Kisalföld logö

2016. 12. 09. péntek - Natália -4°C | 7°C

Megyei foci - Öttevényi hatos a Gönyűnek

Nem bírt egymással a Jánossomorja és a Bácsa. A Ménfőcsanak 3-0-ra verte a Rajkát. Hétvégi eredmények.
Duna Takarék Megyei I. osztály 13. forduló.
November 8., szombat:
Kapuvár–Lébény 4-1,
DAC–Fertőszentmiklós 6-0,
Lipót–Beled 3-1,
Győrszemere–Nyúl 2-2.
November 9., vasárnap:
Ménfőcsanak–Rajka 3-0,
Petőháza–Csorna,
Öttevény–Gönyű 6-1,
Jánossomorja–Bácsa 1-1.

NB III Nyugati csoport 13. forduló:
November 8., szombat:
Balatonfüred–Győri ETO FC II 1-2,
Tököl–III. Ker. TVE 0-0,
Dorog–Újbuda 3-1,
Sárvár–Rákosmente KSK 4-1,
Csepel–BKV Előre 2-1,
Budaörs–Nagyatád 2-0,
Futura Mosonmagyaróvár–Tatabánya 3-2,
Diósd–Veszprém 1-2.


Megyei II. o. Aranyhal Étterem Győri csoport 13. forduló.
November 9., vasárnap:
Rábapordány–Pér 1-0,
Csikvánd–Kajárpéc 3-5,
Börcs–Győrszentiván 1-4,
Tét–Pannonhalma 1-1,
Abda–Győrújfalu 3-0,
Töltéstava–Kóny 6-2,
Kunsziget–Egyed 0-4,
Győrújbarát–Táp 2-1.

Megyei II. o. Orchidea Hotel Mosonmagyaróvári csoport 13. forduló.
November 9., vasárnap:
Bezenye–Püski 0-0,
Enese–Károlyháza 2-3,
Hegyeshalom–Bősárkány 2-1,
Győrzámoly–Győrsövényház 4-1,
Mosonszolnok–Dunaszeg 4-0,
Mosonszentmiklós–Hédervár 2-4,
Darnózseli–Ásványráró 5-1,
Dunakiliti–Máriakálnok 1-3.

Megyei II. o. Foton Soproni csoport 13. forduló.
November 9., vasárnap:
Fertőendréd–Répcementi 4-2,
Vitnyéd–Lövő 0-0,
Rábakecöl–Iván 0-7,
Agyagosszergény–Osli 2-3,
Rábaszentandrás–Újkér 4-0,
Babót–Egyházasfalu 0-3,
Nagycenk–Szany 1-8,
Veszkény–Hegykő 2-7.

Megyei III. o. Pálya Vasút Győr Kelet 13. forduló.
November 8., szombat:
Győrszentiván II–Pázmándfalu 2-2.
November 9., vasárnap:
Mindszentpuszta–Győrság 1-4,
Bakonyszentkirály–Écs 5-0,
Mezőörs–Nyalka 1-0,
Bakonyszentlászló–DAC II 2-4,
Veszprémvarsány–GyAC 4-1,
Nagyszentjános–Győrasszonyfa-Tarjánpuszta 2-3,
Bácsa II–Bőny 2-2.

Megyei III. o. Friss Víz Liga Győr Nyugat 13. forduló.
November 8., szombat:
Bajcs–Gyömöre 5-2,
Szerecseny–Tényő 0-1.
November 9., vasárnap:
Rábaszentmihály–Gyarmat 1-6,
Rábapatona–Felpéc 2-2,
Koroncó–Rábacsécsény 2-5,
Vámosszabadi–Bodonhely 4-2,
Sokorópátka–Bezi 6-0,
Markotabödöge–Ikrény 17-3.

Megyei III. o. Rajkai Takarék Mosonmagyaróvári csoport 13. forduló.
November 8., szombat:
Mosonszentmiklós II–Sport36 1-4,
Hotel Lajta Park–Halászi 2-2.
November 9., vasárnap:
Győrladamér–Várbalog 4-2,
Kimle–Mecsér 1-0,
Dunaszentpál–MITE 2-2,
Dunasziget–Mosonudvar 3-2,
Levél–Újrónafő 2-4.

Megyei III. o. Áki Mobil Csornai csoport 13. forduló.
November 8., szombat:
Magyarkeresztúr–Barbacs 1-2.
November 9., vasárnap
Bágyogszovát–Szil 1-1,
Vág–Jobaháza 0-1,
Szilsárkány-Pásztori-Mihályi 1-2,
Farád–Szárföld 2-0,
Rábacsanak–Rábatamási 0-5.

Megyei III. o. Foton Soproni csoport 13. forduló.
November 9., vasárnap:
SFAC–Nagylózs 4-4,
Zsira–Kópháza 2-10,
Csapod–Und 6-1,
Fertőrákos–Sopronhorpács,
Sopronkövesd–Fertőd 1-3,
Pereszteg–Répcevis 6-0,
Sarród–Balf a pálya használhatatlansága miatt elmaradt.

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

BL: Viborg elleni győzelme után csoportelső az Audi-ETO

Második félidőben nyújtott játékának köszönhetően 22-20-as győzelmet aratott hazai pályán az ETO a… Tovább olvasom