2018. 07. 16. hétfő - Valter 17°C | 27°C Még több cikk.

Megyei foci - Öttevényi pontszerzés Lipóton - fotók Gönyűről + eredmények, nyilatkozatok

A Gönyű győzött a SFAC ellen.

Duna Takarék Megyei I. osztály 27. forduló.

Gönyű, 100 néző. V.: Fuhrmann.

Gönyű: Tóth M. – Máté Sz., Kovács M., Lanzendorfen (Sovány), Végh, Böcz A., Kiss Z. (Takács N.), Pongrácz, Tóth R., Papp T., Sárközi. Edző: Kertész Balázs.

SFAC 1900: Ribovics – Göndöcs, Fényes, Honyák, Kovács D. (Olasz), Tóth P., Horváth P., Boda (Németh L.), Barkovics, Füzi (Ebubechukwu), Kelemen. Edző: Deák Gábor.

Gsz.: Kovács M., Papp T., ill. Ebubechukwu.
A 77. percben bal oldalról Honyák adott középre, majd Olasz lőtt közelről a kapusba, a kipattanót Ebubechukwu vágta a hálóba. 0–1. A 83. percben Tóth R. lőtt 18 méterről, Ribovics hárított, a kipattanó labdát Papp T. rúgta a kapuba. 1–1. A 89. percben Sárközi gurította vissza középről a labdát és Kovács M. 20 méterről hatalmas gólt lőtt a bal felső sarokba. 2–1.
Összességében jó iramú mérkőzésen az első félidő kiegyenlített játékot hozott, mindkét oldalon egy-egy kapufával. A második játékrészben hullámzó volt a játék, eleinte jobbak voltak a hazaiak, majd a Sopron vette át az irányítást, gólt is sikerült rúgnia. Utána viszont rákapcsolt a Gönyű és végül sikerült megfordítaniuk a mérkőzést.
Jók: Tóth M., Kovács M., Végh, Sovány, ill. Ribovics, Tóth P., Barkovics.

Kertész Balázs: – A legjobbkor fordítottuk a magunk javára a mérkőzést, pedig hátrány után még nem sokszor jöttünk vissza a meccsbe.

Deák Gábor: – Az egygólos vezetésünk után sajnos nem tudtunk élni a lehetőségekkel, így vesztesen hagytuk el a pályát.

Győrszentiván–Hegyeshalom 3–2 (1–2)
Győrszentiván, 100 néző. V.: Lukácsi Cs.

Győrszentiván: Tóth L. – Kapuváry (Rubics), Halász (Kertész), Bieder A., Szalai Sz., Hanicz, Barta (Takács P.), Bieder T., Lenhardt, Vadász, Szabó P. Edző: Zsédely Attila.

Hegyeshalom: Takács B. – Máté G., Gláser, Régely, Derdák, Baranyai (Czuppon), Tóth F., Gyenge, Pál G., Csányi, Varga B. Edző: Török Zoltán.

Gsz.: Lenhardt, Szalai Sz., Bieder A., ill. Csányi (2).
Nagy melegben lejátszott, gyenge színvonalú mérkőzésen a mérsékelt teljesítményt nyújtó hazai csapat helyzetek sokaságát kihagyva is megérdemelten nyert.
Jók: Bieder A., Szalai Sz., ill. Takács B., Derdák, Baranyai.

Zsédely Attila: – Ezért a teljesítményért is három pontot adnak. Aki hétvégén a nagyszínpad előtt nagy király, az vasárnap a pályán is mutassa meg, hogy mit tud.

Török Zoltán: – Az első félidőben azt játszottuk, amit akartunk, meg is lett az eredménye. A második játékrészt viszont felejtsük el.

Fertőszentmiklós–Rajka Green 3–0 (2–0)
Fertőszentmiklós, 100 néző. V.: Ábrahám.

Fertőszentmiklós: Zsirai – Fábián A., Keresztes, Galambos, Ratatics, Mészáros M. (Kovács Galavics M.), Ambrus Cs. (Péter D.), Bokán, Ambrus A. (Kovács M.), Holzmann, Kovács B. Edző: Majoros Zoltán.

Rajka: Grebeshkov – Diviak, Hirtl, Bauer, Dubny (Posvancz), Szabados M., Szalai Zs., Baják, Takács R., Kireth, Szűcs A. Mb. edző: Szalai Zsolt.

Gsz.: Galambos (2), Bokán.
Alacsony színvonalú mérkőzésen már a hatodik percben eldöntötte a mérkőzést a hazai csapat a sportszerűen játszó, de kapura veszélytelen vendégek ellen.
Jók: Zsirai, Galambos, ill. mindenki.

Majoros Zoltán: – Nyertünk.

Szalai Zsolt: – Amilyen a vezetőség, olyan a futballunk. Akik ma pályára léptek, megtették a maximumot. Remélem, hogy élünk még szebb napokat is.

Lipót-Pékség–Öttevény 1–1 (0–1)
Lipót, 200 néző. V.: Móri T.

