Lipót, 200 néző. V.: Furmann József.

Lipót: Takács – Molnár M., Csete (Schillinger R.), Nyári, Zimonyi, Varga T., Bieder G., Vörös Torma (Rigó), Schillinger D., Kapa Márkó, Kapa Martin (Virág). Edző: Varga Péter.

SFAC: Guttyán – Benczur, Szilágyi (Kocsis Gy.), Szabó N., Szucskó, Fenyvesi Á, Kocsis V. (Báti), Fenyvesi M., Orsós (Szabó K.), Németh L., Kiss A. Edző: Kocsis Tamás.

Gsz.: Nyári (4), Zimonyi (4), Schillinger D. (4), Vörös Torma (3), Varga T. (2), Csete, Kapa Márkó, Kapa Martin, Rigó.

A 3. percben a felszabadítani akaró Guttyán Vörös Tormába rúgta a labdát, amely a kapuba pattant. 1–0. A 8. percben Csete beadását Vörös Torma fejelte a hálóba. 2–0. A 11. percben Nyári ugratta ki Zimonyit, aki a kapust kicselezve a kapuba lőtte a labdát. 3–0. A 15. percben Vörös Torma beadását Varga T. fejelte be a hálóba. 4–0. A 22. percben egy szép lipóti támadás után Schillinger D. fejelte a labdát a hálóba. 5–0. A 24. percben a bal oldalról Kapa Martin óriási gólt lőtt a soproni kapuba. 6–0. A 25. percben Nyári helyezte a labdát a kapu közepébe. 7–0. A 32. percben Vörös Torma átadása után Nyári éles szögből a kapuba bombázta a labdát. 8–0. A 34. percben Zimonyi került helyzetbe és higgadtan a hálóba passzolta a labdát. 9–0. A 35. percben Csete került helyzetbe és a kapuba lőtt. 10–0. A 37. percben Zimonyi tizenegyesből szerzett gólt. 11–0. A 42. percben Zimonyi beadását Vörös Torma lőtte a hálóba. 12–0. A 45. percben Zimonyi fejelte a labdát a kapuba. 13–0. A 49. percben Kapa Márkó lőtt a soproni kapuba. 14–0. Az 53. percben Schillinger D. beadását Nyári lőtte a kapuba. 15–0. Az 55. percben Vörös Torma átadását Schillinger D. lőtte a hálóba. 16–0. A 67. percben Schillinger D. beadását Varga T. sodorta a hálóba. 17–0. A 68. percben Schillinger D. lőtt újabb gólt. 18–0. A 70. percben Rigó beadását Schillinger D. lőtte a hálóba. 19–0. A 77. percben Nyári egyéni alakítás után a hálóba lőtt. 20–0. A 85. percben Varga T. átadását Rigó lőtte a kapuba. 21–0. A 90. percben Nyári tizenegyesét Guttyán kivédte.
Legalább két osztály különbség volt a két csapat között, a Lipót tetszés szerint érte el góljait a lelkesen küzdő soproniak ellen.
Jók: Nyári, ill. Guttyán, Báti, Németh L., Benczur.

Varga Péter: – Az elmúlt heti ellenfelünkkel szemben a soproni csapat minden nehézsége ellenére sportszerűségből jelesre vizsgázott.

Gögl Gábor elnök: – Csapatunk ezúttal is becsülettel kiállt a klasszisokkal jobb otthonában. A helyi publikum vastapssal köszönte a sportszerűséget. Az elért eredmény üzenet Sopron vezetésének, hogy az az út, amelyiken ők járnak, a város számára helytelen.
Megyei foci - Lipót-SFAC >>

Fertőszentmiklós–Lébény 0–6 (0–3)
Fertőszentmiklós, 50 néző. V.: Szikra G.

Fertőszentmiklós: Bábel – Kovács Bálint (Kovács Benjamin), Magda, Keresztes, Csonka, Horváth R., Takács A.
(Orbán B.), Tóth Sz., Szilágyi, Fülöp, Péter. Edző: Péter Dániel.

