2017. 07. 22. szombat - Magdolna 21°C | 34°C Még több cikk.

Megérdemelt Gyirmót-győzelem

Budaörsi SC–Gyirmót FC Győr 1–2 (0–1)
Budaörs, előkészületi mérkőzés.

Gyirmót, I. félidő: Somogyi – Hajba, Balog, dr. Kardos, Farkas M., Lázár, Erős, Kelemen, Kovács D., Tóth, Illés.

Gyirmót, II. félidő: Holczer – Sós, Graszl, Lengyel, Farkas M., Cseri, Papp, Kovács D., Magasföldi, Andorka, Beliczky. Vezetőedző: Sisa Tibor.
Gsz.: Laczkovich (11-esből), ill., Tóth, Andorka.

19. p: A kapu elé beívelt szabadrúgást Tóth fejelte a kapu bal sarkába. 0–1.

53. p: Sós buktatta Tüskét a 16-oson belül. A megítélt 11-est Laczkovich a bal alsó sarokba rúgta. 1–1.

71. p: Egy hazai védelmi hibát kihasználva Andorka tört kapura, előbb Hrabina kapus fölött átemelte a labdát, majd a hálóba passzolja azt. 1–2.

Remek iram és sok mozgás jellemezte az első 45 percet. Szép lövések estek mindkét oldalon.

A második játékrészben kevesebbszer próbálkoztak a csapatok, a játék képe alapján megérdemelt győzelmet aratott a Gyirmót.