Nyúl, 250 néző. V.: Görög M.

Nyúl: Varga I P. – Kapa Márkó, Töltősi, Gayer, Kapa Martin, Varga II P., Németh G., Varga Zs., Kállai (Maracskó), Rigó, Csuti (Németh M.). Edző: Horváth Dénes.

Petőháza: Bognár D. – Müller, Kovács-Galavics M. (Nagy R.), Böcskör, Molnár G., Szabó Á., Szabó P., Récsei J., Récsei B., Honyák (Nagy K.), Szabó Z. (Horváth G.). Edző: Kovács-Galavics Frigyes.

Gsz.: Varga Zs., Kállai, ill. Honyák, Horváth G.

Nyúli támadásokkal indult a mérkőzés. 15. p: Varga Zs. az alapvonalról lőtt a kapuba. 1–0. 28. p: A jobb oldalon vezetett petőházi támadás végén Honyák a rövid sarokba lőtt. 1–1. 42. p: Kállai a vendégvédők közül kilépve a jobb alsó sarokba helyezett. 2–1. A gól után a hazai együttesnek további lehetősége volt arra, hogy eldöntse a mérkőzést, de ehelyett a lelkesen játszó vendégek a 72. percben Horváth G. révén egyenlítettek. 2–2. Összességében a helyzetek alapján a hazaiak álltak közelebb a győzelemhez, de a kihagyott helyzetek megbosszulták magukat, így a vendégcsapat elvitt egy pontot Nyúlról.

Jók: Kapa Márkó, Varga Zs., Kállai, ill. mindenki.

Horváth Dénes: – Döntetlenspecialisták lettünk, amit főleg a rossz helyzetkihasználásunknak köszönhetünk.

Kovács-Galavics Frigyes: – Kemény, férfias küzdelem volt. Úgy érzem, hogy igazságos eredmény született.
Bognár Balázs

Lipót-Pékség–DAC Foci 24 4–1 (1–1)
Lipót, 200 néző. V.: Hegedűs.

Lipót: Endrődy B. – Bella, Bodó, Zimonyi, Závori, Lelkes, Bolega (Litresics), Endrődy I. (Bartal), Érsek, Vojnisek, Csete (Ásványi). Edző: Makkos Tamás.

DAC: Kiss A. – Kulcsár (Feczkó), Mészáros Zs., Kovács G., Korsós Gy., Kurucz (Csepi), Leal, Takács P. (Józsa), Kalmár, Rácz, Bognár L. Edző: Rokob Péter.

Gsz.: Zimonyi (2), Bolega, Érsek, ill. Korsós Gy.

Az első félidőben még tudta tartani magát a DAC, sőt, egy vitatható tizenegyessel még a vezetést is megszerezte, de a második játékrészben már kidomborodott a két csapat közti különbség.

Jók: Zimonyi, Závori, Vojnisek, Csete, ill. Feczkó, Bognár L.

Makkos Tamás: – Az egész mérkőzésen lehetett érezni, hogy a csapatom mindenáron meg akarja nyerni ezt a találkozót és végül közönségszórakoztató játékkal, parádés gólokkal sikerült is.

Rokob Péter: – Nem tudom elmarasztalni a csapatomat, mert ma ennyire voltunk képesek egy jó erőkből álló Lipót ellen.

Fertőszentmiklós–Öttevény 4–0 (1–0)
Fertőszentmiklós, 300 néző. V.: Vadász Cs.

Fertőszentmiklós: Tóth O.  – Fábián, Keresztes, Horváth P., Horváth I. (Kalmár), Horváth D. (Dancsok), Ratatics, Gergácz (Varga B.), Soós, Mészáros M., Árki. Edző: Katona Sándor.

Öttevény: Bári – Wágenhoffer, Bella, Benkő, Nagy R., Jakab, Nagy L., Kovács S., Virág, Molnár B., Hegedüs (Keszthelyi). Edző: Ördög József.

Gsz.: Soós (2), Árki, Mészáros M.

A lelkes és helyenként nagyon jól játszó hazai csapat megérdemelten nyert az öregurasan futballozó Öttevény ellen. Az eredmény a vendégekre nézve hízelgő.

Jók: mindenki, ill. senki.

Katona Sándor: – Egy ilyen eredmény már hetek óta benne volt a játékunkban. Nagy lépést tettünk a céljaink eléréséhez.

Ördög József: – Megérdemelten nyert a Fertőszentmiklós.

Gönyű–Kapuvár 4–1 (2–0)
Gönyű, 100 néző. V.: Péter G.

Gönyű: Vörös – Bognár Á., Máté, Terdik, Kovács M., Kiss Z., Dávid (Zvezdovics), Póczik, Végh (Kokas), Mikli (Olaj), Böcz A. Edző: Józsa Péter.

Kapuvár: Tóth M. – Kiss Á., Péter, Kovács M., Csorvásy (Magyar), Menyhárt (Sárándy), Horváth R., Varga B., Papp (Juhász), Weiszdorn, Varga T. Edző: Mayer János.

Gsz.: Mikli (3), Terdik, ill. Kiss Á.

Az első félidő két gyors hazai góllal kezdődött. A második játékrészt nagy lendülettel kezdték a vendégek, de csak szépíteni tudtak. A harmadik gönyűi gól végleg eldöntötte a mérkőzést.

Jók: Máté Sz., Kovács M., Kiss Z., Mikli, ill. senki.

