2017. 12. 12. kedd - Gabriella 6°C | 14°C Még több cikk.

Magabiztosan győzött az ETO Érden

Ambros Martín együttese már az első félidő végén hét góllal vezetett, végül 31:23-ra diadalmaskodott az Érd otthonában.
A győriek kisebb hullámvölgybe kerültek a második félidőben, de ennek ellenére magabiztosan győztek az Érd otthonában.

Érd – Győri Audi-ETO 23:31 (9:16)

Gólszerzők:

Érd: Klivinyi 6, Kovács A. 5, Koren 4, Szekeres, Kisfaludy 2-2, Wolf, Schatz, Kovács G. 1-1, Balogh B. 1(1)

ETO: Görbicz 7(5), Löke, Orbán, Korsós 4-4, Bognár-Bódi, Amorim, Bulatovic 3-3, Sirián, Kovacsics, Hornyák Á.1-1.

Klivinyi góljával kezdődött a találkozó, majd rögtön fordítottak a győriek és fokozatosan elléptek a hazaiaktól. Nagyszerű védekezéssel és jó játékkal a találkozó 11. percében már 5-1-re vezettek. Tíz percen keresztül nem sikerült Herr kapujába találnia az Érd együttesének.

Szabó Edina, a hazaiak mestere időt kért, amely után átmenetileg rendezte a sorait az Érd, de a folytatásban továbbra sem okoztak különösebb gondot a magabiztosan játszó győrieknek.

Ambros Martín, az ETO mestere igyekezett már az első félidőben mindenkinek lehetőséget adni, akik jó játékkal szerették volna meghálálni a bizalmat. Eredményes játékának köszönhetően 16-9-es győri vezetéssel vonultak öltözőbe a csapatok.

Szünetet követően hét percen keresztül felváltva estek a gólok, de ismét nagyobb sebességi kapcsolt a fekete mezben játszó Audi-ETO. A szép számú győri szurkolótábor a második játékrész 11. percében 23:13-as vezetésnél örülhetett először tízgólos különbséget.

A második félidő közepétől hullámvölgybe került Ambros Martín csapata. Az érdiek rendre góllal fejezték be a támadásokat, míg a győriek sok technikai hibát követtek el. A hazaiak tíz perc alatt hatszor találtak Herr kapujába, végül Kovacsics törte meg a gólcsendet.

A kisebb zavar ellenére végig vezetve megérdemelten győzött a Győri Audi-ETO együttese az Érd otthonában.

Online közvetítés

Vége a találkozónak!

(II.) 30.p. Klivinyi szépített, majd az utolsó pillanatban Hornyák Ágnes is feliratkozott a gólszerzők közé. 23-31

(II.) 29.p. Bognár-Bódi második, míg Kovács A. ötödik találatát szerezte meg, de előbbi ismét a kapuba talált szélről. 22-30

(II.) 28.p. Szabó Edina időt kért.

(II.) 28.p. Számos elpuskázott helyzet után Kovacsics törte meg a gólcsendet. 21-28

(II.) 25.p. Ambros Martín időt kért.

(II.) 24.p. Továbbra is hullámvölgyben az ETO. Kisfaludy beállós pozícióból lőtt a jobb alsóba, majd Klivinyi is a kapuba talált. 21-27

(II.) 22.p. Kovács A. szélről vette be Herr kapuját. 19-27

(II.) 21.p. Tíz gólon belül az Érd. Kovács Gréta szépített. 18-27

(II.) 20.p. Két hazai gól egymás után, Klivinyi volt eredeményes. 17-27

(II.) 19.p. Kisfaludy szépített az érdieknél. 16-27

(II.) 18.p. Amorim távolról óriási gólt lőtt test mellől. 15-27

(II.) 15.p. Orbán kapott szép bejátszást és lőtte be a ziccert, majd Szekeres tudott válaszolni a hazai oldalon. 15-26

(II.) 14.p. Amorim bravúros passza után Korsós már három találatnál jár, majd Kovács A. szépített.

(II.) 14.p. Amorim harcolt ki hétméterest, amelyet Görbicz értékesített. 13-24

(II.) 11.p. Tíz a különbség Orbán találata után. Szabó Edina időt kért.

(II.) 9.p. Löke hát mögötti passzal hozta játékba Lökét, aki bravúros mozdulattal lőtt a kapuba. 13-22

(II.) 8.p. Klivinyi szépített a hazaiaknál. 13-21

(II.) 8.p. Szépen megjáratott támadás végén Korsós volt eredményes szélről, majd egy perccel később is a kapuba talált. 12-21

(II.) 7.p. Schatzl harcolt ki büntetőt, Balogh szerezte meg első gólját. 12-19

(II). 5.p. Görbicz negyedik hétméteresét sem hibázta el. 11-19

(II.) 4.p. Koren már négy gólnál jár a hazaiaknál. 11-18

(II.) 4.p. Görbicz harcolt ki hétméterest, amelyet a sértett értékesített. 10-18

(II.) 3.p. Kovács A. szépített átlövésből. 10-17

(II.) 2.p. Bulatovic emberhátrányban is óriási gólt lőtt a bal felsőbe. 9-17

Vége az első játékrésznek!

