Otthon kapott ki a Kapuvár, pontot szerzet a Fertőszentmiklós, sima beledi siker. Az Öttevény 4-et rúgott a Csornának.

HG Logistic-Győrszemere–DAC Foci 24 2–0 (0–0)
Győrszemere, 150 néző. V.: Juhász.
Győrszemere: Takács N. – Németh Márk, Horváth B. (Puglits), Pápai, Vörös Torma, Germán, Nagy G., Kalcsó, Nagy L. (Máj), Németh Máté, Polyák (Győry). Edző: Germán Ferenc.
DAC: Kiss A. – Pintér, Mészáros Zs., Kovács G., Kulcsár, Tóth D., Korsós Gy., Kurucz (Leal), Kalmár, Rácz (Szigeti), Takács P. (Szalai P.). Edző: Rokob Péter.
Gsz.: Polyák, Kalcsó.
Az első játékrészben nem sok említésre méltó esemény történt. A 17. percben Vörös Torma lőtt közelről a kapusba, majd a kipattanó labdát a kapu fölé rúgta. A 29. perc ben Germánt buktatták a 16-os előtt. A megítélt szabadrúgást a sértett végezte el, a labda a felső lécen csattant. A 37. percben Kurucz nagy helyzetben a kapusba lőtt.
A második játékrészben a hazai csapat nagyobb sebességre kapcsolt, többet támadott, melynek meg is lett az eredménye. A 62. percben Polyák kapott jó labdát középen, majd néhány lépés után 16 méterről kilőtte a bal alsó sarkot. 1–0. A 77. percben Vörös Torma cselezgetett az ellenfél 16-osán belül majd buktatták. A megítélt büntetőt Kalcsó magabiztosan értékesítette. 2–0.
Összességében a több helyzetet kidolgozó hazai csapat megérdemelten szerezte meg a három pontot a sportszerűen játszó ellenféllel szemben.
Jók: Kalcsó, Takács N., Nagy G., ill. Kiss A., Takács P., Mészáros Zs.
Germán Ferenc: – Gyenge színvonalú mérkőzésen megérdemelten nyertünk. Örüljünk a három pontnak, a többit pedig gyorsan felejtsük el.
Rokob Péter: – Aki gólt rúg, az nyeri meg a mérkőzést és nekünk csak lehetőségeink voltak.

Fertőszentmiklós–Loland-Nyúl 1–1 (0–1)
Fertőszentmiklós, 100 néző. V.: Radasics.
Fertőszentmiklós: Tóth O. – Fábián (Varga B.), Keresztes, Horváth P., Dancsok, Mészáros M., Soós, Gergácz (Ratatics), Kalmár, Árki, Horváth D. Edző: Katona Sándor.
Nyúl: Varga I P. – Kapa Márkó, Töltősi, Gayer, Kapa Martin, Varga II P., Wolf (Kovács M.), Németh G. (Szilasi), Varga Zs., Kállai (Maracskó), Csuti. Edző: Horváth Dénes.
Gsz.: Gergácz ill. Varga Zs.
Kiállítva: Kapa Martin.
Élvezetes, jó iramú mérkőzésen igazságos eredmény született.
Jók: Tóth O., Soós, Horváth D., ill. Gayer, Kállai, Csuti.
Katona Sándor: – Nagyot küzdöttünk ezért az egy pontért, amely sokat jelenthet a végelszámolásnál.
Horváth Dénes: – Csapatom jobban játszott, de nem annyival, hogy mindent ellensúlyozzon.

Kapuvár–WHB-Ménfőcsanak 1–2 (0–0)
Kapuvár, 150 néző. V.: Armstrong.
Kapuvár: Tóth M. – Kiss Á., Péter D., Mayer (Fehér B.), Csorvásy, Menyhárt, Horváth R., Papp R. (Varga B.), Juhász B., Weiszdorn, Varga T. Edző: Mayer János.
Ménfőcsanak: Molnár M. – Kamara, Mondovics, Szenftner, Kertész, Király (Süveges), Gajdos, Visy, Menyhárt (Németh B.), Vados (Korsós A.), Papp R. Edző: Lenzsér Zsolt.
Gsz.: Varga T., ill. Gajdos, Kertész.
Kiegyenlített erők küzdelmében a hazai csapat rászolgált volna az egy pontra.
Jók: Varga T., Menyhárt, ill. Gajdos (a mezőny legjobbja), Király, Mondovics.
Mayer János: – Amíg ilyen buta gólokat kapunk, sajnos mindig ez lesz a vége. Kavarognak bennem az érzések, mindenki tudja, hogy miért. Gratulálok a Ménfőcsanaknak.
Lenzsér Zsolt: – Nehéz talajon, egy nehéz mérkőzésen játszva ismét a végén dőlt el a találkozó, de most végre mi kaptuk a három pontot.

