Kisalföld logö

2018. 07. 22. vasárnap - Magdolna 19°C | 27°C Még több cikk.

Megyei foci - Bajnok a Szany és a Mosonszolnok

A megyei labdarúgó bajnokságok hétvégi fordulójának eredményei.
Aranyhal Étterem Megyei II. Győri csoport 30. forduló.
2018. 06. 09., szombat
Abda–Nagyszentjános 2-0.
2018. 06. 10., vasárnap
Győrújfalu–Pápateszér 13-0,
Pannonhalma–Koroncó 2-2,
Rábapatona–Győrasszonyfa-Tarjánpuszta 1-4,
Bőny–Enese 5-2,
Börcs–Győrzámoly 0-4,
Győrújbarát–DAC 1-1,
Kajárpéc–Tét .
A bajnokság állása:
1. Pannonhalma 72 pont / 29 mérkőzés
2. Győrújbarát 56/30
3. Koroncó 55/29 (22 pont levonva)
4. Abda 52/29
5. Nagyszentjános 51/30
6. Győrzámoly 49/29
7. Bőny 43/29 (gk. 90-55)
8. Tét 43/28 (gk. 76/63)
9. DAC 36/30
10. Győrasszonyfa-Tarjánpuszta 34/30
11. Győrújfalu 32/29

12. Kajárpéc 31/28
13. Enese 29/29
14. Rábapatona 26/28
15. Börcs 17/29
16. Pápateszér 15/29 (1 pont levonva)
Elmaradt mérkőzések:
18. forduló:
június 16., szombat
13:00 Győrzámoly - Koroncó 
17:00 Győrújfalu - Kajárpéc
június 17 vasárnap 17:00
Pannonhalma - Bőny 
Tét - Abda 
Enese - Börcs
Pápateszér - Rábapatona



Orchidea Hotel Megyei II. Mosonmagyaróvári csoport 30. forduló.
2018. 06. 09., szombat
MITE–Károlyháza 7-1.
2018. 06. 10., vasárnap
Ásványráró–Győrsövényház 1-6,
Dunaszeg–Dunakiliti 5-0,
Halászi–Mosonszentmiklós 5-3,
Kimle–Püski 3-0,
Kunsziget–Bezenye 3-4,
Máriakálnok–Darnózseli 2-1,
Mosonszolnok–Levél 12-1.
A bajnokság állása:
1. Mosonszolnok 71 pont / 30 mérkőzés (23 győzelem)
2. Dunaszeg 71/30 (22 győzelem)
3. Dunakiliti 68/30
4. Mosonszentmiklós 65/30
5. Kimle 54/30
6. Darnózseli 46/30
7. Máriakálnok 44/29 
8. Bezenye 43/29
9. Kunsziget 41/29 
10. Károlyháza 40/29
11. Halászi 36/29
12. MITE 32/29
13. Püski 31/29
14. Győrsövényház 22/29 (1 pont levonva)
15. Ásványráró 7/30
16. Levél -6/30 (10 pont levonva)
Elmaradt mérkőzések:
18. forduló
június 17. vasárnap 17:00
Püski - Bezenye
Győrsövényház - Kunsziget
Halászi - MITE
Károlyháza - Máriakálnok



Megyei II. Soproni csoport 30. forduló.
2018. 06. 10., vasárnap
Iván–Szany 1-5,
Lövő–Nagycenk 3-2,
Petőháza-Veszkény 4-1,
Dénesfa–Fertőd 4-1,
Vitnyéd–Rábaszentandrás 3-2,
Rábapordány–Hegykő 1-4,
Kópháza–Sopronkövesd 4-0.
A bajnokság állása:
1. Szany 67 pont / 27 mérkőzés
2. Vitnyéd 63/27
3. Dénesfa 62/27
4. Petőháza 62/27
5. Rábaszentandrás 46/27
6. Hegykő 41/27
7. Iván 39/28
8. Rábapordány 38/28
9. Lövő 37/27
10. Veszkény 34/28
11. Fertőd 32/27
12. Bősárkány 28/28
13. Nagycenk 19/27
14. Kópháza 19/28
15. Sopronkövesd 4/27
Elmaradt mérkőzések:
18. forduló
június 17., vasárnap 17:00
Fertőd - Sopronkövesd
Petőháza - Lövő
Hegykő - Dénesfa
Szany - Vitnyéd



Pálya-Vasút Megyei III. Győr-Keleti csoport 29. forduló.
2018. 06. 10., vasárnap
Pázmándfalu-Bakonyszentlászló 7-1,
Veszprémvarsány-Tényő 1-1,
Győrság-Sokorópátka 2-1,
Mezőörs-Töltéstava 2-2,
Bakonyszentkirály-Mindszentpuszta 4-2,
Győri Cápák - Vámosszabadi 6-2,
Pér-Ikrény 1-1.
A bajnokság állása:
1. Pér 61 pont / 27 mérkőzés
2. Bakonyszentkirály 59/27
3. Győri Cápák 58/27
4. Ikrény 54/28
5. Veszprémvarsány 53/27
6. Tényő 49/27
7. Sokorópátka 43/28
8. Vámosszabadi 42/27
9. Pázmándfalu 37/27
10. Écs 33/27
11. Győrság 31/27
12. Mezőörs 27/27
13. Töltéstava 20/27
14. Mindszentpuszta 8/28
15. Bakonyszentlászló 7/27
16. Bajcs  (kizárva)
Elmaradt mérkőzések:
június 17., vasárnap
12:00 Bakonyszentlászló - Győri Cápák
17:00 Vámosszabadi - Győrság
Töltéstava - Pér
Veszprémvarsány - Bakonyszentkirály
Pázmándfalu - Mezőörs
Écs - Tényő



