2016. 12. 02. péntek - Melinda, Vivien 0°C | 6°C

Megyei I. osztály: Kapuvár-Hegyeshalom online 3-0

Labdarúgás - A megyei I. osztály 13. fordulójában, az alsóházi rangadón, azaz a Kapuvár-Hegyeshalom találkozón fölényesen nyertek a rábaköziek.

KAPUVÁR SE-HEGYESHALOM VSE (1-0) -

Megyei I., 13. forduló, Kapuvár, 150 néző
Vezette: Bozsaki Cs. (Konrád G., Maidics V.)

Gólszerző: Kránitz (43., 72.), Horváth A. (47.)

Sárga lap: Baranyai (70.)

A mérkőzés második felében hamar jött a második kapuvári találat, ami megtörte az ellenfelet. Innentől kezdve szinte végig támadták a második játékrészt a rábaköziek, s így megérdmelten tarthatták otthon a három pontot az alsóházi rangadón.

90. perc: Véget vetett a találkozónak Bozsik játékvezető.

85. perc: Újabb csere vendég oldalon: Németh jött le, Csák pedig érkezett.

81. perc: Kihasználta utolsó cserelehetőségét a kapuvári együttes, Zsirai ment le, Kapusi pedig fel.

78. perc: Egyszerre kettőt cserélt Szeg Kálmán edző, Licskai helyett Hajdú lépett páylára, Végh helyére pedig  Axninx érkezett.

75. perc: Ismét cserélt a vendég gárda, ezúttal Tasnádi ment le és Budai jött fel.

72. perc: Zsirai passzolt a hosszú oldalon érkező Kránitznak, aki 11 méterről mértani pontossággal lőtt a bal felső sarokba, s így duplázott, 3-0.

70. perc: A vendég csapatból Baranyai kapta buktatásért a mérkőzés első sárga lapját.

65. perc: Markó éles szögből, 10 métrről lőtt el a bal alsó sarok mellett.

62 perc: A mérkőzés első cseréjét Tiba Zoltán edző hajtotta végre: Csányi helyett Ambrust küldte pályára.

58. perc: Egy középre tett labdát követően Zsirai emelt 7 méterről a bal felső sarok fölé.

57. perc: Megtörni látszik a Hegyeshalom gárdája, jóval többet birtokolja most a labdát a Kapuvár.

47. perc: Jól kezdték a második félidőt a rábaköziek. Egy bedobást követően Licskai passzolt Horváth Attila elé, aki 4 méterről a jobb alsóba gurítota a labdát, 2-0.

46. perc: Megkezdődött a második játékrész.

Az alsóházi rangadó első félidejében sok technikai hibát vétettek a csapatok, rendkívül pontatlan mindkét gárda játéka. A Kapuvár többet birtokolta a labdát, ám játékukon érezhető volt a középpálya meghatározó embereinek hiánya... Végül, a félidő hajrájában, egy távoli lövésből szerzett gólt a hazai együttes, a fiatal Kránitz Ádám révén.

45. perc: Lefújta a mérkőzést a játékvezető.

43. perc: Szalóky pörgette Kránitz elé a labdát, aki 19 méterről a kapu jobb felső sarkába vágta a labdát, 1-0

35. perc: Dominek adta be Licskainak, de a csatárnak hosszú volt a labda...

25. perc: Tasnádi a hazai védők szorításában lőtt kapura 7 méterről a bal alsó sarok felé, de Horváth jól vetődött, s elérte a labdát.

19. perc: Markó kapta a labdát a tizenhatos vonalánál, lövése méterekkel zúgott el a jobb kapufa mellett.

14. perc: Tasnádit ugartta ki Németh, a csatár tiszta helyzetből a kapu közepe felé lőtt, ám Horváth kapus bravúrosan tolta ki a labdát.

11. perc: Kopf körbe futva a védőket készült lőni, ám a nagy lendületben elesett a tizenhatos vonalánál.

6. perc: Ismét Licskai került helyzetbe, 10 méterről a kapu fölé lőtte a labdát.

5. perc: Horváth A. adta be középre a labdát Licskainak, majd a támadó a bordó védők szorításában elveszítette a játékszert.

1. perc: A találkozót a bordó mezesek kezdték.

A csapatok már melegítenek. A hazaiak zöld-fehérben, a vendégek pedig bordó-fehérben játszanak. A Kapuvár csapatában sok fiatal jut ma szerephez, mivel a középpálya játékosai sérültek, Nyerges keresztszalag szakadással bajlódik, Áder I. influenzás, Szűcs pedig eltiltott.

A Kapuvár a Horváth T. - Szalóky, Áder I., Oláh, Dominek-Horváth A., Markó, Végh-Kránitz, Zsirai L., Licskai G. kezdő tizenegyel lép pályára.

A Hegyeshalom a Bálint Á. - Berki Á., Berki P., Németh Z., Polonkai-Baranyai, Nagy F., Kopf-Hegedűs, Csányi, Tasnádi csapattal kezd.