2017. 10. 23. hétfő - Gyöngyi 8°C | 11°C Még több cikk.

Megyei bajnok a Móra-óvoda

Labdarúgás - A fergeteges ovifoci-majálist követően rendezték meg az ETO Parkban a Magyar Gyermek Labdarúgó Szövetség országos tornájának Győr-Moson-Sopron megyei döntőjét.
A legkiemelkedőbb teljesítményt a győri Móra-óvoda együttese nyújtotta. A Hiba Norbert által irányított kis együttes mindhárom ellenfelét legyőzte és megérdemelten szerezte meg a megyei bajnoki címet. A 2. helyen a téti, a 3. helyen a nyúli, míg a 4. helyen a győri belvárosi óvoda végzett.

A győri Móra-óvoda megyei bajnokcsapata Hiba Norbert edzővel.

Az érmeket és a díjakat Pálfalvi Gábor, a Magyar Gyermek Labdarúgó Szövetség elnökségének tagja és Póczik József volt válogatott labdarúgó, az ETO egykori bajnokcsapatának középpályása adták át a gyermekeknek.

Az MGYLSZ június 14-i országos tornáján a Móra- és a téti óvoda képviselik a megye színeit.

Taroltak a győriek

Torna - Szépszámú nézősereg töltötte meg a győri Bercsényi-gimnázium tornacsarnokát a 19. alkalommal… Tovább olvasom