Kisalföld logö

2016. 09. 27. kedd - Adalbert 10°C | 21°C

Megyei focik - május 2.

Hazai pályán veszített az Öttevény, pontot szerzett a Győrladamér és az Abda. Döntetlent játszott a Börcs, kikapott a Bősárkány, a Lövő és a Bezenye.

Duna Takarék Megyei I. osztály
Kapuvár-Abda 1-1, Loland Nyúl-Jánossomorja 0-1, Petőháza-Táp 4-1, Öttevény-Nagyszentjános 3-5, WHB-Ménfőcsanak-Győrladamér 2-2, Koroncó-Fertőszentmiklós 2-0, Lébény-Goldschmidt-Győrszemere 0-2, Szany-Pannonhalma 1-2.

Megyei II. Fiat Riegler Győri csoport
Győrújfalu-Intertec Ablak Bajcs 2-4, Téti Sokoró-Ikrény 5-0, Felpéc-Bácsa 2-4, Mezőörs-Bőny 9-1, Győrszentiván-Vámosszabadi 2-4, Gönyű-Pér 1-1, WHB-Győrújbarát-Töltéstava 1-3, Ifjú Kenyér Börcs-Kajárpéc-Herold Trans 1-1.

Megyei II. Orchidea Hotel Mosonmagyaróvári csoport
Mosonszolnok-Máriakálnok 0-0, Dunakiliti-Püski 0-1, Bősárkány-Károlyháza 1-2, G+Solar Rábapatona-Kunsziget 0-1, Rajka-Enese 4-0, Hédervár-Mosonszentmiklós 4-0, Hegyeshalom-Dunaszeg 3-3, Győrsövényház-Dunasziget 2-0.

Megyei II. Erste Leasing Soproni csoport
Veszkényi Tordosa SE-Fertőrákos 2-0, Rábapordány-Egyházasfalu 3-2, Osli-Ágfalva 1-2, Kóny-Beled 0-1, Köves Estrich Hegykő-Lövő 4-3, Mihályi-Szil 2-2, Sopronkövesd-Répcementi SE 1-5, Rábakecöl-Tercia-Fertőendréd 1-2.

Megyei III. Agroker Győri csoport
Sasfészek-Tényő 0-5, Écs-Nyalka 0-0, Rábaszentmihály-Győrasszonyfa 1-2, Mindszentpuszta-Győrság 0-0, Bakonyszentlászló-Csikvánd 2-0, Gyarmat-Szerecseny 3-2, Gyömöre-Veszprémvarsány 2-1, Pázmándfalu-Sokorópátka 0-5.

Megyei III. Sport Team 2007 Csornai csoport
Barbacs-Acsalag 9-0, Szilsárkány-Pásztori-Rábatamási 1-1, Jobaháza-Markotabödöge 0-6, Egyed-MBK Plast Rábacsécsény 0-2, Szárföld-Farád 1-5, Bezi-Rábacsanak 0-4, Bágyogszovát-Rábaszentandrás 3-2, Vág-Bodonhely 2-1.

Megyei III. Ziccer Sport Mosonmagyaróvári csoport
MITE-Halászi 2-2, Dunaszentpál-Mosonszentmiklós II 7-0, Győrzámoly-Mecsér 2-1, Darnózseli-Lébény II 4-0, Rárói Pékség Ásványráró-Újrónafő 3-0, Várbalog-Levél 4-0, Abda II-Bezenye 3-1, Nádorváros-Kimle 1-5.

Megyei III. Arrabona Agro Kapuvári csoport
Magyarkeresztúr-Csapod 4-5, Iván-Kópháza Levanda 1-1, Zsira-Fertőd 1-8, Balf-Himod 1-0, Répcevis-Babót 3-2, Sopronhorpács-Salus Autócentrum-Vitnyéd 2-2, TITA Elektro-Agyagosszergény-Sollux-Harka 4-2, Újkér-Nagycenk 0-0.

Megyei III, Teltech Soproni csoport
SFAC-Sarródi Ászok 6-1, Und-Szany II 7-0, Sopron Boys-Nagylózs 1-0, Goldschmidt FC-Kisfalud 8-1, Pereszteg-Fertőszéplak 6-0.

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Kisalfold.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Sima győri győzelem a döntő első meccsén: Audi ETO-DVSC 35-21

Olyan volt a bajnoki döntő első meccse, mint az egész idény: izgalmaktól mentes. Az Audi ETO hazai… Tovább olvasom