2017. 11. 24. péntek - Emma 3°C | 8°C Még több cikk.

Lovassport: Vörös Veronika az élen

Lovassport - Kiskunhalason rendezték a korosztályos Championatus harmadik, egyben utolsó fordulóját, melyre a megye ifjú lovasai összesítésben előkelő helyezéseket elfoglalva vágtak neki.
A szervezők a döntő rangjához mérten technikás, nehéz pályákat építettek. A serdülőknél, 115 és 120 cm-es magasságon Egervári Orsolya (Hubertus LK) összetettben a 4. helyről vágott neki a megmérettetésnek Quaestor Berni és Cassius nyergében. Az első és második napon négy-négy hibaponttal a 8. és 6. helyen zárt.

A döntőben Cassiust lovagolva nagyon szép, hibátlan lovaglást bemutatva nem talált legyőzőre, így az egy héttel korábban megszerzett megyei ifjúsági bajnoki cím után ismét dobogóra állhatott, összesítésben ugyanis a 2. helyen végzett, ezzel élete egyik legjobb teljesítményét nyújtotta.

Utánpótlás korosztályban 125 és 130 cm magasságon Baldauf Attila (Szigetköz Lk) az elődöntőben hibátlan lovaglásának köszönhetően
Classicóval a 3. helyen végzett, a döntőben nyolc hibaponttal a 7. helyet szerezte meg.

Vörös Veronika, (Lajta-Hanság Rt.) aki Matinét lovagolta, összetettben a 4. helyről vágott neki a küzdelemnek, s végül összesítésben meg is őrizte ezt az előkelő helyet.

A csapatversenyben az első helyről összevetés döntött. Ezt Vörös Veronika vállalta Matinéval, s a tőle megszokott elegáns, precíz és egyben gyors lovaglásának köszönhetően lett a legjobb és így a csapat többi tagjával a dobogó legfelső fokára állhatott fel.

Mától együtt készül a teljes keret

Kosárlabda - Nem jutott ki a női válogatott az olaszországi Európa-bajnokságra. A bajnok és Magyar… Tovább olvasom