2017. 08. 21. hétfő - Sámuel, Hajna 13°C | 22°C Még több cikk.

Második a SZESE

Széchenyi ESE–FTC 33–24 (13–13)
Győr, NB I/B-s férfimérkőzés, 400 néző. V.: Arnold, Temesi.
SZESE: Somogyi – Hollós 8, Szabó A. 10, Kányai, Bella 2, Kovácsovics 6, Kalmár 3. Cs.: Hoffmann (kapus), Kőhalmi 1, Nagy D. 2, Schneider 1, Rivnyák. Edző: Deáki István.

Alaposan „bealudt" a kezdéskor a hazai csapat, a vendég FTC 6–1-re elhúzott. A szünetig sikerült ledolgoznia hátrányát a SZESE-nek, mely a második félidőben fokozatosan őrölte fel a Fradi ellenállását, s végül biztos győzelemmel szerezte meg a második helyet.

Deáki István: – A második félidőben feljavuló játékkal hoztuk a kötelezőt az ügyesen játszó FTC ellen, ezzel pedig megszereztük a második helyet.

VKCSK–Szent István Építők 32–32 (20–16)
Ikrény, NB I/B-s női mérkőzés, 500 néző. V.: Őri, Szalayné.
VKCSK: SOMOGYI – SARMON 4, VIDA 12, FEKETE 5, Csupor 4, Szabó V. 2, PAPP M. 4. Cs.: Hrankai (kapus), Karácsony, Kárpáti 1, Károlyi, Schmied, Horváth I., Fábián. Edző: Csomor Tibor.
A győriek végig vezettek, ám a rövid kispad miatt a hajrára elfáradtak. Az egy pont azonban azt jelenti, hogy a csapat biztosan bent marad az NB I/B-ben.

Csomor Tibor: – Gratulálok a csapatnak a tisztes helytállásért, teljesítettük a kitűzött célt.

Audi-ETO II–Kispest 38–23 (17–14)
Győr, NB I/B-s női mérkőzés, 100 néző. V.: Bóna, Miskei.
ETO II: Pásztor – KOKAS 1, ÁCS 7, TÓTH E. 6, Horváth D. 4, Palkó 3, PELCZÉDER 5. Cs.: Németh K. (kapus), Schatzl 3, Sirián 4, Tóth G. 2, Bárány 2, Korsós 1. Edző: Róth Kálmán.

Róth Kálmán: – Az első félidőt átaludtuk, a másodikban bajnokhoz méltóan játszottunk.

Széldeszka vagy sárkányszörf: melyik legyen olimpiai szám?

A döntő szavazáson 19:17 arányban kerültek többségbe a paplanernyővel vontatott sárkányszörf… Tovább olvasom