Kisalföld logö

2018. 04. 24. kedd - György 14°C | 23°C Még több cikk.

Megyei foci - Újabb csornai győzelem, 9-et rúgott a Veszkény

NB II: simán győzött a Gyirmót, kikapott a Sopron. A Kapuvár legyőzte az újoncot. 13 gól Győrszentivánon.
Duna Takarék Megyei I. osztály 9. forduló

Csorna–Lébény 2-0
Kapuvár–Fertőszentmiklós 2-0
Győrszemere–Beled 1-0
DAC–Öttevény 0-1
Rajka–Nyúl 0-0
Jánossomorja–Lipót 2-1
Ménfőcsanak–Gönyű 3-0
Petőháza–Bácsa 0-2

Merkantil Bank NB II - 9. forduló

Soroksár–Gyirmót FC Győr 0-4
ZTE FC–Soproni VSE-GYSEV 2-1

NB III Nyugati csoport - 9. forduló

Futura Mosonmagyaróvár–Dorog 1-1
Győri ETO FC II–Nagyatád 3-0

Megyei II. o. Aranyhal Étterem Győri csoport - 9. forduló

Rábapordány–Pannonhalma 1-1
Pér–Győrújfalu 5-3
Táp–Kóny 3-1
Tét–Csikvánd 1-1
Abda–Egyed 2-3
Töltéstava–Kajárpéc 0-2
Kunsziget–Börcs 2-4
Győrújbarát–Győrszentiván 0-2

Megyei II. o. Orchidea Hotel Mosonmagyaróvári csoport - 9. forduló

Bezenye–Győrsövényház 1-3
Enese–Dunaszeg 1-1
Károlyháza–Hédervár 0-3
Püski–Ásványráró 0-4
Mosonszolnok–Hegyeshalom 5-3
Mosonszentmiklós–Máriakálnok 5-1
Darnózseli–Bősárkány 1-0
Dunakiliti–Győrzámoly 3-2

Megyei II. o. Foton Soproni csoport - 9. forduló

Fertőendréd–Osli 5-0
Vitnyéd–Újkér 6-2
Lövő–Egyházasfalu 3-0
Répcementi–Szany 2-1
Rábaszentandrás–Rábakecöl 2-1
Babót–Hegykő 2-5
Nagycenk–Iván 1-5
Veszkény–Agyagosszergény 9-0

Megyei III. o. Pálya Vasút Győr Kelet - 9. forduló

Győrszentiván II–Bakonyszentlászló 8-5
Veszprémvarsány–Mezőörs 0-0
Mindszentpuszta–DAC II 0-7
Bakonyszentkirály–GyAC 4-1
Écs–Győrasszonyfa-Tarjánpuszta 0-2
Győrság–Bőny 2-1
Nagyszentjános–Pázmándfalu 8-2
Bácsa II–Nyalka 6-2

Megyei III. o. Friss Víz Liga Győr Nyugat - 9. forduló

Markotabödöge-Gyarmat 5-1 (2-1)
Góllővő: Horváth László 2, Pádár László 2, Tollár Norbert 1 ill. Györkös 1

Sokorópátka–Gyömöre 2-4
Ikrény–Felpéc 0-6
Bezi–Rábacsécsény 3-7
Rábaszentmihály–Szerecseny 3-1
Rábapatona–Bodonhely 3-2
Koroncó–Tényő 0-4
Vámosszabadi–Bajcs 1-2

Megyei III. o. Rajkai Takarék Mosonmagyaróvári csoport - 9. forduló

Mosonszentmiklós II–Halászi 5-6
Hotel Lajta Park–Dunasziget 2-1
Győrladamér–MITE 5-1
Kimle–Mosonudvar 3-1
Mecsér–Újrónafő 1-2
Várbalog–Sport36 3-2
Levél–Dunaszentpál 2-0

Megyei III. o. Áki Mobil Csornai csoport - 9. forduló

Magyarkeresztúr–Jobaháza 2-2
Bágyogszovát–Szilsárkány-Pásztori 2-2
Szil–Szárföld 1-1
Barbacs–Rábatamási 4-3
Farád–Vág 6-2
Rábacsanak–Himod 4-4

Megyei III. o. Foton Soproni csoport - 9. forduló

SFAC–Sopronhorpács 1-1
Zsira–Fertőd 1-8
Csapod–Répcevis 7-3
Kópháza–Nagylózs 3-3
Pereszteg–Fertőrákos 2-2
Ágfalva–Balf 2-4
Sarród–Sopronkövesd 4-2

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Hamilton nyert Szocsiban, világbajnok a Mercedes

Mögötte csapattársa, a német Nico Rosberg lett a második, a Williams finn pilótája, Valtteri Bottas… Tovább olvasom