2017. 03. 30. csütörtök - Zalán 8°C | 19°C Még több cikk.

Megszerezte első pontjait az MTE 1904

A fiatal mosonmagyaróvári csapatnak 466 percet kellett várnia az első gólra, de ezután még gyorsan lőtt kettőt és a forduló meglepetését szerezte.
Pécs - MTE 1904 1-3 (1-2)

Pécs, 1000 néző. Gsz.: Kulcsár, ill. Varga B., Szalai D., Cseri.

16. p: Varga B. kapott egy keresztlabdát a bal oldalon, egy csel után 25 méterről, nagy erővel a bal felső sarokba lőtt. 0–1.
25. p: Lengyel passzolt a 16-osnál még jobbra, az érkező Kulcsár egyből lőtt, Antal tehetetlen volt. 1–1.
37. p: Bene a félpályáról indult el, kicselezte az egész hazai védelmet, kapura lőtt, Hamar lábbal védett, az érkező Szalai B. azonban közelről a hálóba passzolt. 1–2.
81. p: Cseri szerzett egy labdát, a 16-os sarkáig vezette, ahonnan elemi erővel kilőtte a hosszú sarkot. 1–3.

Jók: Kulcsár, ill. mindenki.

Kiss Károly: – Gratulálok a mosonmagyaróváriak győzelméhez.
Soós Imre: – Megérdemelt győzelmet arattunk, minden tekintetben ellenfelünk fölé nőttünk.

Lombard Pápa - Integrál-DAC 1-0 (1-0)

Pápa, 800 néző. Gsz.: Fabinho. Kiállítva: Galántai (88.).

10. p: Fabinho szerzett labdát a félpályánál, majd a behátráló védők mellett 16 méterről a jobb sarokba bombázott. 1–0.
22. p: Pontos győri támadás végén Bali lőtt zúgó felső kapufát.
40. p: Kalcsó bal oldali beadását Bali az ötösről lőtte mellé.

Kiegyenlített játékot hozott az első játékrész, amelyben a pápaiak egy átlövésből szereztek vezetést, míg a győriek két ziccert hibáztak el. A második félidőben a jobb erőben lévő DAC végig rohamozott, de a hazaiak szabálytalanságokkal, illetve időhúzással széttördelték a játékot. A fiatal győri csapat nem érdemelt vereséget.

Jók: Fabinho, Rajnai, Kapic, ill. Szabadfi, Czanik.

Kiprich József: – Az első félidőben nagyon jól játszottunk, szünet után elfáradt a középpályássorunk, de így is hoztuk a mérkőzést.
Szentes Lázár: – A korábbi mérkőzésekkel ellentétben hiányzott belőlünk a bátorság.

Kézilabda: A fiatalság győzött

Tóth László, a győriek volt edzőjének emlékére egyperces gyászszünettel kezdődött a találkozó,… Tovább olvasom