2017. 10. 22. vasárnap - Előd 9°C | 14°C Még több cikk.

Ma este fellobban a láng Torinóban

Tizenkilenc magyar versenyző hat sportágban vesz részt a ma a nyitóünnepséggel kezdődő XX., torinói téli olimpián.

Tizenkilenc magyar versenyző hat sportágban vesz részt a ma a nyitóünnepséggel kezdődő XX., torinói téli olimpián, melynek helyszínére már csak a műkorcsolyázók nem érkeztek meg.
Az első versenynapon, azaz szombaton Tagscherer Imre lesz érdekelt, a magyar sílövő a 20 km-es viadalon áll rajthoz.

A legjobb szereplés Sebestyén Júliától várható, aki ha hibátlanul teljesíti a rövidprogramot és kűrjét, akár pontszerző helyen is végezhet. A 2004-ben Európa-bajnok tiszaújvárosi klasszist fűti a bizonyítási vágy, mivel nagyon elrontotta ötkarikás főpróbáját, s csak 14. lett az idei kontinensviadalon.

Kellemes meglepetést szerezhet a magyar szurkolóknak Huszár Erika rövidpályás gyorskorcsolyázó is, aki nagyszerű formában várja vasárnapi rajtját, hiszen a januári EB-n negyedik lett 500 méteren, s vezérletével bronzérmet nyert a váltó.

A magyar csapat

Alpesi sí: Marosi Attila, Tuss Réka.
Biatlon: Tagscherer Imre, Gottschall Zsófia.
Bob: Gyulai Márton, Kürtösi Zsolt, Margl Tamás, Pintér Bertalan, Horváth Gergely – tartalék.
Sífutás: Tagscherer Zoltán, Gyenesei Leila.
Műkorcsolya: Sebestyén Júlia, Pavuk Viktória, Tóth Zoltán, Hoffmann Nóra, Elek Attila (jégtánc).
Rövidpályás gyorskorcsolya: Darázs Péter, Knoch Viktor, Darázs Rózsa, Huszár Erika.

Két évre eltiltották a háromszoros Vuelta győztes Herast

A Spanyol Kerékpáros Szövetség (RFEC) két évre eltiltotta a tavalyi spanyol országúti körversenyen,… Tovább olvasom