2017. 12. 13. szerda - Luca, Otília 0°C | 9°C Még több cikk.

Megyei foci szeptember 25-26

Ellépett üldözői elől a Győrszemere és a Jánossomorja. Győrújbaráton nyert a Kajárpéc, Enesén a Dunakiliti, a Beled hazai pályán legyőzte a Fertőendréd csapatát.

Megyei I. o. (részletes tudósítások és góllövők >>)
A listavezető Győrszemere 6-1-re verte a Koroncót, a második Jánossomorja pedig Győrladamérról távozott győztesen. A tabella harmadik helyére feljött az Öttevény elleni 2-1-es sikerével a Petőháza. A Kapuvár 1-0-ra nyert az Abda ellen, Rajkán pedig gólzáporos mérkőzésen a hazaiak nyertek 5-4-re a Ménfőcsanak ellen. Pannonhalmáról a Fertőszentmiklós távozott a győzelemért járó három ponttal, 3-3 lett a Lébény-Szany mérkőzés eredménye. 4-2-re verte a Nyúl a Nagyszentjánost.
Tabella itt >>
U19-es eredmények itt >>

Megyei II. o. (eredmények, góllövők >>)
Győri csoport
A Kajárpéc 3-1-re verte otthonában a Győrújbarátot, így továbbra is veretlenek, és a győrújbarátiak már csak több győzelmüknek köszönhetően vezetik a tabellát. A Győrújfalu 5-4-re verte a Gönyűt, a sereghajtó Mindszentpusztát 7-2-re verte a Bajcs (Dániel Zoltán hármat lőtt, Rigó Dániel pedig négyet). Kónyból csak 1 ponttal távozott a tabella harmadik helyezettje, pontszámban beérte őket a Bácsa (Győrszentiván ellen idegenben arattak 4-1-es győzelmet). A Töltéstava 5-1-re verte a Vámosszabadit, előbbi csapat már a hetedik, utóbbi továbbra is utolsó előtti.
U21-es eredmények itt >>

Mosonmagyaróvári csoport
A Mosonszentmiklós Dunasziget elleni nagy arányú győzelme (4-0) nem nagy meglepetés, a Hegyeshalom Károlyháza elleni 5-0-s sikere annál inkább, akárcsak a Bezenye sima győzelme Püski ellen (4-0) és a Mosonszolnok - ugyancsak nagy különbségű - győzelme Börcs ellen (szintén 4-0). Az Enese- Dunakiliti derbit ezúttal a vendégek nyerték 1-0-ra. Héderváron elmaradt a Győrsövényház vendégjátéka.

Soproni csoport
A Répcementi és a Lövő is hozta a kötelezőt (előbbi 4-1-re verte a Veszkényt, utóbbi 4-0-ra a Mihályit). A Fertőendréd 6-2-re kikapott Beleden, így a harmadikról az ötödik helyre csúsztak vissza. A Vitnyéd 3-0-ra kikapott a Rábakecöltől.

Megyei III. o. (eredmények, góllövők >>)
4-2-re nyert Csikvándon a Sokorópátka, így megfordult a két csapat között a sorrend a tabella élén. 8-1-re ütötte ki a sereghajtó Veszprémvarsányt a harmadik helyezett Nyalka. A Szerecsenynek győznie ezúttal sem sikerült, de Tényőről elhoztak egy pontot.
Tartalék eredmények itt >>

Győri-csornai csoport
A szomszédok csatáját nagyon megnyerte a Rábacsécsény: 6-0-val küldték haza Rábaszentmihályt. Az Ikrény esélyeshez méltóan 6-2-re verte otthonában a Markotabödögét. Négy gólon osztozkodtak igazságosan a harmadik Bodonhely és második Abda II. találkozón a csapatok. 4-0-ra verte a DAC az Acsalagot.

Csornai csoport
A Jobaháza ellen hozta a kötelezőt a tabellát vezető Rábaszentandrás. Döntetlent játszott a Rábacsanak ellen a Barbacs. 5-1-re nyert a Farád ellen a Szilsárkány-Pásztori, így már másodikak a barbacsiak előtt. 8-2-re verte a Magyarkeresztúr a Szárföld csapatát.

Dunaszentpálról csak egy ponttal távozott a listavezető Kunsziget (3-3 lett a végeredmény), míg az egy meccsel kevesebbet játszott Várbalog magabiztosan nyert a sereghajtó Lébény II ellen (5-1-re). Újrónafőn szerezte meg idei első győzelmét a Levél (5-4-re nyertek).

Kapuvári csoport
6-0-ra verte a Nagycenk a Nagylózst. A Csapodnak majdnem sikerült a pontszerzés Himodon. Az Újkér-Iván rangadót a vendégek nyerték 2-1-re, így az Iván már a második. Agyagosszergényben nem bírtak egymással a hazaiak és a peresztegiek.

A SFAC a Szany II. ellen is nyert (1-0-ra), a Kisfalud 3-1-re verte a sereghajtó Sarródot. A Fertőszéplak Harkáról 3 ponttal és 2-0-ás győzelemmel távozott, a Goldschmidt-Und meccs 2-2 lett.

Az U16-os bajnokság győri csoportjának eredményeit itt, a mosonmagyaróvári csoport eredményeit itt, a soproni csoport eredményeit itt találják.

• 3. IV.Béla 2010. október 01. 22:11
    „2. mlydike!
    A www.worldhandball.com oldalon tabellákat, jegyzőkönyveket, bírói küldést (jó, ennél azért magasabb szinten) is találhatsz, sőt, az adatbázisban még saját magadat is. :)”
  • 2. mlydike 2010. október 01. 15:12
    „Tisztelt Szerkesztők!

Érdeklődnék, hogy a megyei kézilabda miért nem kap/hat akkora hangsúlyt a Kisalföldben, mint a megyei foci?
    Két-három hetente megjelennek a nem túl aktuális eredmények egy 5x7 cm-es cikkben és ennyi.

Jó lenne, ha a megyei kézilabda (női I. és II. illetve a férfi) bajnokság eredményeiről, a bajnokság állásáról is olvasni lehetne a Kisalföldben.

Köszönettel: egy kézilabdázó”
  • 1. ggg 2010. szeptember 28. 14:39
    „van cikk a megyei osztályokról, van a szaros kispályáról, de nb3ról egy szót nem lehet olvasni a kisalföldben. talán csak nem azért, mert ott szerepel az egyetlen soproni csapat???
    kicsit sem részrehajló ez az "újság"...”

Szingapúri Nagydíj - Fernando Alonso rajt-cél győzelme

Fernando Alonso, a Ferrari pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Szingapúri Nagydíjat. Tovább olvasom