2016. 12. 04. vasárnap - Borbála, Barbara -6°C | 3°C

Lövészet - Az aranyérem mellé elismerés

Moszkvában a Tasi Tamás, Sike József és Boros László összeállítású magyar futócéllövő-válogatott világcsúccsal nyerte meg a 30+30 lövéses versenyszámot.
Ahogy arról beszámoltunk, a Moszkvában nemrég rendezett légfegyveres Európa-bajnokságon a Tasi Tamás, Sike József és Boros László összeállítású magyar futócéllövő-válogatott (utóbbi kettő a Patent Győri LK versenyzője) világcsúccsal nyerte meg a 30+30 lövéses versenyszámot. Sike József egyéniben is kiváló teljesítményt nyújtott, ő bronzérmes lett.

A nagyszerű eredmény elismeréseként Kocsis Róbert, a Patent Holding Kft. ügyvezető igazgatója és Kara Ákos, a megyei közgyűlés alelnöke köszöntötték és adtak át jutalmat tegnap a győri aranyérmes csapattagoknak.

„Szegeden, ahol dolgozom, az egyik munkatársam azt kérdezte, mi történt, hiszen két év csend után egyre többször találkozik újra a sportoldalakon a nevemmel. Én csak azt feleltem, Győrbe igazoltam, ahol új szakasza kezdődött meg a pályafutásomnak. Örülök, hogy így döntöttem" – köszönte meg az elismerést a többszörös világbajnok Sike József.

Bokszgála Sopronban

Jó egy hónapja megnyerte második profi mérkőzését a soproni Némedi Csilla, aki vasárnap Sopronban… Tovább olvasom