Lébény: Molnár M. – Élő, Széles, Domoszlai, Csepi, Tóbiás (Szalka), Sallai, Skoda, Karcagi, Károlyi (Varga R.), Oláh. Edző: Tiba Zoltán.

Gsz.: Skoda (2), Szalka, Tóbiás, Csepi, Sallai.
Jól tartotta magát a hazai csapat, de a Lébény így is kényelmesen szerzett három pontot.
Jók: Bábel, Keresztes, ill. Skoda, Szalka.

A hazai csapattól nem nyilatkozott senki.
Tiba Zoltán: – Hoztuk a kötelezőt.

Üstökös FC-Bácsa–Pannonhalma 4–1 (2–1)
Győr, 100 néző. V.: Lukácsi Csaba

Bácsa: Ács – Katona M., Kurucz, Gajdos, Veller (Tóth M.), Szabó B., Bögöly (Simigla), Posta, Sipos, Kulcsár, Kalmár (Mendel). Edző: Korsós György.

Pannonhalma: Baki – Salomvári (Ress), Németh L., Mészáros P., Erdélyi, Molnár Cs. (Bíró), Pintér, Forika, Csányi, Imre, Molnár G. (Gombolai). Edző: Pék László.

Gsz.: Veller (2), Gajdos, Kalmár, ill. Németh L.
A halványabb teljesítményt nyújtó hazaiak a végén magabiztosan hozták a kötelezőt a szervezett vendégek ellen.
Jók: Mendel, Kurucz, Szabó B., Sipos, ill. Németh L., Forika.

Korsós György: – Kulturált futballal kerekedtünk felül a kulturálatlanul viselkedő ellenfelünkön.

Pék László: – Ragyogó futballidőben nagyon jó körülmények mellett kiváló játékvezetés. Gratulálok a hazaiaknak!

Csorna–Gyirmót II 6–2 (0–1)
Csorna, 250 néző. V.: Héra Cs.

Csorna: Dénes – Papp R., Zámbó, Fehér, Baranyai (Detrik), Farkas D., Csikós, Kerékgyártó, Visy, Simon A. (Sipőcz), Németh B. (Szakács). Edző: Marton Miklós.

Gyirmót II: Pálfi – Szegi, Orbán, Horváth D. (Szabó Á.), Nagy B. (Mayer), Gelencsér Gy., Kovács Á. (Tóth E.), Csongrádi, Horváth R., Éri, Horváth Cs. Edző: Tóth Norbert.

Gsz.: Kerékgyártó (2), Szakács (2), Zámbó, Simon A., ill. Éri, Gelencsér.
Gyirmóti vezetés után a második félidőben hat gólt szerezve fordított a Csorna és kiütéses győzelmet aratott a bajnokaspiráns Gyirmót II felett.

Marton Mikós: – Az első félidőben is sok helyzetet dolgoztunk ki, de ezeket kihagytuk, majd óvodás hibánknak következményeképp gólt kaptunk. A szünetben rendeztük sorainkat és megérdemelt győzelmet arattunk.

Tóth Norbert: – Megérdemelt a hazaiak sikere.

Kapuvár–Öttevény 0–0
Kapuvár, 400 néző. V.: Baán A.

Kapuvár: Vass – Kecskés, Szabó Sz., Horváth P., Bognár L., Gál I., Debreczeni (Böcskör Gy.), Horváth K., Véghelyi (Böcskör Zs.), Kerékgyártó, Tar. Edző: Balogh Zoltán.

Öttevény: Molnár M. – Horváth M., Wágenhoffer, Keszei, Szücs G. (Németh M.), Nagy L., Lappints (Vígh), Nagy R., Horváth B. (Puter), Kovács P., Varga J. Edző: Germán Ferenc.

