2017. 06. 24. szombat - Iván 18°C | 33°C Még több cikk.

Magyar bronzérem győri sportlövőkkel

Kedden és szerdán rendezik a futócéllövők 30+30 lövéses számát. A mieink ebben a számban is éremeséllyel lépnek lőállásba.

Bronzérmet nyert a Boros László, Sike József, Tasi Tamás (előbbi kettő a Patent Győri LK sportlövői) összeállítású magyar csapat a futócéllövők 40 vegyes számában, egyéniben Boros negyedik lett a moszkvai légfegyveres Európa-bajnokságon.

A magyar hármas 1120 körrel zárta a viadalt, s a győztes finnektől 21, míg a második oroszoktól 7 körrel maradt el.

Az egyéni versenyben Boros László 383 kört lőtt, s szétlőhetett a bronzéremért, ám ott egy körrel kikapott a svéd Emil Martinssontól. Tasi Tamás 370 körrel a 14., míg Sike József 367 körrel a 15. helyen zárt. A számot a finn Krister Holmberg nyerte 386 körrel.

A moszkvai kontinensviadalon kedden és szerdán rendezik meg az olimpiai számok versenyeit, a férfi és női légpuskát és légpisztolyt.

Eredmények, férfi futócél, 40 vegyes, Európa-bajnok: Krister Holmberg (finn) 386 kör, 2. Vladiszlav Prjanisnikov (ukrán) 385, 3. Emil Martinsson (svéd) 383, 4. Boros László 383, ...14. Tasi Tamás 370, 15. Sike József 367. Csapat, Európa-bajnok: Finnország 1141 kör, 2. Oroszország 1127, 3. Magyarország (Boros László, Tasi Tamás, Sike József) 1120.

Hat Agro-UNI Győr: rangadó gondokkal

Kedden 18 órakor a PEAC-Pécs együttesét fogadja a Hat Agro-UNI Győr a Magvassy-csarnokban. Tovább olvasom