2017. 09. 26. kedd - Jusztina 11°C | 19°C Még több cikk.

Megyei foci - az eső miatt tucatnyi meccs maradt el - Eredmények+nyilatkozatok - videó

Lipóton nyerni tudott a Ménfőcsanak. Hétvégi eredmények.
Duna Takarák Megyei I. osztály 6. forduló.
Jánossomorja–Győrszentiván 0-1

Lipót-Pékség–Herold Trans-Ménfőcsanak 1–2 (1–0)
Lipót, 300 néző. V.: Takács R.

Lipót: Takács N. – Molnár M., Csete, Skultéti, Bella, Füleki, Zimonyi, Varga T. (Schilinger), Bieder G., Varga R., Vojnisek (Györkös). Edző: Cseri Mihály.

Ménfőcsanak: Ficsór – Papp R., Nagy Á., Veres, Visy, Szekeres (Ködmön), Püspök (Nagy Sz.), Németh B., Nagy B., Böcskey, Csonka (Balogh L.). Edző: Mayer János.

Gsz.: Zimonyi, ill. Böcskey (2).
Szépen előkészített játéktéren, de kellemetlen őszi időben kezdődött a mérkőzés.
15. p: Vojnisek kitűnő labdával ugratta ki Zimonyit, aki a kapust is kicselezve lőtt a hálóba. 1–0. 40. p: Füleki kapott ragyogó labdát, rávezette a kapusra, de Ficsór nagy bravúrral védett. 49. p: Füleki vezette ismét a kapusra a labdát, de  Ficsór megint hárított. 52. p: Szabadrúgáshoz jutott a Ménfőcsanak. Püspök ívelt középre, Takács N. röviden ütötte ki a labdát, majd az érkező Böcskey a lipóti kapuba bombázott. 1–1. 70. p: Egy csanaki támadás után Böcskey 20 méterről a lipóti kapuba lőtte a labdát. 1–2.
Az első félidőben a lipóti csapat támadó szellemben futballozott, sorra dolgozta ki a helyzeteket, de csak egygólos előnyt szerzett. A második félidőben kitámadott a Ménfőcsanak, kimaradt két százszázalékos lipóti helyzet, és ahogy ilyenkor lenni szokott, az ellenfél azonnal büntetett.
Jók: Varga R., Skultéti, Zimonyi, Schilinger, ill. mindenki.

Cseri Mihály: – Egy-nullás vezetésünknél többször is eldönthettük volna a mérkőzést. Az ellenfelünk minden segítséget megkapott ahhoz, hogy ezt a mérkőzést ne veszítse el.

Mayer János: – Bármilyen hihetetlen, de ezt a volt lipóti edzőért is tettük. Gratulálok a csapatomnak a győzelemhez.
Kalmár László

Fertőszentmiklós–Bácsa 3–3 (3–1)
Fertőszentmiklós, 150 néző. V.: Czinder.

Fertőszentmiklós: Zsirai – Kovács Galavics M. (Kovács B.), Galambos, Ratatics, Mészáros M. (Ambrus A.), Kovács M. (Gergácz), Kungl, Ambrus Cs., Holzmann, Fábián, Péter D. Edző: Majoros Zoltán.

Bácsa: Katona T. – Katona M., Kiss B., Kurucz, Kulcsár Á., Gajdos (Kalmár), Veller, Schofhauser, Katona V., Bögöly (Bárdosi), Sipos. Edző: Korsós György.

Gsz.: Galambos (2), Mészáros M., ill. Kurucz, Bögöly, Veller.
Jó iramú, gólgazdag mérkőzésen az első játékrészben a hazaiak, a másodikban pedig a vendégek játszottak jobban, így igazságos döntetlen született.
Jók: Galambos, Kungl, ill. Kurucz, Veller, Sipos.

Majoros Zoltán: – Igazságos eredmény született.

Korsós György: – Luxus, hogy húsz percet és három gól előnyt ajándékozunk az ellenfélnek. A csapat morálját dicséri viszont, hogy sikerült egyenlítenünk.

Hegyeshalom–Beled 1–3 (0–1)
Hegyeshalom, 50 néző. V.: Fuhrmann.

Hegyeshalom: Takács B. – Skoda, Baranyai R., Szalka, Kónya, Farkas K., Tóth F., Csányi (Herczeg), Pál G. (Gyenge), Máté G., Sárközy. Edző: Menyhárt Dénes.

Beled: Gerencsér – Giczi (Vass), Szemes (Németh Á.), Könczöl, Molnár Z., Varga T., Torma, Gábor Sz., Varga D., Molnár M. (Farkas B.), Nagy T. Edző: Szalka Ferenc.

