2017. 08. 18. péntek - Ilona 18°C | 32°C Még több cikk.

Magyarország - Litvánia 4-0

Négy gólt lőttünk az első félidőben, Dzsudzsák egy gólt lőtt és három gólpasszt osztott ki.

Felkészülési labdarúgó mérkőzés, Debrecen
Jv: Miroslav Zelinka (cseh)

Magyarország: Dibusz – Szolnoki, Fiola, Lang, Forró – Stieber Z., Simon Á., Tőzsér, Dzsudzsák – Nikolics, Priskin.

Litvánia: Klevinskas – Andriuskevicius, Klimavicius, Mikuckis, Vaitkunas – Kazlauskas, Panka, Chvedukas, Cesnauskis – Sirgedas, Matulevicius

90+1. perc: Leperegnek a hosszabbítás másodpercei, vége a mérkőzésnek.

90. perc: A litvánok nyomnak, de nem találnak a kapunkba.

87. perc: Megint Király véd, Vaitkunas kínálta meg szabadrúgásból, a kaputól 30 méterről.

84. perc: Király védi lábbal Kuklys közeli lövését.

79. perc: Németh kapja egy szép támadás végén a labdát, a játékvezetők szerint lesen.

77. perc: Cesnauskis szögletét húzza le Király.

76. perc: Kijanskas érkezik Andriuskevicius helyére: ez az utolsó litván csere.

74. perc: Szalai kerül helyzetbe Tőzsér labdaszerzése után, ám mielőtt lőhetne Szalai, Vaitkunas szerelni tudja.

71. perc: Chvedukas hagyja el a pályát, Kuklys váltja.

69. perc: A két kapusnak akadt most dolga: előbb Királynak kellett kilépnie a kapujából, majd fél perccel később Klevinskas fogja Németh lövését.

62. perc: Spalvis jön, Matulevicius hagyja el a pályát.

58. perc: Slivka váltja Sirgedast.

54. perc: Luksa bal oldali beadását Matulevicius belsőzi a kapunk mellé.

48. perc: Szép helyzet alakul ki a litván kapu előtt, csakhogy Varga kézzel tette maga elé a labdát.

46. perc: Nikolics, Stieber, Priskin, Fiola, Dibusz és Forró hagyta el a pályát, Király jött a kapuba, továbbá Németh, Varga, Szalai, Szélesi és Leandro a pályán. Mikuckis és Kazlauskas is elhagyta a pályát, helyükre Luksa és Freidgeimas érkezett.

Magyarország - Litvánia felkészülési mérkőzés

45+1. perc: Egy perc hosszabbítás után véget ér az első félidő. Sok csere várható a féldiőben.

44. perc: Tőzsér rúgja ki Cesnauskis lábát a tizenhatosunk sarka környékén, sárgát kap érte a magyar játékos.

41. perc: A sokadik litván szögletből sem alakul ki komolyabb helyzet.

36. perc: Fiola sérül meg, vérzik a feje. Priskin találhatta el a könyökével, amikor felugrott fejelni a legutóbbi szögletnél. Kap egy szép turbánt.

30. perc: Dzsudzsák csúszik oda a totojázó védő elé, szerelni tudja, a labda Priskin elé kerül, aki a tehetetlen Klevinskas mellett a bal alsóba lő. 4-0

29. perc: Dzsudzsák passzol Nikolicshoz, aki a kaputól 17 méterre lő, és pazarul a kapu jobb oldalába csavar. 3-0

27. perc: Nikolics és védője küzd a vonal mellett a labdáért, még a partjelző is rájuk esik a nagy harcban.

20. perc: Dzsudzsákot rántják le a kaputól 32 méterre. A szabadrúgást a sértett lövi, nagy erejű bombája Klevinskas kezéről pattan a jobb alsó sarokba. 2-0

15. perc: Dzsudzsák balról érkező beadása után a litvánok visszafejelik a labdát, de épp Stieber elé, aki tol rajta egyet, és a bal felsőbe lő. 1-0

12. perc: Szép támadás végén Stieber kapja a visszagurított labdát, és 16-ról egy védőbe bombázza.

10. perc: Cesnauskis lőhet 7 méterről, de rosszul találja el a labdát, így Dibusz könnyedén hárít.

6. perc: Litván szabadrúgás után Lang fejeli szögletre a labdát.

5. perc: Priskin lép ki a védők között, de Simon indítását már nem tudja utolérni.

1. perc: Elkezdődik a mérkőzés.