2017. 05. 23. kedd - Dezső 14°C | 24°C Még több cikk.

Másik dimenzióban

Kézilabda - Magabiztos győzelemmel zárta a női kézilabda NBI 2. fordulóját az Audi ETO KC:
Kiskunhalas–Audi-ETO 17–40 (8–24)
Kiskunhalas, NB I-es női mérkőzés, 400 néző. V.: Árokszállási, Janáki.

Kiskunhalas: Guiu – Horváth M., Sipos 2, Rábai 1, Papp 1, Karsai D. 3, SZARKA 6. Cs.: Pethő (kapus), Juhász, VIRÁG 4, Tóth J., Katona.
Edző: Zsadányi Sándor.

Audi-ETO: Pálinger – Orbán 3, AMORIM 4, SPIRIDON 6, Tomori 3, Kovacsics 6/4, VÉRTEN 7. Cs.: Víg (kapus), Deáki 1, Mraviková 2, Szegedi 3, Tóth E. 4/3, Hosszu 1.
Edző: Konkoly Csaba.

Hétméteresek: 2/0, ill. 7/7. Kiállítások: 2, ill. 6 perc.

A győri csapat már a mérkőzés első perceiben nyomatékosította, hogy jobb csapat. A különbség az idő előrehaladtával egyre csak nőtt, ami azért is örömteli, mert a fiatalok is lehetőséget kaptak Konkoly Csabától. A zöld-fehéreknél tétmeccsen most mutatkozott be Víg Vivien és Tóth Eszter. Utóbbinak ez volt élete első NB I-es meccse.

Zsadányi Sándor: – A győriek játéka egy másik dimenzió. Örülök, hogy közönségünk láthatta.

Konkoly Csaba: – Már az első félidőben biztossá vált győzelmünk. Mind a dobott, mind a kapott gólok számával elégedett vagyok.

További eredmények. 2. forduló: Vác–Hunnia KSK 34–24, Hódmezővásárhely–FTC 31–29, Veszprém–Békéscsaba 23–25, Alcoa-Fehérvár–DVSC 26–29, Dunaújváros–Siófok 31–32.

Kiskunhalas-Audi ETO 17-40

A címvédő 23 gólos győzelmet aratott a Kiskunhalas vendégeként a bajnokság második fordulójában. Tovább olvasom