2017. 11. 23. csütörtök - Kelemen, Klementina 1°C | 12°C Még több cikk.

Megint botlott a Sokorópátka, kikapott a Rábaszentandrás is

Jánossomorja kiütötte Győrladamért. A Petőháza ismét kikapott. A megyei labdarúgó bajnokságok eredményei.

A hétvége összes eredménye - folyamatos frissítés >>

Megyei I. osztály
Nehéz meccset nyert meg Koroncón a Győrszemere (4-3-ra), a Jánossomorja viszont kiütötte a Győrladamért. A harmadik helyen álló Petőháza ismét kikapott, ezúttal az Öttevény tudott nyerni ellenük. A Petőháza előnye a már csak három pont a szintén dobogós helyre pályázó Öttevénnyel és az Abdát 3-0-ra verő Kapuvárral szemben. A Rajka Ménfőcsanakon nyert 3-1-re, a Nagyszentjánoson a Nyúl győzött 4-1-re, a Lébény pedig Szanyból távozott 2-0-ás győzelemmel. A Pannonhalma a Fertőszentmiklós ellen pontot tartott otthon, összecsapásuk gól nélküli döntetlennel zárult.
Eredmények, nyilatkozatok itt >>
Tabella itt >>
U19-es eredmények és tabella >>

Megyei II. o.
A győri csoport élmezőnye megint tömörebbé vált: az első négy helyezett öt pontra van egymástól. Az első helyen álló Kajárpéc Győrújbarát ellen csak 2-2-es döntetlent ért el, a második helyen álló Tét 6-1-re verte a kónyiakat, a harmadik helyen a Töltéstava áll (a Vámosszabadi elleni meccsük jött volna most, így játék nélkül kapták meg a három pontot 3-0-ás gólkülönbséggel). A Bácsa is 2-2-őt játszott a hétvégén (a Győrszentiván volt az ellenfelük). A Táp simán verte a Mezőörsöt, a Bajcs a Mindszentpusztát, és meglepetésre a Gönyű is könnyedén, 3-0-ra nyert a Győrújfalu ellen.

A mosonmagyaróvári csoportban a listavezető Hédervár 5-1-re nyert Győrsövényházon, a Bezenye Püskin tudott győzni 4-0-ra, a Mosonszentmiklósnak viszont kis híján meggyűlt a baja a sereghajtóval (3-2-re végül a hazai pályán játszó miklósiak nyertek). Hazai pályán bukta 3-2-re a Győrzámoly a Bősárkány elleni meccset. A vendégek nyertek a Börcs - Mosonszolnok, a Károlyháza - Hegyeshalom és az Enese - Dunakiliti meccseken is.

A soproni csoportban az első helyen álló Répcementi legyőzte a tavasszal eddig veretlen Veszkényt 2-1-re. A Lövő Mihályiból csak 1 ponttal távozott (1-1 lett a meccs), a Hegykő viszont hozta a kötelező győzelmet a Sopronkövesd ellen (3-1-gyel). Fertőendréden kikapott a Beled. Fertődről győzelemmel tért haza az Osli. A remek sorozatban lévő Vitnyéd győzni ment a kiesőhelyen álló Rábakecöl otthonába, azonban meg kellett elégedniük egy 1-1-es döntetlennel. Az Egyházasfalu 1-0-ra verte a Rábapordányt.
Eredmények részletesen itt >>
Tabellák, U21-es eredmények itt >>

Megyei III. o.
A győri csoport élén álló Sokorópátka ismét kikapott, a Csikvánd az utolsó 10 percben tudta megfordítani a meccset és nyert 2-1-re a Sokorópátka otthonában (amely most a tényői pálya). A Gyömöre 9-2-re ütötte ki a Győrságot, az Écset a Győrasszonyfa verte 5-1-re, a Nyalka pedig a Veszprémvarsányt 5-2-re. A Pázmándfalu kikapott a Gyarmattól 2-1-re, a Tényő pedig 2-2-őt játszott Szerecsenyben.

A győri-csornai csoportban nem buktak az élen állók: az Ikrény 5-0-ra verte a Markotabödögét, az Abda II Bodonhelyen nyert 5-2-re, a Rábacsécsény pedig 7-0-ra győzött Rábaszentmihályon. A Győri Dózsa 6-2-re nyert a sereghajtó Bezi otthonában. Döntetlennel végződött a DAC 1912 - Acsalag és a Bőny - Rábapatona meccs is.

A csornai csoport éllovasa, a Rábaszentandrás egy 4-1-es pofonba szaladt bele a tabella hátsó harmadában tanyázó Jobaháza otthonában. A második helyen álló Barbacs azonban nem tudott faragni a négy pontos hátrányán, mivel a Rábacsanak 1-0-ra nyert Barbacson. Veszített a hétvégén a harmadik helyen álló Babót is (a Vág 2-1-re verte őket). A Szil meglepetésre 3-0-ra verte az Egyedet, a Bágyogszovát viszont a papírforma szerint verte 2-1-re a Rábatamásit, a Magyarkeresztúr pedig 1-0-re nyert Szárföldön. 2-2-es döntetlennel ért véget a Farád - Szilsárkány-Pásztori mérkőzés.

