2017. 05. 26. péntek - Fülöp, Evelin 12°C | 21°C Még több cikk.

Major József triplázott, 13. a világranglistán

Sikeres szezont zárt a győri SZESE triatlonosa, Major József. A hosszútávú triatlon specialista 22. helyen végzett az októberi világbajnokságon.

Major József novemberben ismét rajthoz állt, hogy közel 8 óra alatt teljesítse a 3,8 kilométer úszást, 180 kilométer kerékpározást és 42,2 kilométer futást. Ezúttal Arizona-ban drukkolhattunk a kisalföldi vasembernek, ahol kimagasló kerékpáros idővel, az abszolút ötödik helyen ért célba.

Ezután úgy érezte, maradt még benne annyi, hogy egy héttel később elinduljon a cozumeli ironman versenyen. Az egzotikus mexikói sziget és a Karib tenger kiváló lehetőséget adott mind a jó versenyzésre, mind egy kis pihenésre a verseny előtt és után.

Major József sikeres szezont zárt Amerikában

A szűk regenerációs idő ellenére Major József a nyolcadik helyre futott fel, így egy héten belül két top 10-es helyezést tudhat magáénak az erős nemzetközi mezőnyben.

Ezzel jelenleg a 13. helyen áll a világranglistán, ahol kvalifikációs pontokat gyűjtenek a versenyzők az ironman világbajnokságra.

2011-ben csak a legjobb 50 férfi indulhat a sportág Mekkájában, a Hawaii szigeteken.

Futsal: hibátlanul zárna a Rába ETO

A bajnoki címvédő Rába ETO hétfőn fordulatos mérkőzésen fektette két vállra Budapesten a… Tovább olvasom