2017. 12. 12. kedd - Gabriella 5°C | 14°C Még több cikk.

Megyei foci - ˝Megalázó vereség˝ - így látták az edzők

"Sajnos a játékvezetői hármas nem tudott felnőni a találkozó színvonalához" - vajon ez a nyilatkozat melyik meccs után hangzott el?
Lipót-Pékség–Beled 3–1 (0–1)
Lipót, 200 néző. V.: Juhász.

Lipót: Endrődy B. – Bella, Ásványi, Litresics, Závori, Bodó, Bolega, Balás (Vojnisek), Magyar (Zimonyi), Bartal, Szilasi (Endrődy I.). Edző: Makkos Tamás.

Beled: Mészáros – Torma, Abdai (Pinczés), Szűcs, Németh R., Póczik, Csorba, Varga T., Molnár Z., Kiss D., Bakos (Balassa). Edző: Farkas Ferenc.

Gsz.: Bartal (2), Szilasi, ill. Kiss D.

45. p: Szabadrúgáshoz jutottak a vendégek. Németh R. beadása után röviden szabadítottak fel a lipóti védők, Kiss D. érkezett és 10 méterről a lipóti kapuba lőtte a labdát. 0–1. 53. p: Egy szép lipóti támadás után Szilasi 20 méterre a kaputól nagy gólt lőtt. 1–1. 63. p: Bodó beadását Balás a felső lécre fejelte. 68. p: Zimonyi beadását Bartal tiszta helyzetben a beledi kapusba fejelte. 75. p: A sokadik lipóti helyzet után Bartal előbb a kapufára fejelte a labdát, majd egy perc múlva a hálóba bombázott. 2–1. 93. p: Endrődy I. beadását Bartal egy igazítás után lőtte a kapuba. 3–1.

Az első félidőben a remekül játszó belediek meglepték a vendéglátókat. A második játékrészre feljavuló Lipót viszont már nem hagyott kétséget afelől, hogy ki nyeri meg a mérkőzést.

Jók: Szilasi, Bartal, Závori, Bodó, ill. Mészáros, Kiss D., Németh R.

Makkos Tamás: – Lélektanilag a legrosszabb pillanatban, a semmiből kaptunk gólt, melyet a második félidei lelkesedésünkkel és feljavuló helyzetkihasználással tudtunk ellensúlyozni.

Farkas Ferenc: – Megérdemelt hazai siker született. Mi amatőrök vagyunk, a szombati mérkőzésekre a munkahelyről érkeznek a játékosok.
Kalmár László

HG Logistic-Győrszemere–Loland-Nyúl 2–2 (1–1)
Győrszemere, 300 néző. V.: Hegedűs.

Győrszemere: Takács – Nagy G., Töltősi, Fajkusz, Kalcsó, Pápai (Németh M.), Polyák, Germán (Horváth B.), Nyitrai, Vörös Torma, Herold (Nagy L.). Edző: Germán Ferenc.

Nyúl: Varga I P. – Kapa Márkó, Keszei, Varga Z. (Gayer), Kapa Martin, Varga II P., Kószás, Németh G., Varga Zs. (Wolf), Cserháti (Rigó), Weiszdorn. Edző: Horváth Dénes.

Gsz.: Nyitrai, Herold, ill. Weiszdorn, Kószás.

Az első félidő húsz percét leszámítva a hazaiak játszottak végig fölényben, de hiába vezettek kétszer is, az utolsó percekben a vendégeknek sikerült egyenlíteniük.

Jók: mindenki, ill. Weiszdorn, Németh G., Kószás, Varga II P.

Germán Ferenc: – Úgy érzem, hogy a játék képe alapján közelebb álltunk a győzelemhez. Sajnos a játékvezetői hármas nem tudott felnőni a találkozó színvonalához.

Horváth Dénes: – Igazi rangadóhangulatban a rutinos győrszemerei csapat jól használta ki védelmi megingásainkat. A végén azért dobbant a nyúli szív.

Kapuvár–Lébény 4–1 (2–1)
Kapuvár, 150 néző. V.: Baán A.

Kapuvár: Tüske – Kovács M., Kiss Á., Licskai, Szabó P. (Somogyi), Péter D., Müller, Varga T., Molnár G., Nicsenko, Varga B. (Németh B.). Edző: Varga József.

Lébény: Szabados – Kopf, Sallai, Czeitler, Alasztics, Föglein, Nemes (Erdélyi), Németh D., Hécz, Kertész (Tóth B.), Sárközi (Frank). Edző: Horváth Tamás.

Gsz.: Nicsenko (3), Szabó P., ill. Alasztics.

A kapuvári csapat ilyen különbséggel is megérdemelten győzte le ellenfelét.

Jók: Nicsenko (a mezőny legjobbja), Szabó P., Kiss Á., Varga T., Monár G., Kovács M., ill. Tóth B., Alasztics.

Varga József: – A múlt hetihez képest száznyolcvan fokos fordulatot vett a játékosok mentalitása. Ennek meg is lett az eredménye. A győzelemtől függetlenül a problémáink megmaradtak.

Horváth Tamás: – Az utóbbi időben nagyon gyenge a védekezésünk, bár nulla-egynél egy jogos tizenegyest nem kaptunk meg. Ettől függetlenül megérdemelten nyert a jól játszó Kapuvár.

DAC Foci 24–Fertőszentmiklós 6–0 (3–0)
Győr, 200 néző, V.: Armstrong.

DAC: Kiss A. – Pintér, Mészáros P., Mészáros Zs. (Vida), Kovács G., Korsós Gy., Kurucz, Tóth D., Kulcsár (Czetti), Takács (Vados), Rácz. Edző: Rokob Péter.

