abdai, Torma, Nagy Z., Ivánkovics, Balassa G., Homlok, Bereczki, Boros, Bödecs kezdő tizenegyel  lép pályára.

A Szany a Hegedűs I. T. - Varga P., Horváth R., Szemeti, Hegedűs II. T., Hegedűs N., Kiss T., Kiss Z., Eöry, Kovács J., Csuta csapattal kezd.

Az előző körben a Szany nem játszott meccset, a Beled a Kisfalud ellen nyert idegenben 3-1-re, Fogl, Bereczki és Bödecs B. góljaival.

Győri ETO FC-Siófok 0-0

Labdarúgás - Gól nélküli döntetlennel zárta az őszi szezont a Győri ETO FC. Egervári Sándor csapata… Tovább olvasom