Józsa Péter: – Három harmadot játszottunk. Az elsőt és az utolsót jól, a középső harmadban viszont el kell ismernünk, hogy az ellenfél fölénk nőtt, de ez gólokban nem mutatkozott meg. Így mindez elég volt a győzelemhez.

Mayer János: – Kettő-egyes hazai vezetés után sok helyzetet kidolgozva, de azokat ki is hagyva szerintem egy lesgól döntötte el a mérkőzést a hazai csapat javára.

Bácsa–HG Logistic-Győrszemere 2–1 (0–1)
Bácsa, 100 néző. V.: Juhász B.

Bácsa: Katona T. – Kiss B., Dombi Á., Bokor, Török, Dömötör, Takács P., Pintér (Ács), Katona V. (Sipos), Bögöly, Dániel. Edző: Talabér Tamás.

Győrszemere: Takács N. – Németh Máté, Nagy G., Fajkusz, Németh Márk, Pápai, Horváth B. (Győry), Nyitrai, Germán (Polyák), Herold, Kalcsó. Edző: Germán Ferenc.

Gsz.: Dániel, Dömötör, ill. Kalcsó.

A több kulcsjátékosát nékülöző hazai csapat lelkesedésével múlta felül a jó erőkből álló vendégeket.

Jók: Dániel, Dombi Á., Kiss B., Pintér, Takács P., Katona T., ill. senki.

Alföldi Zoltán pályaedző: – Bravúros győzelmet arattunk.

Germán Ferenc: – Egy agyonnyert meccset buktunk el a szégyenletes második félidei teljesítményünkkel.

Beled–Jánossomorja 5–0 (3–0)
Beled, 200 néző. V.: Szabó II. Z.

Beled: Hegyi – Abdai, Kiss Á. (Bödecs D.), Németh R., Torma, Horváth I. (Pinczés), Bödecs B., Szűcs (Bakos), Dobos, Molnár Z., Kiss D. Edző: Farkas Ferenc.

Jánossomorja: Tüske – Szabados G. (Tóth G.), Cseri L., Gaál, Fuhrmann, Szalai Zs., Tóth N. (Darázs), Cseri G., Tóth K., Szabados M., Herczeg O. (Sebők). Edző: ifj. Drobnitsch Tamás.

Gsz.: Dobos (3), Németh R., Molnár Z.
A hazai csapat nagyszerű, gólgazdag játékot nyújtva teljesen megérdemelten nyerte meg a mérkőzést.

Farkas Ferenc: – Örömmel tölt el, hogy ezt a fontos mérkőzést mindenki ilyen komolyan vette és megpróbálta tudása legjavát nyújtani.

ifj. Drobnitsch Tamás: – Mindent elkövettünk annak érdekében, hogy a beledi csapat és a szurkolói is jól érezzék magukat. Gratulálok a hazaiaknak, ők átérezték a mérkőzés fontosságát.

Lébény–WHB-Ménfőcsanak 1–2 (0–1)
Lébény, 250 néző. V.: Csirke.

Lébény: Szabados – Kopf, Czeitler, Frank, Nemes, Horváth G. (Balla), Alasztics, Nagy Sz., Sallai (Németh D.), Lanzendorfen (Tóth B.), Varga Z. Edző: Horváth Tamás.

Ménfőcsanak: Molnár M. – Szenftner, Mondovics, Vados (Zách), Papp, Király, Visy, Németh B. (Buza), Menyhárt (Csaplár), Kertész, Süveges. Edző: Lenzsér Zsolt.

Gsz.: Frank, ill. Kertész, Király.

A mezőnyben egyenrangú ellenfelek mérkőzésén döntőnek bizonyult, hogy a hazaiak elkerülhető gólokat kaptak és a helyzeteiket sem tudták értékesíteni.

Jók: Nagy Sz., Frank, ill. Király, Visy.

Horváth Tamás: – Sorozatosan ajándékozzuk a pontokat az ellenfeleknek olyan mérkőzéseken, ahol gólokkal kellene nyerni.

Lenzsér Zsolt: – Az első félidő elején a hazaiak nem tudták értékesíteni a helyzeteiket. A második játékrészben hamar eldönthettük volna a
meccset, így viszont végig nyílt maradt a találkozó.

I. G. Gasket-Rajka–Csorna 0–0
Rajka, 200 néző. V.: Krasznai.

Rajka: Madácsi – Derdák, Willmann, Diviak, Banyár (Brasch), Görner (Batyanek), Varga B., Zubán, Baják, Takács R. (Kelemen), Gálik. Edző.: Cerovsky Péter.

Csorna: Lőre – Fehér K., Csonka, Lajtos, Nyerges (Visy), Babics, Tóbiás (Győrvári), Szabó A., Bognár Zs., Nagy Sz., Serfőző. Edző: Varga Péter.

Kiváló játékvezetés mellett, nagy iramú, jó színvonalú mérkőzésen inkább a büntetőterületek között zajlott a játék. Igazságos eredmény született.

Jók: mindenki, ill. Fehér K., Nagy Sz., Lajtos.

Cerovsky Péter: – A Csorna jobb volt, nem sikerült helyzetet kialakítanunk. A csapatunk nagyot küzdött és sikerült otthon tartanunk
egy pontot.

Varga Péter: – Végigtámadtuk a mérkőzést, óriási fölényben voltunk, de a remekül védekező hazai csapatot nem tudtuk feltörni.