2017. 10. 17. kedd - Hedvig 11°C | 21°C Még több cikk.

Megyei foci - 11 gól Lipóton, gólínség Beleden és Héderváron - eredmények+nyilatkozatok

Hegyeshalom, 100 néző. V.: Horváth M.

Hegyeshalom: Takács B. - Máté G., Kónya, Papp Zs. (Orosz), Gyenge, Baranyai R., Tóth F., Skoda, Farkas K., Szalka (Gláser), Pál G. (Herczeg K.). Edző: Menyhárt Dénes.

SFAC: Giczi - Göndöcs (Kocsis), Fényes, Honyák, Soós (Németh L.), Tóth P. (Füzi), Németh V., Horváth P., Imre Sz., Barkovics, Varga G. Edző: Ágoston Zsolt.

Gsz.: Gyenge, ill. Honyák (2), Barkovics (2), Varga G.
A 16. percben egy szabadrúgás után Barkovics fejes góllal szerzett vezetést a vendégeknek. 0-1. A 29. percben Varga G. (0-2), a 32. percben Honyák lőtt gólt. (0-3). A 62. percben Gyenge szépített. 1-3. A 76. percben Barkovics közelről nem hibázott. 1-4. A végeredményt a 89. percben Honyák állította be. 1-5.
Összességében a vendégek végig irányították a mérkőzést. Elsősorban a hazaiaknál lényegesen jobb teljesítményt nyújtó és többet futó középpályássoruknak köszönhetően, így végül ilyen különbséggel is megérdemelten nyerték meg a találkozót.
Jók: Takács B., Máté G., Orosz, ill. Honyák, Varga G., Barkovics.

Menyhárt Dénes: - Gratulálok az ellenfélnek a megérdemelt győzelemhez.

Ágoston Zsolt: - Úgy érzem, már az első félidőben eldöntöttük a mérkőzést, de a csapatomra jellemző, hogy ugyanúgy folytattuk tovább és ennek köszönhető a nagyobb különbségű győzelem.
Török Zoltán

Beled, 150 néző. V.: Péter G.

Beled: Gerencsér - Giczi, Molnár M. (Németh Á.), Szemes, Könczöl, Molnár Z. (Horváth Á.), Torma, Gábor Sz., Farkas B., Nagy T., Vass B. Edző: Szalka Péter.

Gönyű: Vörös - Máté Sz., Kovács M., Bognár Á., Végh, Böcz A., Kiss Z. (Sovány), Czeitler, Hajmási (Tóth R.), Papp T., Lanzendorfen. Edző: Kertész Balázs.

Az első félidőben a hazai csapatnak a szünet után viszont a gönyűieknek volt több helyzete, így igazságos döntetlen született.
Jók: Gábor Sz., Torma, Könczöl, Molnár Z., ill. mindenki.

Szalka Péter: - A mérkőzésen inkább a küzdelem dominált. A jelenlegi helyzetünkben az egy pont is jó.

Kertész Balázs: - Küzdelmes és sportszerű mérkőzésen úgy gondolom, közelebb álltunk a győzelemhez.

Lébény-Loland-Nyúl 0-4 (0-2)
Lébény, 400 néző. V.: Csirke.

Lébény: Kovács G. - Horváth M., Mészáros P., Domoszlai, Tar, Sallai (Molnár B.), Boczor, Meicz, Menyhárt (Juhász B.), Szücs G., Németh D. (Jakab). Edző: Gulyás Imre.

Nyúl: Szebényi - Szabó A. (Maracskó), Kapa Martin, Kapa Markó, Varga Zsolt (Kecskeméti), Rigó, Varga P., Varga Zsombor, Németh M., Vörös Torma M., Visy (Samodai). Edző: Varga Péter.

Gsz.: Rigó (3), Vörös Torma M. Kiállítva: Mészáros P.
A jobb erőkből álló nyúli csapat magabiztosan és gyorsan fuballozva győzte le a gyengébb napot kifogó hazaiakat.
Jók: Boczor, ill. Rigó, Vörös Torma M., Varga Zsombor, Németh M.

