2018. 06. 18. hétfő - Arnold, Levente 18°C | 26°C Még több cikk.

Magyar Kupa a rettegett arénában: Diósgyőr-Győri ETO 1:1

Az első félidőben a Diósgyőr szerezte meg a vezetést, de a 36. percben Ahjupera egyenlített. Az ETO lépéselőnyben várhatja a szombati győri folytatást.

Diósgyőr-Győri ETO 1:1 (1:1)

Az eredmény egyértelműen a győri zöld-fehéreknek kedvező, hisz Magyarország egyik "legfélelmetesebb" közönsége előtt sikerült döntetlent elérni.

A továbbjutás szombaton Győrben dől el, addig is örüljünk, hogy az ETO lépéselőnyben várhatja a második felvonást.

92. perc - Vége a mérkőzésnek.

85. perc - Óriási küzdelem zajlik a diósgyőri katlanban, de a feltehetőleg mindent eldöntő gólt eddig egyik csapatnak sem sikerült megszerezni.

75. perc - Továbbra is döntetlenre áll a két rivális találkozója: a második félidőben eddig inkább az ETO irányította a játékot.

45. perc - Az első félidő véget ért.

36. perc -
Egyenlített az ETO! Ahjupera csapott le egy lepattanó labdára, majd 10 méterről védhetetlenül lőtt a kapuba. 1-1.

34. perc
- Gohér forgolódott a bal oldalon, majd középre ívelt, ahol Lippai érkezett és fejelt a kapuba - vezet a hazai csapat. 1-0.

Magyar Kupa, 5. forduló, jv.: Andó-Szabó Sándor; Assz.: Vámos Tibor, Tóth Vencel ifj.

Kövesse online itt >>

Előzmények - A Magyar Kupában szerdán Diósgyőrben a nyolc közé jutásért játszik az ETO.

A párharc első felvonása 18 órakor kezdődik Miskolcon, a visszavágót pedig szombaton 15 órakor rendezik meg Győrött.

"A legjobb nyolc közé jutásért a héten két mérkőzésen is meg kell küzdenünk a Diósgyőrrel. Biztos, hogy nehéz dolga lesz a csapatnak, de nagyon bízom abban, hogy a győri mérkőzés után nekünk kell készülni a következő összecsapásra – fogalmazott Csertői Aurél vezetőedző a klub hivatalos honlapján.

– Tudjuk, hogy sokkal kisebb a hibázási lehetőség a kupasorozatban, mint a bajnokságban. Szeretnénk megnyerni a Magyar Kupát, ez pedig csak akkor sikerülhet, ha a csapat végig száz százalékhoz közeli teljesítményre képes."

A győrieknél Ji-Paraná és Djordjevic sérülése nem jött rendbe.

Sztevanovic helyét Molnár P. foglalja el a kapuban, aki a vezetőedző ígérete szerint valamennyi kupamérkőzésen védheti az ETO hálóját.

A tervezett kezdőcsapat: Molnár P. – Takács, Sztanisic, Fehér Z., Völgyi – Pilibaitis – Trajkovic, Kiss M., Dudás – Koltai, Ahjupera.

• 9. Hyppolit 2011. december 01. 08:20
    „Kedves Tudósító, nincs olyan, hogy lépéselőny! Erre nem szabad blazírozni, úgy kell hajtaniuk, mintha három nullról kellene fordítaniuk. Na, akkor lesz tisztes az eredmény! Még semmi sem késő, ne legyen nagy a képenyő. Szorítok az ETO-ért!”
  • 8. Tibi1 2011. november 30. 23:38
    „Az NS szerint 5000 néző volt a "rettegett arénában"...
    Amúgy jó az eredmény, csak aztán nem elrontani szombaton!”
  • 7. bius98 2011. november 30. 21:23
  • 6. drKotász 2011. november 30. 20:13
    „"rettegett arénában" :D”
  • 5. kiseto 2011. november 30. 18:26
    „Rettegett? Hiszen az a gyenge fagyi is nyert!”
  • 4. Contar 2011. november 30. 18:26
  • 3. zsukov 2011. november 30. 17:46
    „Rettegett aréna meg az ózdi hős....”
  • 2. Petii0912 2011. november 30. 17:35
    „valaki nem tudja hol lehet neten nézni?”
  • 1. dogosrobi 2011. november 30. 17:18
    „Adja valamelyik tv nem tudja valaki?”

Magyar Kupa: A Kaposvár B verte az Újpestet

A Pécs és a DVSC idegenben győzött, a Kaposvár első csapata nem tudott nyerni a harmadosztályú… Tovább olvasom