Gsz.: Tóth F., ill. Molnár M., Molnár Z., Szemes.
Jók: Takács B., ill. mindenki.
A hegyeshalmi csapatban több játékos hozzáállása és teljesítménye is kívánnivalót hagyott maga után, így a vendégek ha játékban nem is, de hozzáállásban feltétlenül felülmúlták a hazaiakat és megérdemelten vitték el a három pontot.

Menyhárt Dénes: – Kiütéssel felérő, de nagyon remélem, hogy kijózanító vereséget szenvedtünk egy nagyon motivált csapattól.

Szalka Ferenc: – Az idény legjobb játékával úgy érzem, teljesen megérdemelt győzelmet arattunk.

Lébény–Kapuvár 1–2 (0–0)
Lébény, 300 néző. V.: Péter G.

Lébény: Élő (Kovács G.) – Domoszlai, Tar, Jakab, Hegedüs (Meicz), Kertész, Boczor, Menyhárt, Szücs G., Molnár B. (Sallai), Németh D. Edző: Gulyás Imre.

Kapuvár: Vass – Horváth P., Böcskör Gy., Debreczeni, Németh P. (Nagy Á.), Varga T., Győrvári, Bognár L., Kiss Á. (Böcskör Zs.), Kecskés, Kerékgyártó (Magyar). Edző: Józsa Péter.

Gsz.: Tar, ill. Győrvári, Böcskör Zs.
Az első félidőben rendkívül alacsony színvonalú, csapkodó játékot láthattak a szurkolók. A fordulás után a kapuvári csapat valamivel aktívabban futballozott és ez elegendő volt a három pont megszerzésére.
Jók: Tar, Szücs G., ill. Kecskés, Kiss Á., Böcskör Zs.

Gulyás Imre: – Ezt a mérkőzést magamra vállalom. Szerkezetet váltottunk az eddigi mérkőzések miatt. Sajnos ebből nem jöttünk ki jól, elöl és hátul is sokat hibáztunk.

Józsa Péter: – Küzdeni tudásunk győzelmet eredményezett.

Rajka Green–SFAC 1900 1–1 (0–0)
Rajka, 100 néző. V.: Vadász.

Rajka: Rohwild – Diviak, Hirtl, Marko (Zilavy), Dobrovodsky (Lences), Zubán, Régely, Szalai Zs., Baják, Derdák, Ivanko. Edző: Rastislav Kunst.

SFAC 1900: Giczi – Fényes, Honyák, Keszeg (Göndöcs), Soós, Tóth P., Jakab, Németh V., Barkovics, Varga G. (Füzi), Kelemen (Fejsze). Edző: Ágoston Zsolt.

Gsz.: Zubán, ill. Honyák.
Hajtós, jó színvonalú mérkőzésen a hazai csapat számtalan helyzetet kihagyott, ennek köszönhetően pedig veszített két pontot.
Jók: mindenki, ill. Giczi, Honyák.

Rastislav Kunst: – Az első félidőben egyértelműen mi domináltunk és három gólt is lőhettünk volna. A látottak alapján a döntetlen nem reális.

Ágoston Zsolt: – Az egész mérkőzésen a küzdelem dominált. Az egy pontot megérdemeltük.

Jánossomorja–Győrszentiván 0–1 (0–0)
Jánossomorja, 100 néző. V.: Szikra G.

Jánossomorja: Tüske – Tóth II Kristóf, Fettik, Soós (György J.), Maidics, Tóth I Kristóf (Dudás), Kantó, Gaál Z., Menyhárt, Horváth M., Gaál D. (Takács B.). Edző: Varga Róbert.

Győrszentiván: Kasza – Bieder A., Szalai Sz., Hanicz, Sütöri, Szántó (Barta), Vadász M., Szabó P., Ganzer (Tóth B.), Keszthelyi (Stefanits), Takács P. Edző: Zsédely Attila.

Gsz.: Szalai Sz.
Az első félidő eseménytelen volt. A második játékrészben a jánossomorjai együttes egy kapufáig, míg az antifutballt bemutató vendégcsapat egy gólig jutott el. Ezen a mérkőzésen a legjobb teljesítményt a játékvezetői hármas nyújtotta.
Jók: senki, ill. Bieder A., Szalai Sz., Hanicz.

Varga Róbert: – A múlt heti a legjobb, míg a mostani a leggyengébb teljesítményünk volt. Ezt a végeredmény is hűen tükrözi.

Zsédely Attila: – Furcsa játék a futball. A mai mérsékeltebb játék is elég volt a győzelemhez, de ennek is nagyon örülünk.

Aranyhal Étterem Megyei II. Győri csoport 6. forduló.