Gönyű–Bácsa 0–0
Gönyű, 100 néző. V.: Dombi L.
Gönyű: Vörös – Végh, Máté, Kovács M., Böcz B., Anduska, Dávid, Póczik Gy. (Olaj),
Póczik R., Bognár, Böcz A. Edző: Józsa Péter.
Bácsa: Ács – Katona M., Hegyi, Dombi Á., Bokor, Török, Pintér (Sipos), Katona V. (Takács P.), Bögöly, Dániel (Kiss B.), Dombi O. Edző: Talabér Tamás.
Kiállítva: Dombi Á.
A kiállításig egyenlő erők küzdelmét hozta a mérkőzés, valamivel több hazai le hetőséggel. Utána a Gönyű több gólhelyzetet is kihagyott, így elmaradt a győzelem.
Jók: Végh, Kovács M., Böcz B., Bognár, ill. Dombi O., Ács, Hegyi.
Józsa Péter: – Nem tudtuk megismételni a múlt heti jó játékunkat, mert a támadásainkba mindig hiba csúszott.
Alföldi Zoltán pályaedző: – Ma sem kaptunk gólt, ami a szervezett védekezésünket dicséri. Előrejátékban viszont javulnunk kell.

Beled–Lébény 4–0 (2–0)
Beled, 150 néző. V.: Vadász Cs.
Beled: Hegyi – Bakos, Németh R., Torma, Varga Cs. (Németh B.), Pinczés (Varga T.), Bödecs B., Molnár Z., Bödecs D., Kiss D., Dobos. Edző: Farkas Ferenc.
Lébény: Szabados – Németh D., Alasztics (Élő), Varga Z., Kopf, Czeitler, Sárközi, Hécz, Nemes (Kollár), Horváth G., Lanzendorfen (Frank). Edző: Horváth Tamás.
Gsz.: Bödecs B. (2), Dobos, Kiss D.
Kiállítva: Bakos, ill. Varga Z.
Az új elnökség szorgalmas munkája jó csapatjátékkal párosult. Parádés gólokkal szép győzelmet aratott a Beled.
Jók: mindenki, ill. senki.
Farkas Ferenc: – Parázs hangulatú mérkőzésen fegyelmezett játékkal, a gólokat a lehető legjobb ütemben lőve megérdemelt győzelmet arattunk.
Major Ferenc pályaedző: – Addig, amíg nem egyenlőek a feltételek, addig felesleges még pályára lépni is.

Jánossomorja–Petőháza 0–0
Jánossomorja, 150 néző. V.: Lukácsi.
Jánossomorja: Tüske – Szalai Zs., Fuhrmann, Szabados G., Gaál, Darázs (Fettik), Tóth N. (Tóth G.), Cseri, Varga M. (Herczeg), Szabados, Tóth K. Edző: Horváth Csaba.
Petőháza: Bognár – Nagy K., Horváth S., Müller, Szabó P., Szabó Á., Kovács-Galavics M. (Récsei B.), Hadarics, Récsei J., Molnár G., Böcskör (Szabó D.). Edző: Kovács-Galavics Frigyes.
A kiesési rangadón mindkét félidőben több helyzetet alakított ki a Jánossomorja, de az együttes góliszonyban szenved, ezért csak egy pontot tudott szerezni.
Jók: Darázs, Tóth N., Fuhrmann, ill. Bognár, Nagy K., Horváth S., Hadarics.
Horváth Csaba: – Tipikus egygólos mérkőzésen közelebb álltunk a győzelemhez, de a ziccereink kimaradtak.
Kovács-Galavics Frigyes: – Küzdelmes mérkőzésen igazságos döntetlen született.