Lipót: Takács N. – Molnár M., Csete (Varga T.), Bella (Virág), Nyári, Zimonyi, Bieder G., Vojnisek (Schillinger D.), Schillinger R., Huszty, Füleki. Edző: Cseri Mihály.

Öttevény: Papp I. – Németh M. (Kónya), Nagy L., Hécz, Puter M. (Klement), Fuhrmann, Vígh, Keszei, Wágenhoffer, Varga J., Horváth B. (Puter G.). Edző: Germán Ferenc.

Gsz.: Zimonyi, ill. Varga J.
A lipóti csapat óriási mezőnyfölényben játszott, rúgott négy kapufát, kihagyott egy idényre való helyzetet, míg az Öttevény egyszer lőtt kapura és ezzel a góllal elvitt egy pontot.
Jók: mindenki, ill. mindenki.

Cseri Mihály: – Nehéz elhinni, hogy ilyen játékkal csak egy pontot szereztünk. Rúgtunk négy kapufát, kihagytunk rengeteg helyzetet, míg az ellenfél egyetlen kapura lövéssel elvitte az egyik pontot.

Germán Ferenc: – Gratulálok a csapatomnak. Nagyszerű teljesítményt nyújtottunk egy jó csapat otthonában.

Bácsa–Hédervár 0–3 (0–2)
Győr, 100 néző. V.: Juhász B.

Bácsa: Ács – Kiss B., Kulcsár, Gajdos, Veller, Katona V. (Markó), Bögöly, Posta, Sipos, Mendel (Tóth M.), Kalmár (Bárdosi). Edző: Korsós György.

Hédervár: Babos – Széles (Molnár Á.), Szabó Sz., Kovács K., Lappints, Korcz, Nagy Cs., Jász D. (Lendvai), Antalkovics (Tóth N.), Leskó, Benczinger. Edző: Tiba Zoltán.

Gsz.: Leskó (2), Antalkovics.
A kulturáltan és végig tudatosabban játszó vendégek megérdemelten győzték le a fáradtan mozgó hazaiakat.
Jók: senki, ill. Leskó, Lappints, Korcz, Antalkovics.

Korsós György: – Egyfajta világrekordot állítottunk fel az egy helyen és egy időben tudásuk alatt futballozó játékosok tekintetében. Gratulálok a Hédervárnak, akik nagyon szimpatikus és jó focit bemutatva megérdemelten kerekedtek felül rajtunk.

Tiba Zoltán: – Az utóbbi hetek eredménytelensége után örülünk a győzelemnek.

Herold Trans-Ménfőcsanak–Beled 9–0 (4–0)
Győr-Ménfőcsanak, 200 néző. V.: Erdélyi.

Ménfőcsanak: Ficsór – Nagy Á., Zámbó, Visy, Ködmön (Veres), Weitner (Szekeres), Orbán G., Püspök (Pintér M.), Németh B., Nagy B., Böcskey Zs. Edző: Mayer János.

Beled: Soós – Kiss K., Varga D., Szemes, Könczöl, Bontó (Vass B.), Varga T., Torma, Gábor Sz,. Szabó D. (Molnár M.), Marton (Molnár Z.). Edző: Csordás Csaba.
Gsz.: Weitner (2), Nagy B. (2), Nagy Á., Ködmön, Böcskey Zs., Pintér M., Püspök.

Nagyon sportszerű ellenféllel szemben könnyed és látványos játékot mutatott be a hazai csapat, amely szép gólokat lőve ilyen különbséggel is megérdemelt győzelmet aratott.

Jók: mindenki, ill. Könczöl, Kiss K.
Mayer János: – Nagyszerű teljesítményt nyújtva megérdemelt győzelmet arattunk. Gratulálok a fiúknak.

Csordás Csaba: – Gratulálok a Csanaknak, ilyen különbséggel is megérdemelt győzelmet arattak. Időnként nem volt egy súlycsoportban a két csapat.

A Jánossomorja–Lébény mérkőzést május 16-án, míg a Loland-Nyúl–Kapuvár találkozót május 23-án rendezik meg.

Megyei foci - Gönyű-SFAC 2-1

Aranyhal Étterem Megyei II. Győri csoport 26. forduló.

16. Pápateszér 16/25

Orchidea Hotel Megyei II. Mosonmagyaróvári csoport 26. forduló.

15. Sopronkövesd 4/23

Pálya-Vasút Megyei III. Győr-Keleti csoport 26. forduló.

15. Bakonyszentlászló 8/25
16. Mindszentpuszta 8/24

Zefiro Megyei III. Győr-Mosonmagyaróvári csoport 26. forduló.

15. Bodonhely (kizárva)

Megyei III. Mosonmagyaróvár-Északi csoport 23. forduló.

10. Mosonudvar 1/22

Áki Mobil Megyei III. Csornai csoport 26. forduló.

16. Szárföld (kizárva)

Megyei III. Soproni A csoport 23. forduló.

9. Répcevis 7/19

Megyei III. Soproni B csoport 23. forduló.

Nyúli győzelem a megyei kupában

A Nyúl nyerte a Keglovich-kupát, melynek tegnapi döntőjében tizegyenesekkel legyőzte a remekül küzdő… Tovább olvasom