2017. 04. 24. hétfő - György 3°C | 15°C Még több cikk.

Lovassport: Szemerei Vivien minden kategóriában dobogón

A Gönyüi Pirik farmon rendeztzek B-kategoriás díjugrató versenyt. Különösen jó napja volt a Szikszai military lovas sport egyesület versenytőjének Szemerei Viviennek.
A Gönyüi Pirik farmon rendeztzek B-kategoriás díjugrató versenyt.

Különösen jó napja volt a Szikszai military lovas sport egyesület versenytőjének Szemerei Viviennek, aki négy pályát teljesített három kategóriában és mindegyikben dobogóra állhatott.

Szemerei Vivien Lauren Lorenzó nyergében.

B2 nyitott kategóriában Legolas lovával első helyen, B3 kategóriában Legolassal szinteén első helyen végzett. Szemerei Laurenz Lorenzóval a második, B4 kategóriában Laurenz Lorenzóval  a harmadik helyet szerezte meg. Felkészítő edzője Szikszai Lajos volt.

Kézilabda BL - az első meccset már októberben játszhatja a Győr

A Győri Audi ETO KC a 16-os főtáblán október 5. és november 17. között kapcsolódik be a Bajnokok… Tovább olvasom