Lipót-Pékség–I. G. Gasket-Rajka 4–1 (2–1)
Lipót, 200 néző. V.: Czinder.
Lipót: Szigony – Ásványi, Litresics, Bodó, Érsek (Csete), Bolega, Vojnisek, Bartal (Endrődy I.), Zimonyi (Balás), Lelkes, Bella. Edző: Makkos Tamás.
Rajka: Madácsi – Willmann, Kovác, Derdák, Gálik, Batyanek (Karas), Diviak, Kovasich, Varga B. (Takács R.), Baják, Zubán. Edző: Cerovsky Péter.
Gsz.: Bartal (2), Bolega, Balás, ill. Gálik.
A jól felkészített Rajka az első félidőben megnehezítette a hazaiak dolgát, de a második játékrészben már nem volt kérdés, ki nyeri a mérkőzést.
Jók: Bodó, Bolega, Szigony, Lelkes, ill. Madácsi, Gálik, Derdák.
Makkos Tamás: – Remekül előkészített pálya, nagyvonalú játékvezetés és győzelem remek játékkal.
Cerovsky Péter: – Jó mérkőzésen a hazai csapat kihasználta a helyzeteit, így megérdemelten nyert.

Öttevény–Csorna 4–2 (1–1)
Öttevény, 50 néző. V.: Péter G.
Öttevény: Molnár M. – Wágenhoffer G. (Bella), Kovács P., Jakab, Nagy R., Virág, Keszthelyi, Nagy L., Kovács S., Molnár B., Hegedüs (Hécz). Edző: Ördög József.
Csorna: Lőre – Csonka, Németh Á., Fehér K., Szabó A. (Visy), Babits, Tóbiás (Győrvári), Nyerges, Bognár, Csölle, Serfőző. Edző: Varga Péter.
Gsz.: Hegedüs (2), Jakab, Szabó A. (öngól), ill. Csölle, Serfőző.
Kiállítva: Nagy R.
A második félidei remek játékuknak köszönhetően a hazaiak megérdemelten nyerték meg a jó iramú mérkőzést.
Jók: mindenki, ill. Németh Á., Babits.
Ördög József: – Kiválóan játszva megérdemelten nyertünk a bajnokesélyes ellen.
Varga Péter: – Az első félidő jó játéka után három gólt hoztunk össze az ellenfélnek. Mentálisan erősen kifogásolhatóan teljesítettünk, így a hazaiak győzelme teljességgel megérdemelt.

Megyei II. o., Aranyhal Étterem Győri csoport
Győrújbarát–Töltéstava 3–0 (1–0). Gsz.: Lakatos A. (2), Varga Cs.
Pannonhalma–Kajárpéc 2–0 (1–0). Gsz.: Gombolai P., Esztergomi Á.
Kóny–Csikvánd 0–3 (0–1). Gsz.: Schauer Ábel (2), Schauer Ákos.
Táp–Börcs 6–2 (2–1). Gsz.: Czigler (2), Pongrácz, Ónódi, Tóth T., Pintér T., ill. Fazekas A., Illés S.
Győrszentiván–Kunsziget 2–0 (1–0). Gsz.: Orbán A. (2).
Rábapordány–Abda 0–1 (0–1). Gsz.: Orosz M.
Pér–Tét 2–3 (1–1). Gsz.: Lakos, Horváth, ill. Limpakter (2), Horváth N.
Győrújfalu–Egyed 5–0 (3–0). Gsz.: Pozsonyi (2), Novák (2), Erdélyi.

Megyei II. o., Foton Soproni csoport
Lövő–Rábaszentandrás 2–3 (1–1). Gsz.: Hidegségi Sz., Kiss G., ill. Tóth Z. (2),
Lendvai D.
Hegykő–Egyházasfalu 3–0 (1–0). Gsz.: Varga A., Kishegyi M., Pálfi Cs.
Szany–Rábakecöl 6–1 (4–0). Gsz.: Herczeg Zs., Szalai A., Eris M., Tóth M., Mészáros A., Giczi Z. (öngól), ill. Varga M.
Osli–Veszkény 1–0 (1–0). Gsz.: Lócsi T. (öngól).
Fertőendréd–Nagycenk 2–3 (1–0). Gsz.: Ács P., Soós I., ill. Lukácsi Á., Huber B., Horváth T.
Újkér–Iván 1–2 (0–2). Gsz.: Rákóczy B., ill. Kondor L., Oláh Sz.
Dénesfa–Agyagosszergény 10–0 (7–0). Gsz.: Mészáros Z. (3), Horváth R. (2), Sipőcz T. (2), Vágvölgyi T., Dulicz Gy., Németh G.
Vitnyéd–Babót 3–1 (2–0). Gsz.: Kránitz Á., Tóth B., Végh Z., ill. Szabadi R.