Gulyás Imre: - Szerettük volna a bajnokcsapat játékát megnehezíteni, ez azonban nem sikerült. Helyzeteket viszont ki tudtunk dolgozni, de gólt ma azokból sem tudtunk lőni.

Varga Péter: - Meghatározó játékosaink hiányoztak, de nagy öröm, hogy a fiatalok remekül játszottak. Úgy, mint az egész csapat.

Fertőszentmiklós-Jánossomorja 0-2 (0-1)
Fertőszentmiklós, 200 néző. V.: Ábrahám.

Fertőszentmiklós: Zsirai - Kovács Galavics M., Galambos, Ratatics, Mészáros M., Kovács M., Kungl, Ambrus Cs., Kovács B., Péter D. (Ambrus A.), Fábián (Gergácz). Edző: Majoros Zoltán.

Jánossomorja: Tüske - Gaál Z., Fettik (Gaál D.), Tóth I Kristóf, Cseri G., Menyhárt B., Soós M. (Horváth R.), Maidics (György J.), Tóth II Kristóf, Kantó, Horváth M. Edző: Varga Róbert.

Gsz.: Tóth II Kristóf, Maidics. Kiállítva: Tóth I Kristóf.
Mindkét csapat győzelemre játszott, ám amíg a hazaiak kihagyták a lehetőségeiket, addig a vendégek a helyzeteik közül kettőt kihasználtak, így megérdemelten nyertek.
Jók: senki, ill. Tüske, Gaál Z., Menyhárt B., Kantó, Horváth M.

Majoros Zoltán: - A kihagyott helyzetek sokasága és egy ajándékba adott gól eldöntötte a mérkőzést. Sajnos a fiatal csapatunk így nem tud egyenletes teljesítményt nyújtani.

Varga Róbert: - Remélem, ezzel a győzelemmel jó szériába kerül a csapat. Nagy örömömre szolgált, hogy újra egységes csapatként játszottunk.

Lipót-Pékség-Győrszentiván 8-3 (3-2)
Lipót, 200 néző. V.: Krasznai.

Lipót: Takács N. - Schillinger (Györkös), Molnár M., Csete (Vojnisek), Bella, Füleki, Zimonyi, Varga T., Bieder G., Varga R., Skultéti (Virág). Edző: Cseri Mihály.

Győrszentiván: Kasza - Kapuváry, Bieder A. (Mideczki), Barta, Stefanits, Szalai Sz., Hanicz, Vadász (Ganzer), Szabó P. (Szántó), Rubics, Keszthelyi. Edző: Zsédely Attila.

Gsz.: Zimonyi (5), Füleki (2), Csete, ill. Vadász, Szalai Sz., Szántó.
A lipóti csapat már az első félidőben eldöntötte a mérkőzést. A második játékrészben pedig valósággal kivégezte az egyébként bátran futballozó Győrszentivánt.
Jók: Zimonyi (a mezőny legjobbja), mindenki, ill. Szalai Sz., Barta.

Cseri Mihály: - Mindent a támadójátéknak alárendelve, rengeteg helyzetet kidolgozva és szép gólokat lőve magabiztosan nyertünk.

Zsédely Attila: - Örülök a három gólnak. Több pozitívumot nem tudok mondani a teljesítményünkről.

Rajka Green-Herold Trans-Ménfőcsanak 0-1 (0-1)
Rajka, 200 néző. V.: Baán.

Rajka: Madácsi - Hirtl, Banyár, Ivanko, Zubán, Belovic (Dubny), Markó (Rohwild), Régely, Baják, Derdák, Lences (Zilavy). Edző: Rastislav Kunst.

Ménfőcsanak: Ficsór - Papp R., Nagy Á., Veres, Visy, Szekeres (Orbán G.), Püspök (Nagy Sz.), Németh B., Nagy B., Böcskey, Csonka (Balogh L.). Edző: Mayer János.
Gsz.: Nagy B. Kiállítva: Madácsi.
Gyenge színvonalú mérkőzésen egy lesgyanús körülmények között esett góllal vitte el a három pontot Rajkáról a Ménfőcsanak.
Jók: Baják, Hirtl, ill. mindenki.

Rastislav Kunst: - Helyzetek nélküli mérkőzés volt. A mi hibánk után rúgott gólt az ellenfél.