30.p. Már kezdték felemelni a játékvezetők a kezüket, de Görbicz test mellől óriási gólt lőtt a léc alá. 9-16

29.p. Koren kanyarodott fel szélről és szerezte meg harmadik találatát. Ambros Martín, a győriek mestere időt kért. 9-15

28.p. Amorim verte meg az emberét és lőtt a kapu bal oldalába. 8-15

27.p. Schatzl szélről lőtt Herr kapujába, majd egy perccel később Koren is a szélről volt eredményes. 8-14

25.p. Hosszú idő után ismét gólt szereztek a hazaiak Szekeres révén, majd Sirián is feliratkozott a gólszerzők közé. 6-14

23.p. Herr védése után Görbiczhez pattant a labda, aki meg sem állt a hazaiak kapujáig és nagy erővel lőtt a léc alá. 5-13

21.p. Amorim szaladt végig a pályán, majd estében lőtt a kapuba. Vuksevic két perces büntetést kapott. 5-12

20.p. Görbicz nagyszerű indítása után Bognár-Bódi szerezte meg első találatát. 5-11

19.p. Koren átlövésből lőtte ki a bal felsőt, majd Löke harcolt ki hétméterest, amelyet Görbicz ezúttal is értékesített. 5-10

18.p. Kovács Anna szépített átlövésből. 4-9

17.p. Gyönyörű Görbicz bejátszása után Löke talált a kapuba, majd egy technikai hibát követően Orbán is eredményes tudott lenni. 3-9

14.p. Góóól! Bulatovic megszerezte második találatát. 3-7

13.p. Klivinyi Herr lábai között lőtt a győriek kapujába. 3-6

12.p. Wolf szépített átlövésből, de Korsós rögtön válaszolni tudott szélről. 2-6

11.p. Két támadást is elrontottak a csapatok. Szabó Edina, az Érd edzője időt kért.

10.p. Amorimot rántották le lövés közben, amiért büntetőt ítéltek a bírók. Először lépett pályára Görbicz és elegáns mozdulattal tekert a kapuba. 1-5

7.p. Az elmúlt percekben mindkét együttes sokat hibázott, végül egy kipattanó labdát Löke szerzett még és lőtt a hazaiak kapujába. 1-4

3.p. Orbán szélről lőtt nagyszerű találatával már 3-1-re vezet az ETO.

2.p. A hazaiak első támadásából Klivinyi talált Herr kapujába, de először Bulatovic egyenlített átlövésből, majd Löke is eredményes tudott lenni. 1-2

A győri csapat igazán jó előjelekkel várhatja a találkozót, hiszen Ambros Martín vezetőedző valamennyi játékosára számíthat, ráadásul tanítványai a hétvégi Bajnokok Ligája-nyitányon az osztrák Hypót „szedték ízekre", s arattak rekordkülönbségű győzelmet.

Ami a mostani ellenfelet illeti, az Érd a BL-selejtezőben alaposan megszorongatta a Ferencvárost, igaz, azon a meccsen elveszítette egyik kulcsemberét, Triscsuk Krisztinát, s a bajnokságot négy győzelemmel kezdte. Azóta viszont kétszer is kikaptak Szabó Edina „lányai", de nem csak emiatt jóval esélyesebb a címvédő zöld-fehér alakulat.

• 7. VargaP 2013. október 11. 08:05
    „ahogy lendülnek formába a csajok, egyre inkább meggyőződésemmé válik, hogy a bajnoki sorsolás irányított volt, és a már edzésben, meccsek közbeni fradival - nem ellenük beszélek, mert örülök, hogy van még egy CSAPAT - a bajnoki menetrend sorsolás”
  • 6. kavezsu 2013. október 10. 20:12
    „Mit lehet tudni a Csarnok építéséről??? Mert a szégyenletes mélygarázs az aztán gőzerővel épül, de a többfunkciós csarnokról nagyon -nagyon hallgatnak!!!!!!! ( vagy csak én vagyok rosszul informálva informálva ?? )”
  • 5. artie75 2013. október 10. 11:01
    „" A szép számú győri szurkolótábor a találkozó 11. percében 23:13-as vezetésnél örülhetett először tízgólos különbséget."

Az igen! Percenként három gól? Ez rekordgyanús.”
  • 4. ETOtimi 2013. október 10. 10:56
    „Herr Orsi nagyon jól védett! Tette a dolgát mint ahogy a többiek is, és egy nagyon sima meccset játszottak! Görbicz passzai, és ahogy bármilyen szituációban képes megjátszani Lőkét, és a többieket, na az is megér egy misét! Így tovább Csajok!!Csak az ETO !!!!”
  • 3. lalalala 2013. október 10. 07:39
    „a valóság még bíztatóbb, egy jól védő kapus volt a kapunkban :)”
  • 2. Lacika62 2013. október 10. 07:39
    „1. BudaiKr 2013.10.09. 21:32 Te mit néztél?? <moderálva>”
  • 1. BudaiKr 2013. október 09. 21:32
    „ez biztató hogy kapus nélkül is ien jol állunk”

SVSE-GYSEV: csütörtökön döntenek Supka sorsáról

A játékosok nem értenek egyet azzal, hogy Supka Attila eltávolította Bognár Zsolt és Bali Péter… Tovább olvasom