2017. 06. 26. hétfő - János, Pál 19°C | 30°C Még több cikk.

Magyar női válogatott: Megint vereségek

Kosárlabda -Vereséggel folytatta szereplését az Európa-bajnoki selejtezőben a magyar női válogatott, miután második mérkőzésén 68–57-re kikapott Bulgáriában, így továbbra is nyeretlenül áll.

Székely Norbert tanítványai Krivacsevics és Szlimák vezetésével megnyerték az első negyedet (16–17), ám a nagyszünetben már 32–28 volt az állás – oda. Térfélcsere után a vendégek hamarosan utolérték riválisukat (36–36), ám a kosárszegény harmadik szakasz végén 44–43 állt az eredményjelzőn. A zárófelvonás sem hozott pontesőt, a magyarok eleinte szorosan tapadtak a hibátlanul büntetőző házigazdákra, akik azonban később Hodges révén fokozatosan elhúztak, ráadásul Horti kipontozódott. Az utolsó perc már 58–53-ról indult, és bár a magyarok szereztek még négy pontot, mégis simán kikaptak a jól hajrázó bolgároktól.

A másik mérkőzésen: Finnország–Törökország 60–74. Az állás: 1. Törökország 4 pont/2 mérkőzés, 2. Bulgária 3/2, 3. Montenegró 2/1, 4. Magyarország 2/2, 5. Finnország 1/1.

A magyarok legközelebb vasárnap Szolnokon Finnországot fogadják 16.30 órakor.

Férfi EB-selejtező, B csoport, 2. forduló: Macedónia–Magyarország 81–44.

• 1. Csilluska23 2010. augusztus 06. 13:46
    „Ez sajnos elég karcsú, de fiatal mindkét csapat:)”

Risztov hetedik

Risztov Éva hetedik lett a nyílt vízi úszók 10 km-es számában a magyarországi Európa-bajnokság… Tovább olvasom