2017. 03. 26. vasárnap - Emánuel 4°C | 11°C Még több cikk.

Magyar-szlovák női kosárbajnokság - második a Sopron, negyedik a Győr

A magyar bajnok Sopron ezüstérmet nyert a magyar-szlovák női kosárlabda-bajnokságban. Győr lett a nagyedik.

A magyar bajnok Sopron ezüstérmet nyert a magyar-szlovák női kosárlabda-bajnokságban, mivel a kassai négyes döntő szombati fináléjában négy ponttal kikapott a hazai együttestől.

A kassai csapatban két magyar válogatott játékos - Krivacsevics Tijána és Quigley Allie - is szerephez jutott, előbbi együttese legeredményesebbje volt.

A héten a Kassa szlovák bajnoki címet is szerzett.

Eredmény: döntő: Kosice - Uniqa-Euroleasing Sopron 62-58 (11-12, 18-8, 17-22, 16-16).

A legjobb dobók: Krivacsevics 18, illetve Johnson

Negyedik helyen végzett a Győr a magyar-szlovák női kosárlabda-bajnokságban, mivel a kassai négyes döntő szombati bronzcsatájában 38 ponttal alulmaradt a Rózsahegy csapatával szemben.

Eredmény: a 3. helyért: Ruzomberok - HAT-AGRO UNI Győr 79-41 (19-8, 28-14, 9-9, 23-10.

A legjobb dobók: Kmetova 21, illetve Lima 13.

• 1. Olajfa14 2013. május 05. 11:04
    „Szép volt lányok! A soproni városi hozzáállással, a bajnokság megnyerése után egy fillér önkormányzati jutalom nélkül stb. szép eredmény! Hajrá lányok! Hajrá Norbi és Zoli!”

Giro d´Italia: Cavendish nyerte az első szakaszt

A világbajnok Mark Cavendish nyerte a Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny szombati első… Tovább olvasom