Két jól felkészült csapat mérkőzésén férfias küzdelemben igazságos döntetlen született.
Jók: Vass, Tar, ill. mindenki.

Balogh Zoltán: – Látszott, hogy a két csapat tartott egymástól, és sajnos mi csak az utolsó tíz percben kezdtünk el futballozni.

Bári Péter elnökségi tag: – Gratulálok mindkét csapatnak.

Gönyű–Loland-Nyúl 4–4 (3–3)
Gönyű, 150 néző. V.: Horváth Z.

Gönyű: Szigony – Nagy M., Máté (Takács N.), Kovács M., Farkas, Sovány (Tarcsa), Végh, Póczik, Böcz (Kiss Z.), Püspök, Sárközi. Edző: Horváth Péter.

Nyúl: Kiss A. – Németh M., Mió, Herczeg, Varga P., Varga T. (Györe), Gere, Bagó, Orbán, Töltősi, Hegyi (Fazekas). Edző: Lenzsér Zsolt.

Gsz.: Böcz (2), Püspök, Sárközi, ill. Orbán (2), Gere, Bagó.
Az első félidőben a támadók jól használták ki a védelmek hibáit, így sok gólt láthattak a nézők. A második játékrészben a hazaiaknak ismét sikerült megszerezniük a vezetést, de az utolsó percekben nagy hibából két pontot veszítettek.
Jók: Kovács M., Böcz, Sárközi, ill. Varga P., Orbán.

Horváth Péter: – Ez egy agyonnyert mérkőzés volt, ahol elvesztettünk két pontot.

Lenzsér Zsolt: – Egy csillaggal több van az égen, egy ponttal több a tabellán, nekem mindegyik fáj.

Győrszentiván–Jánossomorja 1–3 (1–0)
Győrszentiván, 200 néző. V.: Péter G.

Győrszentiván: Szabó K. – Litresics, Stefanits, Szalai, Hanicz, Takács P. (Barta), Bieder T., Halász (Kapuváry), Lenhardt, Vadász (Szabó P.), Tóth P. Edző: Zsédely Attila.

Jánossomorja: Pribránszki – Fettik, Tóth K., Cseri, Soós, Maidics (Gaál D.), Horváth M. (Dudás), Kantó, Gaál Z., Mikhely, Kovács K. (Takács B.). Edző: Varga Róbert.

Gsz.: Bieder T., ill. Tóth K., Kovács K., Takács B.
Nagy iramú, küzdelmes, párharcokkal tarkított mérkőzésen a hazai csapat ráfizetett a második félidő eleji kétperces rövidzárlatra. Összességében megérdemelt vendéggyőzelem született.
Jók: Hanicz, Bieder T., ill. senki.

Zsédely Attila: – Elöl is, hátul is óriási hibákat vétettünk, így nem érdemeltünk pontot.
Varga Róbert: – Igazi csapatmunka volt.

A Beled–SC Sopron mérkőzés Jakab Zoltán beledi elnökségi tag tragikus halála miatt elmaradt.

Aranyhal Étterem Megyei II. Győri csoport
6. forduló. 2018. 09. 15., szombat, 16 óra: Dunaszeg–Rábapatonai Besenyő SE 3-2. 2018. 09. 16., vasárnap, 16 óra: Győrzámoly–Koroncó 2-5, Győrasszonyfa-Tarjánpuszta–Abda 0-10, Bőny–Nagyszentjános 2-1, Börcs–Kajárpéc-Herold Trans 2-3, Enese–DAC-UP 0-2, Téti Sokoró–Győrújbarát 0-5, Kunsziget–Győrújfalu 1-4.

Orchidea Hotel Megyei II. Mosonmagyaróvári csoport
6. forduló. 2018. 09. 15., szombat, 16 óra: Levél–Kimle 2-5. 2018. 09. 16., vasárnap, 16 óra: Rajka–MITE 1-2, Halászi–Mosonmagyaróvár II 3-2, Hédervár–Bősárkány 7-1, Dunakiliti–Ré-Car Autókölcsönző-Bezenye 1-2, Károlyháza–Püski 0-3, Máriakálnok–Bódi Trans-Mosonszolnok 9-0, Mosonszentmiklós–Hegyeshalom 2-2. Szabadnapos: Darnózseli.