A Lébény II. visszalépett a bajnokságból, így a listavezető Várbalog játék nélkül 3-0-val kapta a győzelemért járó 3 pontot ebben a fordulóban. A második helyen álló Kunsziget a Dunaszentpál ellen sem tudott nyerni (1-1 lett a mérkőzés), a harmadik Kimle viszont 3-2-re nyert a Darnózseli ellen, így már csak 3 pont a második és harmadik között a különbség. A Halászi 10-3-ra nyert a Mosonszentmiklós II. ellen. Ásványrárón 3-2-re nyert a Mecsér, a Levél hazai pályán 4-1-re verte a Mosonudvar-Újrónafő csapatát.

A kapuvári csoport éllovasa, a Nagycenk a múlt heti botlás után Nagylózson nyerni tudott 2-1-re. A Sopronhorpács 1-0-ra nyert Répcevisen. A többi meccsen rengeteg gól esett: a Csapod - Himod összecsapáson mindkét csapat négy gólt lőtt. A Balf 6-2-re nyert a Kópháza ellen, a Pereszteg 4-3-ra verte az Agyagosszergény (és pontszámban ezzel utol is érte), az Iván pedig magabiztosan, 4-0-ra verte az Újkért.

Nem tudott nyerni a soproni csoport első helyén álló SFAC Szany második számú csapata ellen. A Fertőszéplak 6-0-ra gázolta el a Harkát, a Sarród 3-2-re nyert a második helyen álló Kisfalud ellen.
Tabellák, U21-es eredmények itt >>

• 11. Dr.Corolla 2011. április 26. 13:09
    „Tisztelt Kisalföld!
    A mai újságban több téves információ jelent meg megyei labdarúgó mérkőzések kapcsán!Köztük pl. hogy a két koroncói gól szerzője nem Csonka P hanem Csonka Gy!Az MLSZ honlapján ezek helyesen vannak feltüntetve,de aki csak a napilapot olvassa nem kap hiteles tájékoztatást!!üdvözlettel”
  • 10. Szmertyin 2011. április 25. 21:43
    „Hajrá Csapod!”
  • 9. ACSA 2011. április 25. 17:19
    „Az eredmények,még most hétfő este is hiányoak!!!!-Nem beszélve a tabellák frissítése sem történt még meg!!!!
    Ez K...va gyenge!”
  • 8. csigi88 2011. április 25. 15:53
    „Nem Nagyszentjános nyert Nyúlon 4-1re, pont fordítva. Én elhiszem, hogy ünnep van, de mi ez a kapkodás?”
  • 7. alacska 2011. április 25. 15:13
    „Sajnos még mindig "hamarosan" - hétfő délután 3 órakor ! Nálatok a sportrovatnál ez a gyors tájékoztatás - bezzeg a politikai hírek - azok frissek !”
  • 6. háté 2011. április 25. 09:50
    „Hol van a folyamatos frissítés? - értem ez az!”
  • 5. ferigyor 2011. április 24. 23:48
    „22. forduló. 2011. 04. 23., szombat, 16.00: Ménfőcsanak-Rajka 1-3, 17.00: Koroncó-Győrszemere 3-4. 2011. 04. 24., vasárnap, 17.00: Új! Abda-Kapuvár 1-3, Nagyszentjános-Nyúl 1-4, Szany-Lébény 0-2, Jánossomorja-Győrladamér 6-1, Öttevény-Petőháza 2-0, Fertőszentmiklós-Pannonhalma 0-0.”
  • 4. Dragó 2011. április 24. 22:41
    „Ez ám a boldogság JÁNOSSOMORJA kik azok?”
  • 3. szurkesz 2011. április 24. 22:38
    „Nézze meg mindenki az adatbankot, óriási gólfesztivál volt Jánossomorján.”
  • 2. hszilard 2011. április 24. 22:09
    „Jánossomorján összesen 41 gól volt. Nem 7.....
    32-2 lett az U19...”
  • 1. alacska 2011. április 24. 21:37
    „Tisztelt Kisalföld ! Nem tudom minek kérik be a csapatoktól a mérkőzések eredményeit, góllövőket minden osztályban? Vasárnap este fél 10 órakor még csak a megyei bajnokság egy-két eredménye van fenn az újság On-line kiadásában! 19.03 -as időponttal -, irva vagyon -folyamatosan frissülő eredmények !!!- s azóta is egy nagy 0 . Kár ez a nagy igyekezet!”

NBIII: Csornán siklott ki az eddig száguldó Soproni vasút