2017. 02. 25. szombat - Géza -1°C | 8°C Még több cikk.

Megint hengereltek: az Audi-ETO kiütötte a Vác csapatát is

Magabiztos 32:15-ös győzelmet aratott hazai pályán a Győri Audi-ETO együttese a Váci NKSE ellen.

Ahogy az várható volt, simán diadalmaskodott hazai pályán a listavezető Győri Audi-ETO együttese a táblázat 4. helyén álló Vác ellen.

Győri Audi-ETO - Váci NKSE 32:15 (11:4)

Gólszerzők

ETO: Görbicz 5(3), Hornyák D. 4, Löke 4, Amorim 4, Radicevic 4, Kovacsics 3(2), Lekic 3, Szepesi 2, Rédei-Soós 1, Tervel 1, Orbán 1.

Vác: Szondi 4, Tápai Sz. 4(1), Fülöp 2, Klivinyi 2(2), Virág 1, Farkas V. 1, Mayer 1.

A találkozó előtt egyperces gyászszünetet tartottak Böcskei István „Böcsek" emlékére. A zöld-fehérek törzsszurkolója életének 39. évében tragikus hirtelenséggel hunyt el.

A mérkőzés első góljait a vendégek szerezték, de Hornyák találatainak köszönhetően hamar egyenlített az ETO. A folytatásban sok technikai hibával játszottak a csapatok, a találkozó 18. percében csupán 5-4-re vezettek a zöld-fehérek.

Innentől viszont feljavult a győriek támadójátéka, míg a vendégek képtelen voltak feltörni a hazaiak védelmét, ennek is köszönhetően 11:4-es zöld-fehér vezetéssel vonultak öltözőbe a csapatok.

Szünet után is érvényesült a papírforma. A győriek sorra lőtték gólokat, valamint továbbra is rendkívül jól védekeztek a gyengébb erőkből álló váciak ellen és végül 32:15-ös győzelmet arattak.

Ambros Martin csapata legközelebb a BL-középdöntő második mérkőzésén, február 11-én lép pályára a Randers otthonában.

Vége a találkozónak!

II. 28.p. Az egykori győri Mayer lőtt Herr kapujába, majd Amorim megszerezte negyedik találatát. 32-15

II. 14.p. Görbicz gól hétméteresből. 24-9

II. 13.p. Löke harmadik góljával 23:9-re módosult az eredmény.

II. 12.p. Tápai szépített a vendégeknél, de Lekic gyorsan válaszolt is. 22-9

II. 11.p. Farkas lőtt nagy gólt Herr kapujába, majd Görbicz is eredményes volt átlövésből. 21-8

II. 10.p. Gulyás István, a vendégek mestere időt kért.

II. 9.p. Görbicz átlövésből volt eredményes, majd Löke sem hibázta el a ziccert . 20-7

II. 9.p. Szondi szépített. 18-7

II. 7.p. Görbicz magabiztosan értékesített egy hétméterest. 18-6

II. 5.p. Fülöp szépített beállós pozícióból, majd Orbán növelte tovább az előnyt. 17-6

II. 4.p. Herr hétméterest hárított, majd Tervel és Amorim is a kapuba talált. 16-5

II. 3.p. Gyönyörű figura végén ismét Lekic talált a kapuba, majd Amorim is eredményes tudott lenni. 14-5

II. 2.p. Szondi szépített. 12-5

II. 1.p. Lekic góljával kezdődött a második félidő. 12-4

Vége az első játékrésznek!

28.p. Kovacsics hétméteresből volt eredményes. 11-4

27.p. Ambros Martin, a zöld-fehérek mestere időt kért.

25.p. Rédei-Soós is feliratkozott a gólszerzőkhöz. 10-4

24.p. Szépen megjáratott labda után Radicevic gól szélről. 9-4

23.p. Támadásban egyre jobb az ETO. Hornyák volt eredményes átlövésből. 8-4

20.p. Herr indítása után Radicevic pattintva lőtt a kapuba. 7-4

18.p. Pályára lépését követően Amorim volt eredményes átlövésből. Gulyás István, a vendégek mestere időt kért. 6-4

15.p. Ismét a győrieknél az előny Szepesi szélről lőtt góljának köszönhetően. 5-4

13.p. A második hétmétrest már nem hibázta el Görbicz. 4-4

13.p. Tápai volt eredményes hétméteresből. 3-4

11.p. Orbán harcolt ki hétméterest, de Görbicz elhibázta a lehetőséget.

8.p. Virág szerezte meg ismét a vezetést, de Löke gyorsan egyenlített. 3-3

6.p. Ismét Hornyák volt eredményes emberelőnyből. 2-2

5.p. Lerohanás végén Hornyák szerezte meg az ETO első gólját. 1-2

3.p. Tápai talált Herr kapujába átlövésből. 0-2

1.p. Fülöp volt eredményes beállós pozícióból. 0-1

Szerdán 18.45 órakor a Vác együttese ellen lép pályára az Audi-ETO csapata a Magvassy Mihály sportcsarnokban. Az összecsapás esélyese egyértelműen a zöld-fehér gárda, amely a hétvégén a BL-középdöntő rajtján a címvédő Buducnost Podgorica együttes ellen diadalmaskodott.

Ambros Martin vezetőedző nyilván ezt a meccset most arra használja fel, hogy tovább építse csapatát, mert ahogy a hétvégén a montenegróiak felett aratott tízgólos siker után elmondta: még közel sincs csúcsformában az együttes.

A mérkőzésről online tudósítást adunk 18:45-től.

• 6. Lacika62 2013. február 07. 09:31
    „Szép volt látni a tudást, az akaratot, és persze a győzelmi vágyat.... Csak az a baj, hogy kevés ember volt kíváncsi élőben a mérkőzésre..... Jó volt látni, hogy Herr Orsi elkapta a fonalat, kicsit jobban véd a 20-as különbség garantált. De így nagyon jó volt ő is”
  • 5. mc 2013. február 06. 21:30
    „Nnnna. Ez is megvolt.

Hölgyeim! Köszönöm az élményt!

Hajrá ETO!”
  • 4. koppenhágó 2013. február 06. 21:02
    „nemár, öreg végigolvastad? :D
    1 perc alatt meggondolta magát a tudósító, és büntetésből
    levont 1 gólt a Váctól, amit persze az ETO-nak adott, egyszerű ez nem? :D”
  • 3. Oreg35 2013. február 06. 20:12
    „Szép volt lányok!”
  • 2. Oreg35 2013. február 06. 19:51
    „II. 12.p. 22-10 és II.13.p.23-9 Hogyan lehet?”
  • 1. Lacika62 2013. február 06. 18:24
    „Hajrá csajok!!!!”

Döntetlen a románok elleni főpróbán: Magyarország-Fehéroroszország 1-1

A magyar labdarúgó-válogatott idei első, felkészülési mérkőzésén 1-1-es döntetlent játszott szerdán… Tovább olvasom