Kisalföld logö

2017. 03. 28. kedd - Gedeon, Johanna 2°C | 18°C Még több cikk.

Megyei foci - Csornai győzelem a Kapuvár ellen

Kikapott az SVSE és a Mosonmagyaróvár, győzött az ETO II. 11 gól Gyarmaton. További eredmények cikkünkben:
Duna Takarék Megyei I. osztály, 1. forduló

Csorna–Kapuvár 2-0

Rajka–Jánossomorja 1-3
Nyúl–Öttevény 4-0
Lébény–Lipót 2-1
Bácsa–Fertőszentmiklós 1-4
Gönyű–Beled 4-1
Petőháza–Győrszemere 1-1
Ménfőcsanak–DAC 2-2

Merkantil Bank NB II - 1. forduló

Ajka–Soproni VSE-GYSEV 3-1
Vasas–Gyirmót FC Győr

NB III Nyugati csoport . 1. forduló

Balatonfüred–Futura Mosonmagyaróvár 2-0
Győri ETO FC II–Sárvár 3-0


Megyei II. o. Aranyhal Étterem Győri csoport - 1. forduló

Győrújbarát–Kunsziget 9-1
Pannonhalma–Egyed 7-4

Rábapordány–Töltéstava
Pér–Abda
Táp–Tét 10-1
Kóny–Börcs
Győrújfalu-Csikvánd 2-1
Kajárpéc–Győrszentiván 1-2

Megyei II. o. Orchidea Hotel Mosonmagyaróvári csoport - 1. forduló

Enese–Darnózseli 17.00
Bősárkány–Győrsövényház
Bezenye–Dunakiliti 4-0
Károlyháza–Mosonszentmiklós 1-1
Püski–Mosonszolnok 1-1
Ásványráró–Győrzámoly
Hédervár–Hegyeshalom 4-4
Dunaszeg–Máriakálnok 0-2

Megyei II. o. Soproni csoport - 1. forduló

Újkér–Hegykő 0-5
Lövő–Babót 0-0

Fertőendréd–Veszkény 2-3
Vitnyéd–Nagycenk 8-2
Dénesfa–Rábaszentandrás 6-1
Szany–Agyagosszergény 5-0
Egyházasfalu–Rábakecöl 3-0
Osli–Iván 4-1

Megyei III. o. Pálya Vasút Győr Kelet - 1. forduló

Mezőörs–Győrasszonyfa-Tarjánpuszta 1-1
DAC II–Nyalka 1-0
Mindszentpuszta–Győrszentiván II 2-4
Bakonyszentkirály–Bácsa II
Écs–Nagyszentjános 2-3
Győrság–Veszprémvarsány
Bőny–Bakonyszentlászló 3-2
GyAC–Pázmándfalu 6-3

Megyei III. o. Friss Víz Liga Győr Nyugat - 1. forduló

Koroncó–Markotabödöge 1-5
Gyarat–Bodonhely 8-3
Bajcs–Rábacsécsény 3-3

Sokorópátka–Vámosszabadi
Ikrény–Rábapatona 1-4
Bezi–Rábaszentmihály
Felpéc–Szerecseny 4-1
Gyömöre–Tényő 0-4

Megyei III. o. Rajkai Takarék Mosonmagyaróvári csoport - 1. forduló

Sport36–Levél 11-0
Újrónafő–Dunasziget 7-2
Mosonudvar–Dunaszentpál 5-2
Kimle–Hotel Lajta Park 2-0
Mecsér–Győrladamér
Várbalog–Mosonszentmiklós II - Később rendezik
MITE–Halászi 2-7

Megyei III. o. Rajkai Takarék Csornai csoport - 1. forduló

Szil–Magyarkeresztúr 3-1
Barbacs–Rábacsanak 4-5
Rábatamási–Farád
Szárföld–Mihályi
Szilsárkány–Pásztori–Vág
Jobaháza–Himod 7-1

Megyei III. o. Soproni csoport - 1. forduló

Zsira–Sarród 1-3
Csapod–SFAC
Und–Ágfalva
Kópháza–Pereszteg
Nagylózs–Sopronkövesd 5-0
Harka–Fertőrákos
Répcevis–Balf 2-2
Fertőd–Sopronhorpács

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Serena Williams győzött a nőknél

A nőknél a világelső Serena Williams nyerte a cincinnati tenisztorna női versenyét, ugyanis a… Tovább olvasom