Mayer János: - Nagyon szeretem a focit és annak minden formáját.

Hédervár, 200 néző. V.: Horváth Z.

Hédervár: Babos - Kiss Á., Dankó (Tóth N.), Szabó Sz., Molnár Á., Kovács K., Szabados G., Nagy Cs., Jász, Ujvári T. (Újvári R.), Benczinger. Edző: Tiba Zoltán.

Kapuvár: Vass - Horváth P., Debreczeni, Németh P., Varga T., Magyar D. (Bödecs), Győrvári, Kiss Á., Kecskés, Nagy Á. (Böcskör Zs.), Kerékgyártó. Edző: Józsa Péter.

Harcos, de nem látványos mérkőzést láthattak a szurkolók, amelyen végül pontosztozkodás született.
Jók: Kovács K., Molnár Á., Szabados G., Jász., ill. Debreczeni, Németh P., Győrvári, Varga T.

Tiba Zoltán: - Sok lehetőségünk volt, sajnos azonban ezúttal nem sikerült gólt rúgnunk. A második félidőben jól játszottunk, de a legfontosabb, a gól hiányzott.

Józsa Péter: - A küzdelem dominált a kilencven perc során, mindez értékes pontot eredményezett.

Öttevény-Bácsa 0-2 (0-1)
Öttevény, 100 néző. V.: Vadász.

Öttevény: Papp I. - Puter G. (Germán), Wágenhoffer, Keszei, Varga J., Nagy L., Lappints, Nagy R., Puter M., Hécz (Fuhrmann), Horváth B. Edző: Germán Ferenc.

Bácsa: Katona T. - Katona M., Posta, Kurucz, Kulcsár Á., Gajdos, Veller (Simigla), Katona V. (Mendel), Bögöly, Sipos M., Kalmár B. (Bárdosi). Edző: Korsós György.

Gsz.: Gajdos, Veller.
A vendégek szinte maradéktalanul kihasználták a gólszerzési lehetőségeiket, így győzelmük megérdemelt.
Jók: senki, ill. mindenki.

Germán Ferenc: - A vendégek vezető gólja után görcsösen játszottunk. Gratulálok a bácsai csapatnak.

Korsós György: - Remélem, hogy ezzel egy nagyon jó csapat otthonában elért győzelemmel fordulóponthoz érkeztünk az őszi szezon derekán. Minden játékosomnak köszönöm a hozzáállását.

Aranyhal Étterem Megyei II. Győri csoport 8. forduló.
Enese-Győrasszonyfa 8-0.

Orchidea Hotel Megyei II. Móvári csoport 8. forduló.

Petőháza-Rábaszentandrás 2-1.

Pálya-Vasút Megyei III. Győr-Keleti csoport 8. forduló.
Bakonyszentlászló-Écs 1-7.

Zefiro Megyei III. Győr-Mosonmagyaróvári csoport 8. forduló.
Gyömöre-MITE II 9-1.

Megyei III. Mosonmagyaróvár-Északi csoport 8. forduló.
Bácsa II-Mosonudvar 10-0,
Kimle II-Hotel Lajta Park 0-4.
Várbalog-Mosonszentmiklós II 5-0,
Győrladamér-Sport 36 0-2,
Dunasziget-Győrújfalu II 4-2.

Áki Mobil Megyei III. Csornai csoport 8. forduló.
Babót-Szil 0-1.

Megyei III. Soproni A csoport 8. forduló.
Egyházasfalu-Sopronhorpács-Mészáros SE 3-2,
Fertőrákos-Tercia-Fertőendréd 2-0,
Pereszteg-Répcevis 3-2,
Csapod-Nagylózs 4-1.

Megyei III. Soproni B csoport 8. forduló.
Fertőd II-Újkér 6-2,
TITA Elektronika-Agyagosszergény-Harka 3-5,
Zsira-Und 1-3.

Karate - A kapuvári Spartacus sikerei: 6 arany, 4 ezüst, 9 ezüst Répcelakon

Répcelakon ötödik alkalommal rendezték meg a Rakurai Kupát. Remekeltek a kapuvári KKE Spartacus… Tovább olvasom