Megyei II. o. Orchidea Hotel Mosonmagyaróvári csoport
Győrzámoly–Püski 4–0 (2–0). Gsz.: Sulyok M. (2), Babos P., Frank D.
Enese–Mosonszentmiklós 3–3 (0–1). Gsz.: Czetti B. (2), Nagy J., ill. Szabó P., Boczor K., Finta B.
Dunakiliti–Győrsövényház 4–2 (1–2). Gsz.: Varga B., Makai B., Mórocz P., Cséfalvay K., ill. Szabó D. II (2).
Dunaszeg–Bősárkány 3–4 (3–0). Gsz.: Balogh M. (2), Vida L,. ill. Török D. (2), Kajtár K., Muraközi S.
Bezenye–Darnózseli 1–5 (0–3). Gsz.: Fogl M., ill. Bodor Gy. (3), Covic M. (2).
Ásványráró–Hegyeshalom 2–0 (1–0). Gsz.: Szabó Sz., Béres N.
Károlyháza–Mosonszolnok 2–1 (2–0). Gsz.: Kovács R., Flannhoffer, ill. Schafranek Á.
Hédervár–Máriakálnok 1–1 (0–0). Gsz.: Fekete M., ill. Horváth A.

Megyei III. o. Pálya Vasút Győr-Kelet
Győrszentiván II–DAC II 3–3 (2–0). Gsz.: Zaveczki, Balikó, Léránt, ill. Szabó N., Nedmánszki, Diós.
GYAC–Nyalka 4–0 (1–0). Gsz.: Balogh (2), Fürst, Tóth G.
Bőny–Mezőörs 7–2 (3–1). Gsz.: Szarvas P. (2), Domján F., Tömböly D., Pankovics J., Faragó P., Tóth B. (öngól), ill. Kollár G., Tamás K.
Mindszentpuszta–Bácsa II 1–4 (0–2). Gsz.: Mészáros G., ill. Nagy Sz., Ouatiki, Varga J., Pálinger Cs.
Győrasszonyfa–Pázmándfalu 8–0 (3–0). Gsz.: Mácsai Zs. (3), Sulyok K. (2), Polcsák G., Samu D., Tobak L.
Écs–Veszprémvarsány 3–2 (0–2). Gsz.: Polgár (2), Varga, ill. Iker, Jáger.
Bakonyszentkirály–Nagyszentjános 1–2 (0–0). Gsz.: Petrovich, ill. Szabó A., Kugler.
Győrság–Bakonyszentlászló 4–0 (2–0). Gsz.: Baján (3), Horváth L.

Megyei III. o. Friss Víz Liga Győr-Nyugat
Sokorópátka–Koroncó 3–4 (2–2). Gsz.: Szabó M. (2), Fekete K., ill. Wágenhoffer Sz. (2), Ivánfalvi, Kovács R.
Gyömöre–Vámosszabadi 2–0 (2–0). Gsz.: Kovács G., Szalai R.
Felpéc–Bodonhely 3–2 (2–1). Gsz.: Kasper L., Tekker Z., Nátz N., ill. Szabó T. (2).
Ikrény–Rábaszentmihály 0–3 (0–1). Gsz.: Németh J. (2), Szeles T.
Rábacsécsény–Szerecseny – (–). Gsz.:
Markotabödöge–Rábapatona 1–1 (0–1). Gsz.: Pádár L., ill. Szilágyi.
Bezi–Bajcs 1–2 (0–1). Gsz.: Pingér, ill. Váli (2).
Gyarmat–Tényő 1–1 (0–0). Gsz.: Györkös, ill. Bubernik.

Megyei III. o. Foton Soproni csoport
Zsira–SFAC 1900 4–1 (3–0). Gsz.: Nagy Gy. (2), Eszterhai D., Marton G., ill. Horváth T.
Répcevis–Sopronhorpács 1–0 (1–0). Gsz.: Szalai Á.
Kópháza–Sopronkövesd 4–0 (1–0). Gsz.: Grubics D. (2), Begovics K., Winnerer.
Und–Pereszteg 2–3 (2–1). Gsz.: Orbán, Reseterics, ill. Horváth M., Prokob, Szilágyi.
Csapod–Ágfalva 2–5 (0–1). Gsz.: Horváth T. (2), ill. Horváth, Németh, Rozmán, Csontos, Kiss.
Fertőd–Sarród 2–1 (1–1). Gsz.: Iváncsics, Szántó, ill. Balaskó.
Nagylózs–Fertőrákos 0–1 (0–1). Gsz.: Várhelyi M.

Női kézilabda BL: a Vardar Szkopje lesz a Győr ellenfele a negyeddöntőben

A Vardar Szkopje lesz a címvédő Győri Audi ETO KC ellenfele a női kézilabda Bajnokok Ligája áprilisi… Tovább olvasom