Zefiro Megyei III. Győr-Mosonmagyaróvári csoport 30. forduló.
2018. 06. 10., vasárnap
Gyarmat–Rábaszentmihály 2-1,
Győrszemere-Újrónafő 2-1,
Kóny–Gyömöre 1-0,
Felpéc-MITE II. 2-1,
Bezi-Csikvánd 0-9,
Rábacsécsény-Mecsér 4-6.
A bajnokság állása:
1. Markotabödöge 67 pont / 25 mérkőzés
2. Mecsér 62/26
3. Csikvánd 52/26
4. Dunaszentpál 51/25
5. Győrszemere 44/25
6. Felpéc 42/26
7. Rábaszentmihály 37/26
8. Kóny 33/25
9. Rábacsécsény 32/25
10. Újrónafő 29/26
11. Gyömöre 23/25
12. MITE II. 18/25
13. Bezi 10/26
14. Gyarmat 9/25
15. Bodonhely (kizárva)
Elmaradt mérkőzések:
18. forduló
június 16., szombat 17:00 MITE II. - Markotabödöge
június 17., vasárnap 17:00
Gyömöre - Rábacsécsény
Dunaszentpál - Kóny
Győrszemere - Gyarmat



Megyei III. Mosonmagyaróvár-Északi csoport 27. forduló.
2018. 06. 09., szombat
Hotel Lajta Park–Dunasziget 2-1,
Győrújfalu II–Bácsa II 1-9,
Sport 36–Várbalog 2-4,
Mosonudvar–Győrladamér,
Mosonszentmiklós II–Kimle II 5-2.
A bajnokság állása:
1. Hotel Lajta Park 69 pont / 27 mérkőzés
2. Várbalog 57/25
3. Mosonszentmiklós II. 48/26
4. Bácsa II. 42/24
5. Sport 36 42/25
6. Dunasziget 39/27
7. Kimle II. 28/26
8. Győrladamér 26/25
9. Győrújfalu II. 21/26
10. Mosonudvar 2/25
Elmaradt mérkőzések:
25. forduló
június 13., szerda 18:00 Sport 36 - Bácsa II. (Győr Egyetemi pálya)
14. forduló
június 16., szombat 15:00 Győrújfalu II. - Mosonszentmiklós II.
15. forduló
június 16., szombat
16:00 Várbalog - Bácsa II.
17:00 Kimle II. - Mosonudvar
23. forduló
június 17., vasárnap 17:00 Győrladamér - Bácsa II.



Áki Mobil Megyei III. Csornai csoport 30. forduló.
2018. 06. 10., vasárnap
Farád–Vág 4-1,
Mihályi–Bogyoszló 2-4,
Bágyogszovát–Osli 2-4,
Himod–Kisfalud 4-2,
Jobaháza–Babót 4-0,
Rábatamási–Magyarkeresztúr 5-1,
Egyed–Szil 3-1.
A bajnokság állása:
1. Rábatamási 62 pont / 27 mérkőzés
2. Farád 61/27
3. Jobaháza 57/27
4. Osli 55/27
5. Himod 54/27
6. Babót 51/27
7. Egyed 44/27
8. Bogyoszló 41/27
9. Mihályi 34/27
10. Kisfalud 31/27
11. Rábakecöl 30/27
12. Vág 23/27
13. Bágyogszovát 22/27
14. Szil 12/27
15. Magyarkeresztúr 6/28
16. Szárföld (kizárva)
Elmaradt mérkőzések:
18. forduló
június 17., vasárnap 17:00
Kisfalud - Osli
Rábakecöl - Bágyogszovát
Vág - Mihályi
Jobaháza - Rábatamási
Szil - Farád
Bogyoszló - Egyed
19. forduló
június 17., vasárnap 17:00
Himod - Babót



Megyei III. Soproni A csoport 27. forduló.
2018. 06. 10., vasárnap
Nagylózs–Pereszteg 2-2,
Répcevis–Fertőrákos 2-4,
Fertőendréd–Egyházasfalu 5-2,
Sopronhorpács–Ágfalva 1-2.
A bajnokság állása:
1. Fertőrákos 52 pont / 23 mérkőzés
2. Fertőendréd 50/23
3. Csapod 42/23
4. Ágfalva 37/22
5. Sopronhorpács 35/22
6. Egyházasfalu 29/24
7. Nagylózs 23/23
8. Pereszteg 20/23
9. Répcevis 10/23
Elmaradt mérkőzések:
15. forduló
június 17., vasárnap 17:00
Ágfalva - Fertőrákos
Sopronhorpács - Pereszteg
Fertőendréd - Csapod
Répcevis - Nagylózs



Megyei III. Soproni B csoport 27. forduló.
2018. 06. 09., szombat
Harka–Fertőd II 3-0.
2018. 06. 10., vasárnap
Újkér–Sarród 4-3.
Und–Agyagosszergény 2-5.
A bajnokság végeredménye:
1. Agyagosszergény 42 pont
1. Harka 40
3. Und 35
4. Zsira 24
5. Újkér 19
6. Fertőd II. 14
7. Sarród 7 (1 pont levonva)
8. Balf (kizárva)

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Kajak-kenu Eb - Tizenöt magyar érem Belgrádban

Az olimpiai számokat tekintve 3-3-2 a dobogós mérleg. Tovább olvasom