Megyei II. Soproni csoport
6. forduló. 2018. 09. 16., vasárnap, 16 óra: Lövő–Rábaszentandrás 2-4, MET-NA-Veszkény–Kópháza 1-1, Szany–Nagycenk 11-1, Mondo Bútoráruház-Vitnyéd–Hegykő 4-0, NRG Services-Rábapordány–Répcementi 0-3, Fertőd–Sopronkövesd 1-1. 2018. 09. 16., vasárnap, 16.30 óra: Petőháza–Iván 9-0.

Pálya-Vasút Megyei III. Győri csoport
6. forduló. 2018. 09. 16., vasárnap, 11 óra: Győri Cápák–Mezőörs elmaradt, Bajcs–Écs 8-2. 2018. 09. 16., vasárnap, 14 óra: Veszprémvarsány–Győrság 1-0. 2018. 09. 16., vasárnap, 16 óra: Pápateszér–Vámosszabadi 4-1, Mindszentpuszta–Tényő 1-4, Wunderbar-Pázmándfalu–Töltéstava 0-0, Sokorópátka–Pér 8-2. 2018. 09. 16., vasárnap, 16.30 óra: Bakonyszentlászló–Bakonyszentkirály 6-3.

Zefiro Megyei III. Győr-Mosonmagyaróvári csoport
6. forduló. 2018. 09. 15., szombat, 16 óra: Rábaszentmihály–Győrszemere 3-0. 2018. 09. 16., vasárnap, 11 óra: Bezi–Győrsövényház 1-5. 2018. 09. 16., vasárnap, 16 óra:, Csikvánd–Felpéc 3-0, Markotabödöge–Rábacsécsény 5-1, Kóny–Újrónafő 5-0, Gyömöre–Gyarmat 6-3, Ikrény–Mecsér 3-2.

Megyei III. Mosonmagyaróvár-Északi csoport
6. forduló. 2018. 09. 15., szombat, 16 óra: Győrújfalu II–MITE II 4-2, Mosonszentmiklós II–Várbalog 7-4. 2018. 09. 16., vasárnap, 11 óra: Dunasziget–Hotel Lajta Park 0-2, Mosonudvar–Kimle II 0-2. 2018. 09. 16., vasárnap, 16 óra: Győrladamér–Bácsa II 3-2.

Áki Mobil Megyei III. Csornai csoport
6. forduló. 2018. 09. 15., szombat, 16 óra: Magyarkeresztúr–Himod 0-10. 2018. 09. 16., vasárnap, 16 óra: Babót–Bágyogszovát 5-1, Mihályi–Osli 3-1, Jobaháza–Szil elmaradt, Rábatamási–Kisfalud 2-2, Vág–Farád 1-1, Egyed–Rábakecöl 1-1.

Megyei III. Soproni csoport
6. forduló. 2018. 09. 15., szombat, 16 óra: Harka–Egyházasfalu 2-2. 2018. 09. 15., szombat, 17 óra: SVSE–Pereszteg 1-1. 2018. 09. 16., vasárnap, 11 óra: Répcevis–TITA-Agyagosszergény 2-3, Tercia-Fertőendréd–Újkér 8-2, Zsira–Csapod 2-4, Sarródi Ászok–Fertőrákos 1-6. 2018. 09. 16., vasárnap, 16 óra: Sopronhorpács-Mészáros SE–Nagylózs 2-0.

Davis Kupa - A horvátok lesznek a franciák döntős ellenfelei

A horvátok lesznek a franciák döntős ellenfelei a tenisz Davis Kupában, miután előbbiek a zadari… Tovább olvasom