Már péntekre készülhet az SKC

Szédületes hangulatban kezdődött az összecsapás, csaknem zsúfolásig megtelt az MKB-aréna.

Kis-Rába Menti Takarék Soproni KC–Falco KC SZOVA Szombathely
69–47 (12–10, 20–15, 18–13, 19–9)

Sopron, férfi NB I-es negyeddöntő, második mérkőzés, 1700 néző. V.: Kapitány, Márton, Söjtöry.
Sopron: Thomas 10/6, RUBIN 20/3, Molnár 7, Gombás, Egemonye 9. Cs.: VESZTERGOM 12/6, Boldizsár, Keresztes 4, TAKÁCS 7/3. Edző: Meszlényi Róbert.

Falco: SIMON L. 13, Szanati, Will 8, Szabó 6, Pantelics. Cs.: Jarosevits 8, JANCSIKIN 12/6, Nárai, Simon B. Edző: Bencze Tamás.

A soproniak az első félidőben hétgólos előnyt szereztek a több kulcsemberét is nélkülöző, alapszakaszgyőztes Falco ellen és ha nem is játszottak mindig jól, végül „legyűrték" ellenfelüket a férfi kosárlabda NB I negyeddöntőjének második mérkőzésén. A párharc állása: 1–1.

Meszlényi Róbert: – Örülök a győzelemnek. Nem játszottunk jól, végig görcsösek voltunk. A Falco számomra most bizonyitotte be, miért nyerte meg az alapszakaszt, a csere sora is meg tudta nehezíteni a dolgunkat. Készülünk péntekre.

Bencze Tamás: – Ma is minden játékosunk büszkén viselhette a Falco-mezt, mert spártaiakként küzdöttek. A nehézségeinkről nem beszélnék, de biztos vagyok benne, hogy mi nyerjük a párharcot, és hogy pénteken mi győzünk, az száz százalék.

• 3. raptor12 2012. április 18. 18:28
    „A női (Török)kosár ne legyen büszke a két (max) háromcsapatos bajnokságban elért aranyakra... viccc
    Nemzetközi szinten meg game over....:DDD”
  • 2. mindigatutit 2012. április 18. 16:26
    „Sajnos az a gond,hogy a győri kosárlabda gyökértelen,nincsenek szurkolói.meg is látszott a hangulaton.azok a jó pécsi,dksk stb meccsek hol vannak már!?valamit tenni kell a szövetségnek,mert a kutyát nem érdekli a női kosár:(”
  • 1. skandi 2012. április 18. 15:39
    „Szép volt fiúk! A női kosár döntőn 600 néző, itt meg telt ház (fizetővel). El lehet gondolkodni...”

Világbajnokot igazolt a Patent

A sportág egyik legeredményesebb hazai képviselőjét igazolja le a Patent Győri Lövész Klub. Sike… Tovább olvasom