Fertőszentmiklós: Kovacsics – Horváth A. (Dancsok), Fábián, Horváth P., Kalmár, Horváth D., Baranyai V. (Magyar), Horváth T., Gergácz, Árki, Baranyai R. Edző: Katona Sándor.

Gsz.: Rácz (3), Kurucz (2), Korsós Gy.

Jól előkészített pályán, kiváló játékvezetés mellett a DAC győzelmének különbsége a vendégcsapatra nézve hízelgő.

Jók: Takács, Tóth D., Rácz, Kurucz, ill. Kovacsics.

Rokob Péter: – Komolyan készültünk erre a mérkőzésre és örülünk a sikernek.

Katona Sándor: – Mostani helyzetünket hűen tükrözi ez az erdemény.

Öttevény–Gönyű 6–1 (3–0)
Öttevény, 100 néző. V.: Dombi.

Öttevény: Molnár M. – Bella (Szeredi), Vígh, Wágenhoffer G., Virág, Molnár B., Nagy L., Kovács S. (Jakab), Keszthelyi, Nagy R. (Wágenhoffer Sz.), Hegedűs. Edző: Ördög József.

Gönyű: Vörös – Máté, Böcz B., Kertész (Varga Gy.), Csákvári, Zobák, Mikli, Böcz A. (Zvezdovics), Bognár, Terdik, Póczik. Edző: Józsa Péter.

Gsz.: Hegedűs (3), Kovács S., Nagy R., Keszthelyi, ill. Terdik.

Jó iramú mérkőzésen a jól játszó hazaiak megérdemelten nyertek a sportszerű gönyűiek ellen.

Jók: Hegedűs, Keszthelyi, Nagy R., Nagy L., ill. Zobák.

Ördög József: – Jól, ötletesen, helyenként látványosan játszva nyertünk.

Józsa Péter: – Mindent megtettünk annak érdekében, hogy ellenfelünk ilyen megalázó vereséget mérjen ránk.

WHB-Ménfőcsanak–I. G. Gasket-Rajka 3–0 (0–0)
Győr-Ménfőcsanak, 200 néző. V.: Németh R.

Ménfőcsanak: Molnár M. – Kamara, Kovács Á., Buza (Németh B.), Menyhárt (Süveges), Visy, Mondovics, Segovits (Dávid), Kertész, Szalai, Korsós A. Edző: Lenzsér Zsolt.

Rajka: Madácsi – Banyár, Derdák, Danovsky, Szabados, Simon (Csiffáry), Skoda, Diviak, Varga B. (Takács), Gálik, Végh. Megbízott edző: Matusich János.

Gsz.: Kertész, Korsós A., Szalai.

Könnyen felejthető első félidő után sima hazai győzelem született a kellemetlen stílusban futballozó vendégek ellen.

Jók: Molnár M., Mondovics, Szalai, Kovács Á., ill. Derdák, Szabados, Gálik.

Lenzsér Zsolt: – Nagyon langyosan kezdtünk és a meccs végére sem tudtunk igazán felpörögni, de így is sikerült közel fél tucat kapufát lőni és három gólt szerezni.

Matusich János: – Az első félidőben nem rúgtuk be a helyzeteinket, míg a második játékrészben a hazai csapat gólerősebbnek bizonyult, így vereség lett a vége.

Petőháza–Csorna 0–3 (0–2)
Petőháza, 100 néző. V.: Paul P.

Petőháza: Bognár – Horváth S., Nagy K., Böcskör, Kovács-Galavics M., Hadarics (Horváth P.), Récsei B., Horváth G., Varga B., Ács, Nagy R. Edző: Kovács-Galavics Frigyes.

Csorna: Lőre – Győrvári (Szigeti), Csonka, Fehér, Szabó A., Babics (Varga L.), Tóbiás, Visy, Bognár, Lajtos (Nyerges), Serfőző. Edző: Varga Péter.

Gsz.: Serfőző (2), Tóbiás. Kiállítva: Nagy K.

A listavezető győzelme megérdemelt a jól küzdő, a mezőnyben egyenrangú, de kapura kevés veszélyt jelentő hazaiak ellen.

Jók: Horváth S., Récsei B., ill. Győrvári, Tóbiás, Bognár, Serfőző.

Kovács-Galavics Frigyes: – Vállalható eredmény született. Gratulálok az éllovasnak.

Varga Péter: – Nyertünk, köszönöm.

Jánossomorja–Bácsa 1–1 (0–1)
Jánossomorja, 200 néző. V.: Péter G.

Jánossomorja: Füredi – Szalai, Farkas, Fuhrmann, Gaál, Tóth N., Cseri, Fettik, Tóth K., Varga M., Papp (Gősi). Edző: Horváth Csaba.

Bácsa: Ács – Hegyi, Kun, Bokor (Nagy L.), Török, Dömötör, Pintér (Könye), Katona V., Bögöly, Dániel (Kiss B.), Dombi. Edző: Talabér Tamás.

Gsz.: Tóth K., ill. Pintér.

Az első félidőben a Jánossomorja birtokolta többet a labdát, de a Bácsa szerezte meg a vezetést. Szünet után egyenlített a hazai csapat, így igazságos döntetlen született.

Jók: Varga M., Tóth K., Cseri, Tóth N., ill. Ács, Hegyi, Katona V.

Horváth Csaba: – A jelenlegi helyzetünkben az egy pontot is meg kell becsülni.

Alföldi Zoltán pályaedző: – Az idény leggyengébb játékával szereztünk egy pontot.

Futsal - Veszprémben az éllovas

Nehéz feladat előtt áll az élvonalbeli bajnokságban éllovas Rába ETO a pontvadászat 9. fordulójában.… Tovább olvasom